51623

Kij treningowy składanyz ekspanderami niebieski

54,98 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h
Dostępne wersje (1)

Opis

Kij treningowy składany z ekspanderami HS-T090GS niebieski marki Hop-Sport to przyrząd do ćwiczeń, który powstał z połączenia kija gimnastycznego i i 2 ekspanderów zakończonych uchwytami. Ekspandery przymocowane zostały do końców kija. Regularne treningi z wykorzystaniem kija pomagają zwiększać zakres ruchu i rozbudować mięśnie. Wielką zaletą jest to, że trenując możesz szybko zmieniać pozycje i rodzaje ćwiczeń - od dziś nie straszna ci nuda!
Dlaczego kij z ekspanderami jest tak popularnym przyrządem fitness? Zaletą jest rozmiar - to niewielkie i lekkie urządzenie, które łatwo przetransportujesz. Ponadto nie ogranicza cię przestrzeń - ćwiczyć z nim możesz nawet na niewielkim metrażu. Kij treningowy to urządzenie idealne dla osób w każdym wieku i w każdej kondycji. Jest odpowiedni dla osób otyłych i w starszym wieku.

None

Wszechstronne zastosowanie

Szukasz wielofunkcyjnego przyrządu do treningów? Kij treningowy składany z ekspanderami HS-T090GS marki Hop-Sport to odpowiedź na różnorodne potrzeby. Znajdzie zastosowanie w treningu siłowym, ogólnorozwojowym, cardio, ćwiczeniach wzmacniających. Może być używany jako narzędzie wspomagające w rehabilitacji. Pamiętaj jednak, aby skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania.

Jakie ćwiczenia możesz wykonywać przy użyciu kija z ekspanderami?

  • przysiady z wykrokiem;
  • wykroki naprzemienne;
  • ćwiczenia na biceps, triceps, mięśnie naramienne, mięśnie pośladkowe;
  • zestaw treningowy na brzuch.

Ćwiczenia z wykorzystaniem ekspanderów polegają na naciąganiu linek rękami i nogami. Im guma jest elastyczniejsza, tym urządzenie stawia mniejszy opór mięśniom i ćwiczenia są łatwiejsze. Im opór linek jest większy, tym trening staje się intensywniejszy.

None

Zalety stosowania

Regularne ćwiczenia z wykorzystaniem kija treningowego poprawiają wydolność, pozwalają zwiększyć masę mięśniową i wyrzeźbić sylwetkę, ale nie tylko. Są to idealne ćwiczenia dla wszystkich, którzy chcą poprawić koordynację ruchową i gibkość, polepszyć ruchomość w stawach i zwiększyć zakres ruchu w ciele. Kij treningowy zapewni ci uatrakcyjnienie standardowego, codziennego treningu.

None

Profesjonalne wykonanie

Składa się z drążka o długości 90 cm, na którego końcach znajdują się uchwyty. Drążek jest wykonany ze stali i pokryty przyjemną w dotyku powłoką z pianki EVA. Po obu stronach drążka przymocowane są linki zwane ekspanderami. Uchwyty ekspanderów łatwo trzymają się w dłoni i nie wyślizgują, nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Kij został wykonany z najwyższą starannością, tak aby mógł służyć jak najdłużej.

Dane techniczne:

    Producent: Hop-Sport
    Kolor: niebieski
    Materiał: stal, pianka EVA, tworzywo elastyczne TPE.
    Długość kija: 90 cm
    Długość pianki na kiju: 81 cm
    Długość ekspandera: 92 cm
    Waga: 600 g

Rozwiń opis
Zwiń opis

Trenuj z Hop-Sport

1.Przysiad z kijem na plecach
mięsień pośladkowy wielki, mięśnie czworogłowe uda 

2.Wykroki chodzone
mięśnie czworogłowe uda

3.Wyciskanie kija sprzed klatki piersiowej nad głowę
mięsień piersiowy większy, mięsień trójgłowy ramienia

4.Uginanie przedramion (biceps)
mięsień dwugłowy ramienia (biceps)

5.Wyciskanie kija zza karku nad głowę
mięsień naramienny ( środkowa oraz boczna część), mięsień trójgłowy ramienia

6.Podciąganie kija do brody (z pozycji stojącej)
-mięsień naramienny, mięsień czworoboczny 

Recenzje (4)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione