- 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
Hop-Sport
Nowość

Piłka do pilatesu 25 cm czarna

Reviews

Sprawdź opinie

27.98 zł

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h
Paczkomat InPost / Punkt odbioru DPD Pickup

Kolor:

Opis

Piłka gimnastyczna 25 cm, to doskonałe narzędzie do treningów pilatesu oraz wszelkiego rodzaju ćwiczeń mających na celu poprawę sprawności i koordynacji ruchowej. Piłka do pilatesu marki Hop-Sport, została wykonana z bezpiecznego materiału, jakim jest PVC, który nie powoduje podrażnień w kontakcie ze skórą. Za pomocą piłki fitness pogłębisz codzienne ćwiczenia i wzmocnisz siłę mięśni, jednocześnie redukując ich napięcie.

Czarna piłka do pilatesu o średnicy 25 cm marki Hop-Sport

Jedna piłka - wiele zastosowań

Zaletą piłki gimnastycznej, jest możliwość wykorzystania jej w wielu rodzajach ćwiczeń. Piłka 25 cm, może być używana zarówno w ćwiczeniach korekcyjnych, w celu przywrócenia sprawności i poprawy koordynacji ruchowej, jak i w treningach fitness, pilatesie czy jodze. Niezależnie od rodzaju wykonywanej aktywności, piłka skutecznie urozmaici Twoją rutynę treningową , dostarczając dodatkowych bodźców podczas ćwiczeń, przez co szybciej zauważysz ich pierwsze rezultaty.

Modelka wykonuje wznosy z czarną piłką do pilatesu Hop-Sport

Ćwiczenia z piłką - korzyści

Ćwicząc z piłką gimnastyczną rozciągniesz i wydłużysz mięśnie - w tym mięśnie głębokie , co przełoży się na poprawę stabilizacji Twojego ciała i prewencję wad postawy. Trening z piłką do pilatesu zwiększa elastyczność, poprawia ruchomość stawów oraz powoduje wyraźne wysmuklenie sylwetki. Ćwiczenia z piłką, w połączeniu z prawidłową techniką oddechową, wpłyną nie tylko na Twoją sprawność fizyczną, ale także przyczynią się do polepszenia kondycji psychiczne j poprzez redukcję stresu i poprawę koncentracji.

Ćwicząca modelka z czarną piłką do pilatesu Hop-Sport

Wytrzymały materiał wykonania

Ćwiczenia z piłką gimnastyczną nierzadko bywają bardzo intensywne, dlatego tak ważne jest, aby materiał z którego została wykonana piłka był elastyczny, wytrzymały i nie ulegał przetarciom . Takie właściwości wykazuje tworzywo PVC , z którego została wykonana piłka 25 cm marki Hop-Sport. Ponadto, zastosowanie antypoślizgowej powierzchni znacznie ułatwia wykonywanie ćwiczeń i podnosi bezpieczeństwo ćwiczącego.

Czarna piłka do pilatesu Hop-Sport z rurką do pompowania

Gotowa do użytku w kilka chwil

Aby napompować piłkę do pilatesu nie potrzebujesz pompki! Piłkę 25 cm w prosty i szybki sposób nadmuchasz przez specjalną rurkę i przeznaczony do tego celu wentyl. To rozwiązanie ułatwi Ci korzystanie z piłki i zabieranie ją ze sobą np. do klubu fitness lub na wakacje.

Czarna piłka do pilatesu Hop-Sport o średnicy 25 cm

Optymalne wymiary dla wygody ćwiczeń

Piłka o średnicy 25 cm to najbardziej uniwersalny model wśród piłek gimnastycznych, który sprawdzi się niezależnie od wzrostu osoby ćwiczącej. Piłka o niewielkim obwodzie daje możliwość wykorzystania jej w wielu różnych formach treningu. Maksymalne obciążenie piłki wynosi 100 kg .

Wybierz jedną spośród 4 wersji kolorystycznych piłki do pilatesu i zacznij swoje treningi już dzisiaj!


Bestseller - 13%
Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-160CF Stage

Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-160CF Stage

2998.00 zł
3448.00 zł

Najniższa cena: 3448.00 zł

- 10%
Zestaw hantelek kompozytowych sześciokątnych 2x8kg

Zestaw hantelek kompozytowych sześciokątnych 2x8kg

85.48 zł
94.98 zł

Najniższa cena: 94.98 zł

Hantle kompozytowe 2x10kg Pro
Zestaw 2 gum oporowych 37-137kg
- 10%
Zestaw 4 gum oporowych 12-80kg

Zestaw 4 gum oporowych 12-80kg

193.50 zł
215.00 zł

Najniższa cena: 215.00 zł