Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 0
Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 1
Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 2
Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 3
Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 4
Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 5
Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 6
Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 7
Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 8
Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 0
Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 1
Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 2
Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 3
Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 4
Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 5
Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 6
Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 7
Orbitrek HS-300CF Spectre + pas - 8
Hop-Sport
-15%

Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-300CF Spectre z pasem telemetrycznym+mata

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

4688.00 zł

3998.00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 4688.00 zł

19 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h

Wniesienie:

+150,00 zł

Opis

Orbitrek HS-300CF Spectre to maszyna eliptyczna do profesjonalnego, intensywnego treningu. Spectre wchodzi w skład serii 300 - wysokiej klasy urządzeń fitness marki Hop-Sport zaprojektowanych dla najbardziej wymagających użytkowników. Orbitrek Spectre to nowoczesny i wytrzymały sprzęt sportowy. Magnetyczny system oporu o wadze 34 kg i obrotowe rolki zapewniają płynną pracę sprzętu, a ciężka konstrukcja (90 kg) oraz stopki poziomujące gwarantują wyjątkową stabilność sprzętu. Komputer umożliwia połączenie ćwiczeń z rozrywką. Monitoruj swoje postępy, oglądaj ulubiony serial podczas ćwiczeń, korzystaj z popularnych aplikacji – z HS-300CF Spectre trening jest przyjemnością! Orbitrek posiada w zestawie matę amortyzującą pod sprzęt oraz pas telemetryczny HS-095PR do pomiaru pulsu.

komputer orbitreka 300cf z programami treningowymi i Bluetooth 4.0

Komputer z Bluetooth 4.0

Komputer z wyświetlaczem LCD w Spectre oferuje 12 zdefiniowanych programów treningowych, program manualny, 4 programy HRC, sterowane pracą serca oraz program WATT. Dodatkowo, dzięki funkcjom Recovery i Body Fat sprawdzisz wydolność swojego organizmu oraz zmierzysz poziom tkanki tłuszczowej. Wbudowana podkładka na tablet, port USB oraz łącze Bluetooth 4.0 sprawiają, że podczas ćwiczeń możesz wygodnie korzystać ze swojego urządzenia mobilnego oraz dedykowanej aplikacji treningowej iConsole+ training.

Aplikacje treningowe

Aplikacje treningowe

Wejdź do interaktywnego świata sportu i skorzystaj możliwości jakie dają kompatybilne aplikacje mobilne! Aplikacje zapewnią również stały monitoring postępu treningów.

iConsole+Training to darmowa aplikacja umożliwiająca urozmaicenie ćwiczeń dzięki dodatkowym programom treningowym.

Kinomap natomiast to kompleksowana platforma, która przeniesie twój trening na zupełnie nowy poziom. Dzięki Kinomap zmierzysz się z wirtualnymi trasami rowerowymi oraz trybem rywalizacji w czasie rzeczywistym. Aplikacja jest z darmowym 14 dniowym okresem dostępu. 

usb orbitreka Spectre HS-300CF pozwala naładować telefon lub tablet

USB

Wejście USB znajduje się na pulpicie orbitreka. W trakcie treningu możesz rozmawiać przez telefon lub oglądać serial na tablecie bez obaw o rozładowanie sprzętu.

system obrotowych rolek pracujących na szynach w orbitreku Spectre HS-300CF

System obrotowych rolek

Płynna praca maszyny jest podstawą skuteczności treningów na sprzętach fitness. Dlatego model HS-300CF Spectre wyposażono w system wytrzymałych, obrotowych rolek umieszczonych na łożyskach, który sprawia, że Twoje ruchy podczas ćwiczeń na orbitreku będą jeszcze bardziej harmonijne i odpowiednio skoordynowane. Ponadto szerokie, antypoślizgowe platformy zapobiegają przesuwaniu się stóp podczas treningu, umożliwiając Ci tym samym pełną koncentrację na wykonywanych ćwiczeniach.

system oporu odpowiedzialny za pracę orbitreka Spectre HS-300CF

Magnetyczny system oporu

System oporu magnetycznego o wadze 34 kg daje gwarancję, że trening na orbitreku Spectre nie obciąży nadmiernie kolan. System oporu magnetycznego pozwala na precyzyjny i szeroki zakres regulacji - w trakcie treningu można wygodnie i łatwo dostosować opór do swoich potrzeb.  Działanie orbitreka jest płynne i ciche, pozwala na swobodny trening nawet w nocy.

rolki transportowe ułatwiające przemieszczanie orbitreka Spectre HS-300CF

Łatwe przesuwanie

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, że Twój salon będzie nadal przypominał siłownię. Funkcjonalne rolki transportowe, wbudowane w przedni stabilizator, zapewniają pełną mobilność sprzętu, a dzięki poręcznemu uchwytowi, umieszczonemu w tylnym stabilizatorze, łatwo przesuniesz orbitrek w inne miejsce.

pomiar pulsu za pomocą pasa lub czujników w uchwytach w orbitreku Spectre HS-300CF

Pas telemetryczny

Ćwicząc na orbitreku HS-300CF możesz sprawdzić swój puls również za pomocą dedykowanego do urządzenia, bezprzewodowego pasa telemetrycznego. Pas oferuje bardziej precyzyjny pomiar oraz znacznie większą wygodę korzystania – nie musisz pamiętać o ciągłym trzymaniu uchwytów z sensorami, możesz skoncentrować się wyłącznie na ćwiczeniach. Wystarczy, że umieścisz pas na klatce piersiowej i zaczniesz trening. Wynik pomiaru pulsu pokaże się na wyświetlaczu komputera treningowego.Pas telemetryczny kompatybilny z modelem HS-300CF Hop-Sport cechuje się odpornością na pył i wodę, zgodnie z normą IP67. Ponadto, jest łatwy w utrzymaniu w czystości – po treningu możesz odpiąć odbiornik sygnału i uprać pas w delikatnym środku piorącym.

mata chroni podłogę oraz amortyzuje prace orbitreka Spectre HS-300CF

Mata amortyzująca

W zestawie z orbitrekiem otrzymujesz matę ochronną, która skutecznie sprawdzi się pod urządzeniami treningowymi jako warstwa amortyzująca drgania i zapewniająca izolację akustyczną w trakcie wykonywania ćwiczeń. Dzięki zastosowaniu gąbki antypoślizgowej od spodu, mata stanowi stabilizację podłoża w przypadku intensywnych treningów. Dodatkowo, pomoże Ci ochronić podłogę przed zarysowaniem oraz zabrudzeniem. Po zakończonych ćwiczeniach matę można łatwo zwinąć i schować wraz ze sprzętem.

Bestseller
Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-160CF Stage
- 18%
Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-060C Blaze niebieski

Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-060C Blaze niebieski

1998.00 zł
2448.00 zł

Najniższa cena: 2448.00 zł

Kółko do ćwiczeń czarne
Ławka treningowa HS-2030HB
- 20%
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx czerwony

Rower magnetyczny HS-2070 Onyx czerwony

558.00 zł
698.00 zł

Najniższa cena: 698.00 zł