Piłkarzyki Ultra - Czarno-Białe - 0
 - 1
Piłkarzyki Ultra - Czarno-Białe - 2
Piłkarzyki Ultra - Czarno-Białe - 3
Piłkarzyki Ultra - Czarno-Białe - 4
Piłkarzyki Ultra - Czarno-Białe - 5
Piłkarzyki Ultra - Czarno-Białe - 6
Piłkarzyki Ultra - Czarno-Białe - 7
Piłkarzyki Ultra - Czarno-Białe - 0
 - 1
Piłkarzyki Ultra - Czarno-Białe - 2
Piłkarzyki Ultra - Czarno-Białe - 3
Piłkarzyki Ultra - Czarno-Białe - 4
Piłkarzyki Ultra - Czarno-Białe - 5
Piłkarzyki Ultra - Czarno-Białe - 6
Piłkarzyki Ultra - Czarno-Białe - 7
Hop-Sport
-15%

Piłkarzyki Ultra - czarno-białe

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

1488.00 zł

1264.80 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1488.00 zł

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Stół Ultra marki Hop-Sport  linii Premier Star to stół do gry w piłkarzyki najwyższej jakości. Piłkarzyki to popularna gra domowa i klubowa, która dostarcza niezapomnianych emocji! Stół Ultra jest bardzo stabilny i wytrzymały, nogi stołu wykonane zostały z profili zamkniętych, a prowadnice są pełne i chromowane. Dzięki takiej budowie stół do gry w piłkarzyki zachowuje stabilność nawet podczas dynamicznych i emocjonujących rozgrywek, a użytkowanie stołu będzie czystą przyjemnością przez długie lata.  

Stabilna konstrukcja

Piłkarzyki Ultra, dzięki swojej budowie, doskonale sprawdzą się podczas dynamicznych rozgrywek. Stół został wykonany z odpornej na wilgoć płyty MDF i pokryty laminatem PVC przypominającym strukturą drewno. Nogi stołu maja profile zamknięte, co zapewnia stabilność w trakcie gry. Stalowe i pełne prowadnice zostały pokryte chromowaną powłoką, co zwiększa ich żywotność i odporność na zużycie.

Piłkarzyki Ultra zostały wykonane z trwałych komponentów z dbałością o szczegóły

Dopracowane w szczegółach boisko

Stół do gry w piłkarzyki Ultra został wykonany z dbałością o szczegóły. Pole gry ma kolor zielony - taka neutralna powierzchnia nie rozprasza uwagi graczy i zapewnia pełną kontrolę nad torem piłki. Plastikowe figurki piłkarzyków zostały zamocowane na wytrzymałych stalowych prowadnicach. W zestawie znajdują się 3 piłki o średnicy 36 mm.

Piłkarzyki Ultra mają antypoślizgowe uchwyty i stalowe prowadnice

Antypoślizgowe uchwyty

Uchwyty w piłkarzykach Ultra wykonane zostały z mocnej i trwałej gumy. Odpowiednie wyprofilowanie i żłobienia na powierzchni sprawiają, że dłoń dobrze na nich leży, a uchwyty nie wyślizgują się nawet, dzięki czemu zagrania są celne.

Piłkarzyki Ultra mają wyprofilowane narożniki pola gry

Wyprofilowane pole gry

W stołach do gry występują tzw. martwe lub nieaktywne pola - to miejsca w narożnikach, gdzie nie sięgają figurki piłkarzyków i nie można “wybić piłki”. W stole Ultra pole gry w narożnikach jest wyżej - piłka nie zatrzymuje się w rogu, a gra może przebiegać płynnie.