Skakanka z tworzywa sztucznego - 0
Skakanka z tworzywa sztucznego - 1
Skakanka z tworzywa sztucznego - 2
Skakanka z tworzywa sztucznego - 0
Skakanka z tworzywa sztucznego - 1
Skakanka z tworzywa sztucznego - 2
Hop-Sport

Skakanka plastikowa czerwona

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

25.98 zł

11 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Skakanka kojarzy ci się tylko z dziecięcymi zabawami? Nic bardziej mylnego! Skakanka to najprostszy i jednocześnie najdoskonalszy przyrząd treningowy. Przekonaj się już dziś!  Dzięki skakance możesz wykonać intensywny trening cardio, zrzucić nadprogramowe kilogramy i zbudować kondycję. Jeśli chcesz sprawdzić, czy ten rodzaj treningu jest dla Ciebie, polecamy model HS-P025JR. Dodatkowo, możesz zabrać ją ze sobą wszędzie, ponieważ zajmuje naprawdę niewiele miejsca.

None

Zaawansowany trening

Skakanka jest odpowiednia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Możesz uczyć się na niej odpowiedniej techniki, ale także wykonywać skomplikowane sekwencje skoków. Skakanka będzie też odpowiednia dla starszych dzieci.

None

Wygodne uchwyty

Skakanka marki Hop-Sport wyposażona została w ergonomiczne uchwyty, które zapewniają komfort użytkowania i dobre trzymanie w dłoni, nawet przy intensywnym treningu. Dzięki materiałowi, z którego zostały wykonane nie ślizgają się pomimo potu.


None

Wytrzymała linka

Skakanka Hop-Sport została wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły. Wyposażona jest w wytrzymałą i elastyczną linkę. Możesz wykonywać na niej ćwiczenia aerobowe, a także Crossfit.

Dane techniczne:

  • Producent: Hop-Sport
  • Linka: PVC
  • Kolor: czerwona linka, czarne uchwyty
  • Rączki: Plastik
  • Długość skakanki: 275 cm
  • Średnica linki: 5 mm