Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 0
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 1
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 2
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 3
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 4
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 5
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 6
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 7
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 8
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 9
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 10
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 11
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 0
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 1
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 2
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 3
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 4
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 5
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 6
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 7
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 8
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 9
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 10
Bieżnia elektryczna HS-2500LB A - 11
Hop-Sport
Bestseller

Bieżnia elektryczna HS-2500LB Aspire

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

3288.00 zł

24 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Wniesienie:

+150,00 zł

Opis

Trenuj bez względu na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz! Bieżnia treningowa HS-2500LB Aspire umożliwi Ci utrzymanie kondycji bez konieczności wychodzenia z domu. Aspire to bieżnia o mocy silnika 3.0 HP, dzięki czemu możesz biec z  prędkością maksymalną 18 km/h. Pas biegowy o wymiarach 50/125 cm daje Ci możliwość przeprowadzenia intensywnego treningu w komfortowych domowych warunkach. W trakcie ćwiczeń skorzystaj z możliwości jakie daje komputer bieżni Aspire. 15 programów treningowych oraz program HRC pozwolą Ci na dopasowanie rodzaju treningu do Twoich indywidualnych potrzeb. Chcesz urozmaicić swoje treningi? Skorzystaj z możliwości, jakie daje nachylenia pasa biegowego. Szukasz motywacji do ćwiczeń? Na pewno zainteresuje Cię darmowa aplikacja mobilna FITSHOW, w której możesz zapisać swoje postępy lub spróbować treningu zaproponowanego przez jeden z programów w aplikacji. Wraz z bieżnią oferujemy Ci pas telemetryczny , który po umieszczeniu na klatce piersiowej pozwoli Ci śledzić swoje tętno. Dane pojawią się na wyświetlaczu komputera treningowego.  Po zakończonym treningu  łatwo złożysz bieżnię, a dzięki zastosowanym rolkom transportowym, przeniesiesz ją w dogodne dla siebie miejsce.

Wprowadź urozmaicenie do swojego treningu

Dla urozmaicenia ćwiczeń w domu skorzystaj z aplikacji mobilnej FitShow , kompatybilnej z bieżnią Aspire. Aplikacja jest darmowa, dostępna dla systemów Android i IOS. W ofercie znajdują się programy treningowe, FitShow umożliwia także zapisywanie swoich postępów. Przebieg treningu możliwy jest do obserwowania na ekranie tabletu, smartphona lub ekranie telewizora.

Dodatkowo aplikacja Kinomap będąca kompleksową platformą, która przeniesie twój trening na zupełnie nowy poziom. Dzięki Kinomap zmierzysz się z wirtualnymi trasami rowerowymi oraz trybem rywalizacji w czasie rzeczywistym. Aplikacja jest z darmowym 14 dniowym okresem dostępu.

Pełna kontrolna nad treningiem

Aspire wyposażona jest w nowoczesny silnik o mocy 3 HP. Dzięki temu bieżnia jest bardzo wytrzymała i umożliwia intensywny trening do prędkości sięgającej 18 km/h. Maksymalne obciążenie bieżni wynosi 150 kg.

Duży, czytelny i prosty w obsłudze wyświetlacz to niewątpliwa zaleta bieżni Aspire. Widoczny licznik pomaga kontrolować postępy w treningu. Dodatkowo jest możliwość podpięcia telefonu lub tabletu poprzez USB lub Bluetooth.

Wygodny i bezpieczny trening domowy

Pas biegowy bieżni Aspire posiada wymiary 50/125 cm. Gwarantuje to swobodny i komfortowy trening. Struktura pasa jest 5-warstwowa, co zapewnia dobrą przyczepność i stabilizację w trakcie biegu.

Bieżnia wyposażona jest w wewnętrzny system amortyzacji, który chroni przed kontuzją - gumowe sprężyny znajdują się pod pasem biegowym, a także w nogach bieżni

Potrzebujesz intensywniejszego wysiłku? Bieżnia posiada opcję INCLINE - za pomocą przycisku na pulpicie automatycznie możesz zmienić ustawienia nachylenia pasa biegowego w zakresie 0-15 %.

Zaprojektowana z myślą o domowym użytkowaniu

Dołączony do bieżni Aspire pas telemetryczny Polar pozwala na kontrolę pulsu bez konieczności trzymania dłoni na uchwytach.

Bieżnia posiada system rozprowadzania smaru. Możesz na bieżąco dbać o odpowiednią konserwację pasa biegowego. Specjalny środek dołączony jest do zestawu.

Dodatkowo dzięki rolkom transportowym możesz łatwo przesunąć ją w dowolne miejsce.

Łatwe przechowywanie po skończonym treningu

Już po treningu? Bieżnię możesz usunąć z zasięgu wzroku w kilka chwil. Wystarczy ją złożyć, ustawić w poziomie  - wtedy możesz np. schować ją pod łóżkiem, lub pionie - utrzymuje się w tej pozycji bez problemu.