Skakanka z obciążeniem czerwona - 0
Skakanka z obciążeniem czerwona - 1
Skakanka z obciążeniem czerwona - 2
Skakanka z obciążeniem czerwona - 3
Skakanka z obciążeniem czerwona - 0
Skakanka z obciążeniem czerwona - 1
Skakanka z obciążeniem czerwona - 2
Skakanka z obciążeniem czerwona - 3
Hop-Sport
-10%

Skakanka z obciążeniem czerwona

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

54.98 zł

49.48 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 54.98 zł

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Skakanka z obciążeniem HS-F050JR - czerwona to prosty i jednocześnie skuteczny przyrząd, który pomoże Ci zredukować tkankę tłuszczową oraz poprawić kondycję. Z uwagi na niewielkie rozmiary i przystępną cenę, doskonale sprawdzi się w domowej siłowni. Charakterystyczną cechą modelu HS- F050JR są obciążenia umieszczone w całej długości linki. Dzięki takiemu rozwiązaniu wykonywane ćwiczenia są bardziej intensywne, a efekty szybciej widoczne. Obciążenie pozwala skuteczniej wzmocnić mięśnie klatki piersiowej i ramion. Rączki pokryte pianką gwarantują komfortowy chwyt i zapobiegają ślizganiu się dłoni podczas treningu.

Trening z obciążeniem

Dzięki treningom na skakance zaangażujesz do pracy prawie wszystkie Twoje mięśnie, usprawnisz krążenie, poprawisz wytrzymałość organizmu, rozwiniesz refleks oraz koordynację ruchową. Skakanka to nieoceniony sposób na ujędrnienie nóg oraz wyszczuplenie talii. To jednak nie wszystko! Ćwicząc na modelu HS-F040JR, dzięki zastosowanym w lince obciążeniom, dodatkowo wzmocnisz mięśnie klatki piersiowej, barków i ramion.

Wygodne uchwyty

Rączki w modelu HS-F050JR zapewniają wygodny i pewny uchwyt. Piankowa powłoka sprawia, że nawet podczas szybkich podskoków Twoje dłonie nie będą ześlizgiwać się z rączek. Dodatkowo, zastosowana pianka nie absorbuje potu, co przekłada się na wyższy komfort treningu.

Gruba linka z możliwością skrócenia

Skakankę wyposażono w 270 centymetrową linkę z PVC z obciążeniem, o pogrubionej średnicy 1,4 cm. Praktyczna konstrukcja tego modelu umożliwia skrócenie linki do dowolnej długości - wystarczy, że odkręcisz jeden z uchwytów skakanki, obetniesz kawałek linki i z powrotem założysz uchwyt. Ten model będzie odpowiednim wyborem zarówno dla osób początkujących, jak i dla zaawansowanych, którzy poszukują przyrządu wspomagającego domowe treningi siłowe oraz treningi fitness.

Dane techniczne

·       Model: HS- F050JR

·       Waga: ok 0,7 kg

·       Kolor: czerwono - czarny

·       Długość linki: 270 cm

·       Średnica linki: 1,4 cm

·       Długość uchwytu: całego – 16 cm, części piankowej – 11,5 cm

·       Średnica uchwytu: 3,1 cm

·       Materiał: lina – PVC, uchwyty – PP + pianka NBR