Piłeczka do masażu EVA podwójna - 0
Piłeczka do masażu EVA podwójna - 1
Piłeczka do masażu EVA podwójna - 2
Piłeczka do masażu EVA podwójna - 0
Piłeczka do masażu EVA podwójna - 1
Piłeczka do masażu EVA podwójna - 2
Hop-Sport

Piłeczka do masażu EVA podwójna czarna

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

47.98 zł

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h
Paczkomat InPost / Punkt odbioru DPD Pickup

Kolor:

Opis

Podwójna piłka do masażu EVA marki Hop-Sport to uniwersalny przyrząd do masażu dla każdego, kto odczuwa napięcie, ból mięśni, lub po prostu chce zrelaksować się po stresującym dniu w pracy. Przyrząd składa się dwóch połączonych ze sobą piłek o karbowanej powierzchni. Umożliwia dotarcie do najtrudniej dostępnych partii ciała. Niewielki rozmiar jest kluczem do precyzyjnego ucisku punktu spustowego, czyli źródła bólu. Niezastąpiony w przypadku bólu pleców, szyi, rąk oraz nóg, a także walce z cellulitem. Odpowiednia twardość piłki skutecznie niweluje ból oraz pomaga się odprężyć. Ultralekka waga ułatwia transport i przenoszenie, dzięki czemu piłkę możesz mieć cały czas przy sobie.

None

Odprężający automasaż

Siedzący tryb życia, zakwasy po wysiłku lub potrzeba odprężenia - we wszystkich tych przypadkach przyda się podwójna piłka do masażu EVA. Aby wykonać masaż połóż się lub usiądź wygodnie, umieść przyrząd pod punktem ciała wymagającym rozluźnienia i regeneracji. Następnie poruszaj ciałem tak powoli, jak to możliwe. Aby masaż był skuteczny należy go wykonywać przez co najmniej 5 minut.

None

Ulga dla kręgosłupa

Z uwagi na swój rozmiar podwójna piłka Eva jest szczególnie polecana do masażu mięśni kręgosłupa na odcinku szyjnym oraz mięśni nóg. Podczas używania piłeczki możesz regulować siłę jej nacisku na ciało, tak aby masaż dawał przyjemny ucisk i nie sprawiał nadmiernego bólu.

None

Lekka i wytrzymała

Materiał EVA w piłeczkach podwójnych nie odkształca się pod wpływem nacisku, jest bardzo wytrzymały, a jednocześnie przyjemny w dotyku. Ponadto, nie wchłania wody oraz łatwo jest go utrzymać w czystości.

Bestseller - 10%
Ławka treningowa HS-1080

Ławka treningowa HS-1080

337.50 zł
375.00 zł

Najniższa cena: 375.00 zł

- 16%
Orbitrek magnetyczny Climber HS-450B Dynamic

Orbitrek magnetyczny Climber HS-450B Dynamic

1348.00 zł
1598.00 zł

Najniższa cena: 1598.00 zł

Bieżnia elektryczna HS-850WP Primo
Kije trekkingowe Nordend Pro srebrne
- 13%
Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-160CF Stage

Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-160CF Stage

2998.00 zł
3448.00 zł

Najniższa cena: 3448.00 zł