Piłeczka do masażu EPP 100mm po - 0
Piłeczka do masażu EPP 100mm po - 1
Piłeczka do masażu EPP 100mm po - 2
Piłeczka do masażu EPP 100mm po - 3
Piłeczka do masażu EPP 100mm po - 4
Piłeczka do masażu EPP 100mm po - 0
Piłeczka do masażu EPP 100mm po - 1
Piłeczka do masażu EPP 100mm po - 2
Piłeczka do masażu EPP 100mm po - 3
Piłeczka do masażu EPP 100mm po - 4
Hop-Sport

Piłeczka do masażu EPP 10cm pojedyncza biała

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

31.98 zł

Opis

Piłeczka do masażu EPP pojedyncza HS-P100MB 100 mm to skuteczny przyrząd do precyzyjnego rozluźnienia, regeneracji i ujędrniania mięśni. Polecana jest dla sportowców, dla osób prowadzących siedzący tryb życia, jak również do rehabilitacji. Piłeczka przeznaczona jest do masażu lub automasażu całego ciała, ze względu jednak na swoją średnicę (10 cm) w szczególności sprawdzi się w rozluźnianiu mięśni ud, pośladków oraz barków. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości, piankowego tworzywa EPP, piłeczka pojedyncza HS-100MB jest odporna na zgniatanie, zapewniając jednocześnie odpowiedni ucisk. Niewielki rozmiar sprawia, że bez problemu zmieści się do torebki lub plecaka, więc możesz ją zabrać, gdzie tylko chcesz!

None

Lekka i wytrzymała

Aby masaż był skuteczny i higieniczny, ważny jest materiał, z którego została wykonana piłeczka. Tworzywo piankowe EPP w piłeczkach HS-100MB jest trwałe, bardzo lekkie (lżejsze od silikonu), ale jednocześnie nie odkształca się pod wpływem nacisku. Ponadto, nie wchłania wody oraz łatwo jest je utrzymać w czystości.

None

Skuteczny automasaż

Piłeczka HS-100MB służy do punktowego dociskania lub rolowania napiętych mięśni. W celu wykonania samodzielnego masażu tylnych części ciała, połóż piłeczkę na twardej podłodze i dociskaj lub roluj konkretne mięśnie. Możesz także umieścić piłeczkę między plecami a powierzchnią ściany. W zależności od własnych preferencji, możesz zmieniać siłę nacisku piłeczki na ciało, tak, aby masaż dawał przyjemny ucisk, lecz nie sprawiał przy tym nadmiernego bólu.

None

Walka z cellulitem

Jednym z najlepszych sposobów przeciwdziałania cellulitowi i radzenia sobie z nim, prócz aktywności fizycznej, jest masaż tych części ciała, które są najbardziej zagrożone cellulitem, jak np. uda, łydki czy pośladki. Stosowanie piłeczki HS-080MB poprawia ukrwienie mięśni, zmniejsza ilości wody w organizmie, przyczyniając się tym samym do ujędrniania skóry.

None

​ Rozluźnienie mięśni

Zakwasy po treningu, napięte mięśnie od siedzenia przy komputerze lub też nadmierny stres – w każdej z tych sytuacji masaż piłeczką HS-100MB przyniesie Ci wiele korzyści. Pomoże zmniejszyć napięcie i dolegliwości bólowe odczuwane w mięśniach, poprawiając przy tym krążenie krwi, co w efekcie sprawi, że poczujesz przyjemne odprężenie. Ten model piłeczki, z uwagi na swoją średnicę (10 cm), zapewnia delikatniejszy ucisk, skoncentrowany na większym obszarze mięśni, niż model o średnicy 80 mm, który oferuje mocniejszy i bardziej precyzyjny ucisk.

Wyciąg pionowy HS-1003LT uniwersalny
Drążek kratownica HS-2002K
Bestseller - 25%
Zestaw obciążeń kompozytowych Premium 69kg

Zestaw obciążeń kompozytowych Premium 69kg

381.00 zł
508.00 zł

Najniższa cena: 508.00 zł

- 23%
Rower spiningowy Indoor Cycling HS-045IC Bravo niebieski

Rower spiningowy Indoor Cycling HS-045IC Bravo niebieski

998.00 zł
1298.00 zł

Najniższa cena: 1298.00 zł