Poręcze treningowe z drabinką H - 0
Poręcze treningowe z drabinką H - 1
Poręcze treningowe z drabinką H - 2
Poręcze treningowe z drabinką H - 3
Poręcze treningowe z drabinką H - 4
Poręcze treningowe z drabinką H - 5
Poręcze treningowe z drabinką H - 6
Poręcze treningowe z drabinką H - 7
Poręcze treningowe z drabinką H - 8
Poręcze treningowe z drabinką H - 9
Poręcze treningowe z drabinką H - 0
Poręcze treningowe z drabinką H - 1
Poręcze treningowe z drabinką H - 2
Poręcze treningowe z drabinką H - 3
Poręcze treningowe z drabinką H - 4
Poręcze treningowe z drabinką H - 5
Poręcze treningowe z drabinką H - 6
Poręcze treningowe z drabinką H - 7
Poręcze treningowe z drabinką H - 8
Poręcze treningowe z drabinką H - 9
Hop-Sport

Poręcze treningowe z drabinką HS-1008K

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

988.00 zł

88 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h

Opis

Wielofunkcyjna poręcz HS-1008K marki Hop-Sport z drabinką, drążkiem oraz ławką to urządzenie przeznaczone do kompleksowych domowych treningów siłowych. Dzięki niemu możesz skutecznie rozwijając wszystkie grupy mięśniowe (mięśnie ramion, pleców, klatki piersiowej i brzucha), wykonując różnorodne ćwiczenia jak np. zwisy, przysiady czy podciągnięcia. Poręcz HS-1008K może również z powodzeniem służyć jako sprzęt do domowej rehabilitacji.

Przedstawione poręcze wielofunkcyjne HS-1008K marki Hop-Sport

Wytrzymałość poręczy

Poręcze zostały wykonane ze stalowych profili o przekroju 3,5x5 cm, są solidne i wytrzymałe. Maksymalne obciążenie poręczy wynosi 150 kg. Stalowa konstrukcja pomalowana została proszkowo - zapobiega to ścieraniu się i korozji oraz gwarantuje dobry wygląd przyrządu na długie lata.

Sposób montażu w poręczach wielofunkcyjnych HS-1008K arki Hop-Sport

Stabilna konstrukcja

Poręcze cechują się stabilną konstrukcją. Podstawą zestawu jest drabinka gimnastyczna o wysokości 220 cm, którą należy przymocować do ściany za pomocą 6 solidnych uchwytów i 12 grubych śrub. Pozostałe elementy montuje się na szczeblach drabinki. Budowa poręczy gwarantuje maksymalną stabilizację w trakcie wykonywania ćwiczeń, nawet tych bardzo energicznych

Pokazane możliwości treningowe na poręczach HS-1008K marki Hop-sport

Kompleksowy trening

Poręcze umożliwiają wykonanie kompleksowego treningu siłowego - zarówno z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, jak i z dodatkowym obciążeniem. Na górze stanowiska znajduje się drążek do podciągania, w części centralnej zamontowano poręcze do ćwiczeń mięśni brzucha i tricepsów. Dolne drążki drabinki można wykorzystać do zamontowania ławki treningowej albo jako podparcie dla stóp podczas wykonywania pompek.

Przekrój oparcia oraz podłokietników w poręczach HS-1008K marki Hop-sport

Elementy tapicerowane

Siedzisko ławki wykonane zostało z trzech warstw: deski, miękkiej pianki oraz pokrycia z wytrzymałego materiału imitującego skórę. Dzięki takiej budowie ławka stanowi doskonałe podparcie dla kręgosłupa - nie musisz obawiać się o urazy. Ławka jest wygodna nawet podczas ćwiczeń z dodatkowym obciążeniem, a ty masz możliwość pełnej koncentracji na treningu.

Zbliżenie na drążek w poręczach treningowych HS-1008K marki Hop-Sport

Drążek do podciągania

Drążek został zaprojektowany z dużą starannością. Końce drążka zostały skierowane w dół, co zapobiega przeciążeniom nadgarstków. Specjalne gumowe nakładki na uchwyty mają działanie antypoślizgowe przez co chwyt jest pewniejszy.

Zbliżenie na ławkę skośną w poręczach treningowych HS-1018K marki Hop-Sport

Ławka skośna

Dolne drążki drabinki można wykorzystać do zamontowania ławki treningowej skośnej. Kąt nachylenia ławki można regulować zmieniając wysokość szczebla. Ławka treningowa pozwala na wykonanie treningu z obciążeniem: hantlami lub sztangą, ale też robienie brzuszków. Stopki ławki zostały pokryte gumą, co dzięki czemu ławka nie przesuwa się nawet w trakcie intensywnych ćwiczeń.

Zbliżenie na regulowane uchwyty do pompek w poręczach treningowych HS-1008K marki Hop-Sport

Poręcze do ćwiczeń

W środkowej części drabinki montuje się poręcze do ćwiczeń ramion i brzucha. Poręcze umożliwiają wzmocnienie i ukształtowanie mięśni brzucha, a także mięśni ramion, tricepsów oraz klatki piersiowej. Poręcze wyposażone są w wygodne oparcie i podłokietniki, a także antypoślizgowe uchwyty.

Poręcz stacjonarna HS-2015K z ławką
- 10%
Drążek stacjonarny i poręcze z regulacją HS-1015K

Drążek stacjonarny i poręcze z regulacją HS-1015K

642.60 zł
714.00 zł

Najniższa cena: 714.00 zł