Rower leżący magnetyczny HS-035 - 0
Rower leżący magnetyczny HS-035 - 1
Rower leżący magnetyczny HS-035 - 2
Rower leżący magnetyczny HS-035 - 3
Rower leżący magnetyczny HS-035 - 4
 - 5
Rower leżący magnetyczny HS-035 - 6
Rower leżący magnetyczny HS-035 - 7
Rower leżący magnetyczny HS-035 - 8
Rower leżący magnetyczny HS-035 - 9
 - 10
 - 11
Rower leżący magnetyczny HS-035 - 0
Rower leżący magnetyczny HS-035 - 1
Rower leżący magnetyczny HS-035 - 2
Rower leżący magnetyczny HS-035 - 3
Rower leżący magnetyczny HS-035 - 4
 - 5
Rower leżący magnetyczny HS-035 - 6
Rower leżący magnetyczny HS-035 - 7
Rower leżący magnetyczny HS-035 - 8
Rower leżący magnetyczny HS-035 - 9
 - 10
 - 11
Hop-Sport

Rower leżący magnetyczny HS-035L Solo czerwony

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie
32 Osób kupiło

Opis

Rower leżący HS-035L Solo Hop-Sport z dotykowymi sensorami pulsu to stabilne urządzenie do domowych treningów , które pomoże Ci poprawić kondycję i wymodelować sylwetkę, bez nadwyrężania stawów. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób mających problemy z kręgosłupem lub ze stawami kolanowymi. Maszyna cechuje się nowoczesnym designem oraz wytrzymałą konstrukcją. System oporu magnetycznego o wadze 10 kg, zapewnia płynność treningu. Komfort użytkowania podnosi wygodne, regulowane siodełko z oparciem i czytelny, prosty w obsłudze komputer, monitorujący najważniejsze parametry treningu. Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu wynosi 135 kg.

Komputer treningowy z podstawką na tablet w rowerku HS-035L Solo czerwonym

Komputer treningowy z podstawką na tablet

Zmień swoje treningi w prawdziwe wyzwanie i monitoruj efekty! Komputer treningowy wyświetla prędkość, z jaką się poruszasz, dystans, czas treningu, ilość spalonych kalorii oraz puls . Dzięki funkcji SCAN, parametry wyświetlane są cyklicznie - to duże ułatwienie, ponieważ bez konieczności przerywania jazdy masz pełną kontrolę nad treningiem. Dodatkowo, wbudowana podkładka na tablet lub telefon, umożliwia oglądanie filmu lub słuchanie ulubionej muzyki w czasie ćwiczeń.

Regulowane siedzisko z oparciem w rowerku HS-035L Solo czerwonym

Regulowane siedzisko z oparciem

Komfort podczas ćwiczeń to podstawa! Dzięki możliwości precyzyjnej regulacji odległości siedziska od pedałów z łatwością dopasujesz ustawienie sprzętu do swojego wzrostu. Wygodne, miękkie wypełnienie siodełka oraz wyprofilowane oparcie sprawią, że nawet dłuższy trening na modelu HS-035L Solo będzie przyjemny i wygodny.

Rolki transportowe w rowerku HS-035L Solo czerwonym

Rolki transportowe

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, ze Twój salon będzie nadal przypominał siłownię. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym , wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz rower w inne miejsce.

Dotykowe sensory pulsu w rowerku HS-035L Solo czerwonym

Dotykowe sensory pulsu

Zbadaj swój puls za pomocą czułych sensorów dotykowych, umieszczonych w uchwytach kierownicy! Wystarczy, że podczas treningu oprzesz o nie dłonie, aby sprawdzić swoje tętno, a wynik wyświetli się na wyświetlaczu. Czy chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji czy o wzmocnienie wytrzymałości - optymalne tętno zawsze pomoże Ci skuteczniej osiągnąć zamierzone efekty.

Regulacja oporu w rowerku HS-035L Solo czerwonym

Regulacja oporu

Trenuj tak, jak lubisz! Dopasuj poziom trudności do swoich preferencji – w tym modelu masz do dyspozycji aż 8 stopni oporu . Zwiększaj lub zmniejszaj stopień oporu za pomocą wygodnego pokrętła umieszczonego pod kierownicą.

System oporu w rowerku HS-035L Solo czerwonym

System oporu magnetycznego Flyweel

W rowerze treningowym Solo wykorzystano system oporu magnetycznego (Flywheel System) o wadze 10 kg. Ćwiczenia na nim doskonale symulują jazdę na klasycznym rowerze, a możesz je wykonywać niezależnie od pogody. System też sprawia, że urządzenie działa bardzo cicho. W trakcie ćwiczeń możesz więc słuchać ulubionej muzyki, podcastu lub oglądać film - na wyświetlaczu znajduje się uchwyt na telefon lub tablet.

Pedały antypoślizgowe z paskami blokującymi w rowerku HS-035L Solo czerwonym

Pedały antypoślizgowe z paskami blokującymi

Bezpieczeństwo podczas treningu to podstawa! Dlatego, ćwicząc na rowerku Solo nie musisz się martwić o to, że Twoje stopy będą zsuwać się z pedałów. Antypoślizgowa powierzchnia oraz paski blokujące będą utrzymywać je cały czas na miejscu.


- 17%
Rower leżący elektryczno-magnetyczny HS-120L Ravel

Rower leżący elektryczno-magnetyczny HS-120L Ravel

1578.00 zł
1898.00 zł

Najniższa cena: 1748.00 zł