45942

Rower leżący magnetycznyHS-035L SoloCzerwony

948,00 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h
Dostępne wersje (1)

Opis

Rower leżący HS-035L Solo Hop-Sport z dotykowymi sensorami pulsu to stabilne urządzenie do domowych treningów, które pomoże Ci poprawić kondycję i wymodelować sylwetkę, bez nadwyrężania stawów. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób mających problemy z kręgosłupem lub ze stawami kolanowymi. Maszyna cechuje się nowoczesnym designem oraz wytrzymałą konstrukcją. System oporu magnetycznego o wadze 10 kg, zapewnia płynność treningu. Komfort użytkowania podnosi wygodne, regulowane siodełko z oparciem i czytelny, prosty w obsłudze komputer, monitorujący najważniejsze parametry treningu. Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu wynosi 135 kg.

rower poziomy HS-035L Solo czerwony wyposażony w komputer z podstawką i czytelnym wyświetlaczem

Komputer treningowy z podstawką na tablet

Zmień swoje treningi w prawdziwe wyzwanie i monitoruj efekty! Komputer treningowy wyświetla prędkość, z jaką się poruszasz, dystans, czas treningu, ilość spalonych kalorii oraz puls. Dzięki funkcji SCAN, parametry wyświetlane są cyklicznie - to duże ułatwienie, ponieważ bez konieczności przerywania jazdy masz pełną kontrolę nad treningiem. Dodatkowo, wbudowana podkładka na tablet lub telefon, umożliwia oglądanie filmu lub słuchanie ulubionej muzyki w czasie ćwiczeń.

rower poziomy HS-035L Solo czerwony wyposażony w wygodne i regulowane siedzisko

Regulowane siedzisko z oparciem

Komfort podczas ćwiczeń to podstawa! Dzięki możliwości precyzyjnej regulacji odległości siedziska od pedałów z łatwością dopasujesz ustawienie sprzętu do swojego wzrostu. Wygodne, miękkie wypełnienie siodełka oraz wyprofilowane oparcie sprawią, że nawet dłuższy trening na modelu HS-035L Solo  będzie przyjemny i wygodny. 

rower poziomy HS-035L Solo czerwony wyposażony w rolki transportowe ułatwiają przemieszczanie rowerka

Rolki transportowe

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, ze Twój salon będzie nadal przypominał siłownię. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz rower w inne miejsce.  

stopki stabilizujące niwelujące nierówne podłoże w rowerze poziomym HS-035L Solo czerwonym

Stopka poziomująca

Możliwość precyzyjnego poziomowania maszyny, za pomocą stopki umieszczonej w środkowej części ramy podstawy (oraz dodatkowo antypoślizgowych stabilizatorów w tylnej części ramy podstawy) pozwala wyeliminować ewentualny problem nierównego podłoża. Dzięki temu masz pewność, że maszyna stoi stabilnie, a Twój trening będzie komfortowy i bezpieczny.

rower poziomy HS-035L Solo czerwony wyposażony w czujniki pulsu na uchwytach

Dotykowe sensory pulsu

Zbadaj swój puls za pomocą czułych sensorów dotykowych, umieszczonych w uchwytach kierownicy! Wystarczy, że podczas treningu oprzesz o nie dłonie, aby sprawdzić swoje tętno, a wynik wyświetli się na wyświetlaczu. Czy chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji czy o wzmocnienie wytrzymałości - optymalne tętno zawsze pomoże Ci skuteczniej osiągnąć zamierzone efekty.

rower poziomy HS-035L Solo czerwony wyposażony w pokrętło regulacji oporu magnetycznego

Regulacja oporu

Trenuj tak, jak lubisz! Dopasuj poziom trudności do swoich preferencji – w tym modelu masz do dyspozycji aż 8 stopni oporu. Zwiększaj lub zmniejszaj stopień oporu za pomocą wygodnego pokrętła umieszczonego pod kierownicą.

system oporu odpowiedzialny za pracę rowera Solo czerwony

System oporu magnetycznego Flyweel

W rowerze treningowym Solo wykorzystano system oporu magnetycznego (Flywheel System) o wadze 10 kg.  Ćwiczenia na nim doskonale symulują jazdę na klasycznym rowerze, a możesz je wykonywać niezależnie od pogody. System też sprawia, że urządzenie działa bardzo cicho. W trakcie ćwiczeń możesz więc słuchać ulubionej muzyki, podcastu lub oglądać film - na wyświetlaczu znajduje się uchwyt na telefon lub tablet. 

antypoślizgowa powierzchnia oraz paski blokujące w pedałach rowerka Solo czerwonym

Pedały antypoślizgowe z paskami blokującymi

Bezpieczeństwo podczas treningu to podstawa! Dlatego, ćwicząc na rowerku Solo nie musisz się martwić o to, że Twoje stopy będą zsuwać się z pedałów. Antypoślizgowa powierzchnia oraz paski blokujące będą utrzymywać je cały czas na miejscu. 

Rower treningowy poziomy HS-035L Solo czerwony wyposażony w uchwyt na napoje

Uchwyt na napoje

Nawadnianie w trakcie intensywnego treningu jest koniecznością. Warto pić powoli i małymi porcjami - pozwoli to utrzymać odpowiednią temperaturę ciała przez cały czas trwania treningu. Pod kierownicą w rowerze Solo znajduje się uchwyt na butelkę - możesz sięgnąć po wodę lub napój izotoniczny nie przerywając ćwiczeń.

Dane techniczne rowerka treningowego poziomego HS-035L Solo czerwonego

Parametry techniczne

 • Model - HS-035L Solo
 • Producent - Hop-Sport
 • Przeznaczenie - do użytku domowego
 • Maksymalna waga użytkownika - 135 kg
 • Waga urządzenia - 32 kg
 • Wymiary urządzenia - wys. 111 cm / szer. 55 cm / dł. 130 cm
 • Wymiary kartonu -  wys. 66 cm / szer. 40 cm / dł. 84 cm
 • Waga systemu oporu - 10 kg
 • Rodzaj systemu oporu - magnetyczny
 • Długość kroku - 34 cm
 • Regulacja oporu - 8 stopniowa, manualna
 • Regulacja siodełka - w poziomie, zakres 27 cm, odległość od podłoża w najwyższym położeniu: 56cm, w najniższym: 48cm
 • Odległość siedziska od pedałów - (gdy pedał na dole) max. 92 cm, min. 62 cm
 • Pedały antypoślizgowe z paskami blokującymi o wymiarach 12 cm x 10 cm
 • Wymiary siedziska – 35 cm x 28 cm
 • Wymiary oparcia – 31 cm x 35 cm
 • Rolki transportowe
 • Antypoślizgowe stabilizatory (w tylnej ramie podstawy)
 • Stopka poziomująca
 • Podstawka na tablet/telefon 
 • Uchwyt na napoje 
Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (2)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione