Śnieg i promocje spadają z nieba na Mikołajki! -15% na wybrane produkty Sprawdź
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0
49495

Bieżnia elektrycznaHS-3500LB Runair

Produkt jest niedostępny

Opis

Bieżnia HS-3500LB – RUNAIR 

Biegaj i maszeruj bez względu na pogodę! Bieżnia HS-3500LB – RUNAIR  to idealny sprzęt, jeśli chcesz utrzymać kondycję fizyczną, wyszczuplić sylwetkę, czy poprawić wydolność układu krążenia.

HS-3500LB  RUNAIR to bieżnia o mocy silnika 3.5 HP, dzięki czemu możesz biec z  prędkością maksymalną 20 km/h. Szeroki pas biegowy pozwala na przeprowadzenie intensywnego treningu w domowych warunkach. Komputer bieżni daje możliwośc wyboru spośród 12 programów treningowych, o różnej intensywności i długości. W trakcie ćwiczeń możesz obserwować na wyświetlaczu pomiary prędkości, czasu, odległości, pulsu i spalanych kalorii.

Bieżnia daje możliwość automatycznej zmiany nachylenia pasa biegowego. Jest też kompatybilna z darmową aplikacją mobilną FITSHOW, w której możesz zapisać swoje postępy lub spróbować treningu zaproponowanego przez jeden z programów w aplikacji.

Wraz z bieżnią oferujemy Ci pas telemetryczny, który po umieszczeniu na klatce piersiowej pozwoli śledzić tętno. Dane pojawią się na wyświetlaczu komputera treningowego. 

Po zakończonym treningu  łatwo złożysz bieżnię, a dzięki zastosowanym rolkom transportowym, przeniesiesz ją w dogodne dla siebie miejsce. 

panel sterujący z wyświetlaczem i programami

Komputer i wielofunkcyjny wyświetlacz

Dzięki komputerowi z czytelnym wyświetlaczem możesz w trakcie ćwiczeń monitorować dystans, czas, prędkość, tętno i spalone kalorie. Wybieraj spośród 12 gotowych programów oraz programu manualnego, a dzięki programowi FAT zmierz poziom tkanki tłuszczowej i wyznacz nowe cele treningowe.

komputer współpracuje z aplikacjami mobilnymi

Fitshow i Kinomap

Skorzystaj z dedykowanej aplikacji FitShow i zróżnicuj swoje codzienne treningi. Aplikacja jest darmowa i dostępna na systemy Android i IOS. FitShow zawiera programy treningowe i umożliwia zapisywanie postępów. Przebieg treningu możliwy jest do obserwowania na ekranie tabletu, smartphona lub ekranie telewizora.

FitShow

Dodatkowo aplikacja Kinomap będąca kompleksową platformą, która przeniesie twój trening na zupełnie nowy poziom. Dzięki Kinomap zmierzysz się z wirtualnymi trasami rowerowymi oraz trybem rywalizacji w czasie rzeczywistym. Aplikacja jest z darmowym 14 dniowym okresem dostępu.

Kinomap

system amortyzacji dla komfortu treningu

Amortyzacja

Możesz trenować na bieżni Runair bez obaw o nadmierne przeciążenie stawów. Model HS-3500LB został wyposażony w 4 amortyzatory po obu stronach, które zabezpieczają stawy i minimalizują ryzyko kontuzji. Zastosowany system amortyzacji zapobiega także przenoszeniu drgań z bieżni na podłogę - zmniejsza to znacząco poziom hałasu podczas użytkowania sprzętu.

usb pozwala naładować telefon lub tablet

USB

Dzięki wejściu USB na pulpicie Bieżni Runair, możesz w czasie treningu korzystać z telefonu i tabletu bez obaw o ich rozładowanie. Słuchaj muzyki, ucz się języków, oglądaj filmy albo rozmawiaj z przyjaciółmi.

None

Pas biegowy

Pas biegowy bieżni Runair o szerokości 51x140 cm pozwala na swobodny i komfortowy trening, o różnym stopniu intensywności.

pomiar pulsu za pomocą pasa lub czujników w uchwytach

Pas telemetryczny

Dołączony do bieżni pas telemetryczny pozwala na śledzenie pulsu podczas treningu. Jest to doskonałe ułatwienie dla osób, które dopiero rozpoczynają treningi w tzw. strefach tętna.

moc silnika i zakres prędkości

Parametry bieżni

Bieżnia Runair wyposażona jest w silnik DC o mocy 3.5 HP, co pozwala na bieg od 0,8-20 km/h! Jest to odpowiedni sprzęt dla biegaczy o różnym stopniu zaawansowania. Maksymalna waga użytkownika to 150 kg.

regulacja nachylenia pasa biegowego

Regulacja nachylenia

Bieżnia posiada automatyczną (przycisk na pulpicie) regulację nachylenia pasa biegowego do 15%. Możesz zwiększyć dzięki temu intensywność treningu.

system składania i transportu

Składanie

W każdej chwili możesz złożyć bieżnię i schować z zasięgu wzroku.  System Hydraulic Soft Drop utrzymuje ciężar bieżni podczas jej rozkładania i składania bieżni. Nie musisz do tego używać siły ani nikogo prosić o pomoc! Po złożeniu bieżnia Runair zajmuje 1,05 m2 powierzchni.

konserwacja bieżni poprzez system rozprowadzania smaru

Konserwacja pasa biegowego

Dbanie o odpowiednią konserwację pasa biegowego zapewnia bieżni dłuższe życie bez usterek. Bieżnia Runair posiada system rozprowadzania smaru, dzięki któremu dbanie o nią jest proste i zajmuje niewiele czasu. Specjalny środek do konserwacji dołączony jest do zestawu.

PARAMETRY TECHNICZNE:

 • Model: HS3500LB
 • Przeznaczenie: do użytku domodwego
 • Instrukcja w języku polskim: Tak
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Silnik: DC 3.5 HP
 • Prędkość: 0,8-20 km/h
 • Max. waga użytkownika: 150 kg
 • Funkcje komputera: programy predefiniowane; tryb odliczania: kalorii, dystansu, czasu; pomiar tętna i tkanki tłuszczowej FAT; szybki start
 • Programy predefiniowane: 12 + program manualny
 • Wymiary pasa biegowego: (w cm) 51/140 cm
 • Wymiary bieżni rozłożonej: 175/83/145 cm 
 • Wymiary bieżni złożonej: 127/83/145 cm
 • Wymiary kartonu: 186/92,5/43 cm
 • Waga bieżni: 81,5 kg
 • Waga bieżni z opakowaniem: 95 kg
 • Pas telemetryczny: Tak
 • Klucz bezpieczeństwa: Tak
 • MP3: Tak
 • USB: Tak
 • Bluetooth: Tak
 • Masażer: Nie

Sprzęt przeznaczony do samodzielnego montażu. Ze względu na gabaryt, tj.: wagę i rozmiar a także biorąc pod uwagę bezpieczeństwo podczas transportu towar wysyłany jest na palecie.

 
Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (6)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites