Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha - 0
Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha - 1
Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha - 2
Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha - 3
Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha - 4
Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha - 0
Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha - 1
Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha - 2
Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha - 3
Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha - 4
Hop-Sport

Kółko do ćwiczeń czarne

Reviews

Sprawdź opinie

48.98 zł

146 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h
Paczkomat InPost / Punkt odbioru DPD Pickup

Kolor:

Opis

Kółko do ćwiczeń, inaczej zwane AB Wheel, to prosty i kompaktowy, a jednocześnie skuteczny przyrząd treningowy, dzięki któremu wzmocnisz mięśnie brzucha, pleców, ramion i klatki piersiowej. Szeroka budowa koła marki Hop-Sport i jego antypoślizgowa powierzchnia zapewniają pełne bezpieczeństwo i stabilizację ćwiczącego. Z kolei solidne, metalowe uchwyty, pokryte miękką pianką EVA, oraz dołączona do produktu mata, podnoszą komfort codziennych treningów. Jeśli szukasz niedrogiego, prostego w użyciu produktu, który wzmocni Twoje ciało i wyrzeźbi mięśnie górnych partii ciała - Ab Wheel to strzał w dziesiątkę!

kółko do mięśni brzucha z matą pod kolana w kolorze czarnym marki Hop-sport

Optymalne wymiary dla komfortu ćwiczeń

Odpowiednie wymiary mają duże znaczenie zarówno dla Twojego bezpieczeństwa, jak i wygody podczas treningu. Przemyślany design koła do ćwiczeń Hop-Sport, zapewnia stabilność i pełną kontrolę ruchu podczas wykonywania ćwiczeń, co zwiększa ich efektywność, a także minimalizuje ryzyko powstawania urazów . Dołączona do zestawu mata, wykonana z miękkiej i odpornej na odkształcenia pianki EVA, skutecznie zabezpiecza i amortyzuje kolana podczas intensywnych sesji treningowych.

kobieta ćwiczy przy użyciu czarnego kółka treningowego marki Hop-Sport

Efektywny trening górnych partii ciała

Ab Wheel, jak sama nazwa wskazuje, jest przyrządem treningowym w głównej mierze przeznaczonym do ćwiczeń mięśni brzucha . Jednak to proste urządzenie sprawdza się także w treningu pleców , klatki piersiowej , mięśni ramion , oraz mięśni grzbietu . Podczas treningu z kołem do ćwiczeń, mięśnie górnej części ciała pracują w sposób zintegrowany , co przyczynia się do poprawy postawy , zwiększenia siły i wytrzymałości oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

kobieta wykonuje ćwiczenia z czarnym kółkiem do brzucha marki Hop-Sport w różnym zakresie pogłębiania ćwiczenia

Ćwiczenia dostosowane do Twoich możliwości

Trening z kółkiem do ćwiczeń, pozwala na progresję treningu i sukcesywne zwiększanie stopnia ich intensywności . Na początku zalecane jest wykonywanie ćwiczeń w mniejszym zakresie ruchu, które pozwolą Ci na stopniowe przyzwyczajenie mięśni do nowego rodzaju aktywności. Następnie możesz pogłębiać zakres ruchu , pamiętając o właściwej technice wykonywania ćwiczeń, która odpowiada za skuteczność treningu.

zbliżenie na antypoślizgowe uchwyty w kółko do ćwiczeń marki Hop-Sport

Wytrzymałe, antypoślizgowe uchwyty

Uchwyty , w kółku do ćwiczeń Hop-Sport, zostały oparte na stalowej konstrukcji, powleczonej miękką i przyjemną w dotyku pianką EVA. Nierównomierna, żłobiona struktura pianki posiada właściwości antypoślizgowe, gwarantując pewny chwyt.

modelka ćwiczy z kołem do mięśni brzucha marki Hop-Sport w kolorze czarno-szarym

Stabilne, szerokie koło

Odpowiednia szerokość koła, ma kluczowe znaczenie przy wyborze Ab Wheel, ponieważ jego parametry bezpośrednio wpływają na Twoje bezpieczeństwo podczas treningu. Produkt marki Hop-Sport, posiada stabilne koło o szerokości 8.9 cm , dzięki czemu ryzyko przechylenia przyrządu, podczas wykonywania ćwiczeń, a tym samym upadku, zostaje zniwelowane niemal do zera. Gumowa powierzchnia koła, posiada właściwości antypoślizgowe, oraz chroni podłogę przez zarysowaniami .

Kółko do ćwiczeń czarno-czerwone
- 10%
Zestaw 4 gum oporowych 12-80kg

Zestaw 4 gum oporowych 12-80kg

193.50 zł
215.00 zł

Najniższa cena: 215.00 zł

- 10%
Zestaw hantli żeliwnych 2x10kg z przedłużanym gryfem

Zestaw hantli żeliwnych 2x10kg z przedłużanym gryfem

337.50 zł
375.00 zł

Najniższa cena: 375.00 zł