Świętuj z nami !!! 19% rabatu na 19 urodziny Hop-Sport Sprawdź i kup
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0
49509

Bieżnia elektryczna HS-4000LB Ultima

4 488,00 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Bieżnia HS-4000LB – ULTIMA
 

Trenuj bez względu na pogodę! Bieżnia treningowa HS-4000LB ULTIMA pomoże Ci zachować formę i dobrą kondycję. Model Ultima jest idealny dla Ciebie, jeśli poszukujesz bieżni do regularnego, intensywnego treningu w domu. Dzięki silnikowi o mocy 4,0 HP i szerokiemu pasowi biegowemu, bieżnia Ultima spełni oczekiwania zaawansowanych biegaczy - umożliwia trening do 20 km/h. Dzięki funkcji automatycznej zmiany nachylenia pasa biegowego, możesz zintensyfikować trening. 

HS4000LB Ultima posiada komputer treningowy z czytelnym 7,1 calowym wyświetlaczem. Komputer daje możliwość wyboru spośród 12 programów treningowych o różnej intensywności i długości. Na ekranie możesz obserwować parametry treningu. Dzięki zastosowaniu Bluetooth masz możliwość połączenia swojego urządzenia mobilnego z bieżnią i korzystanie np. z aplikacji mobilnej FitShow. Aplikacja jest darmowa i kompatybilna z urządzeniem.

Po treningu możesz usunąć bieżnię z zasięgu wzroku w kilka chwil. System Hydraulic Soft Drop utrzymuje ciężar bieżni podczas jej rozkładania i składania bieżni. Nie musisz nikogo prosić o pomoc!

None

Amortyzacja

Możesz trenować na bieżni Ultima bez obaw o nadmierne przeciążenie stawów. Model HS-4000LB został wyposażony w 4 amortyzatory po obu stronach bieżni, które redukują ryzyko kontuzji. Zastosowany system amortyzacji zapobiega przenoszeniu uderzeń z bieżni na podłogę - zmniejsza to znacząco poziom hałasu podczas użytkowania sprzętu. 

FitShow i Kinomap

Dla urozmaicenia ćwiczeń na bieżni Ultima skorzystaj z dedykowanej aplikacji FitShow. Aplikacja jest darmowa i dostępna na systemy Android i IOS. FitShow zawiera programy treningowe i umożliwia zapisywanie postępów. Przebieg treningu możliwy jest do obserwowania na ekranie tabletu, smartphona lub ekranie telewizora.

FitShow

Dodatkowo aplikacja Kinomap będąca kompleksową platformą, która przeniesie twój trening na zupełnie nowy poziom. Dzięki Kinomap zmierzysz się z wirtualnymi trasami rowerowymi oraz trybem rywalizacji w czasie rzeczywistym. Aplikacja jest z darmowym 14 dniowym okresem dostępu.

Kinomap


None

USB

Dzięki wejściu USB na pulpicie Bieżni Ultima, możesz w czasie treningu korzystać z telefonu i tabletu bez obaw o ich rozładowanie.

None

Komputer i wielofunkcyjny wyświetlacz

Dzięki komputerowi z czytelnym wyświetlaczem LCD, możesz w trakcie treningu monitorować dystans, czas, prędkość, tętno i spalone kalorie. Możesz wybierać spośród 12 gotowych programów oraz programu manualnego, a funkcja FAT pozwoli Ci zmierzyć poziom tkanki tłuszczowej.

None

Masażer

Bieżnia Ultima wyposażona została w masażer, dzięki czemu od razu po treningu możesz zrelaksować obolałe mięśnie. Regularne treningi,  stosowanie masażera oraz odpowiednie kosmetyki i dieta będą pomocne w walce z cellulitem. Długość pasa masażera możesz dowolnie regulować, co czyni go uniwersalnym przyrządem do masażu ciała.

None

Pas biegowy

Pas biegowy bieżni Ultima o szerokości 52x140 cm pozwala na swobodny i komfortowy trening.

None

Pas telemetryczny

Dołączony do bieżni pas telemetryczny pozwala na śledzenie pulsu podczas treningu. Jest to doskonałe ułatwienie dla osób, które rozpoczynają treningi w tzw. strefach tętna.

Parametry bieżni

Bieżnia posiada silnik DC o mocy 4 HP, co pozwala na bieg od 0,8-20 km h! Jest to zatem odpowiedni sprzęt dla biegaczy o różnym stopniu zaawansowania. Maksymalna waga użytkownika  Bieżni Ultima to 150 kg.

None

Regulacja kąta nachylenia

Bieżnia posiada automatyczną (przycisk na pulpicie) regulację nachylenia pasa biegowego do 15 stopni. Możesz zwiększyć dzięki temu intensywność treningu i poczuć się, jakbyś biegał po górach.

None

Składanie

W każdej chwili możesz złożyć bieżnię i schować z zasięgu wzroku. System Hydraulic Soft Drop utrzymuje ciężar bieżni podczas jej rozkładania i składania. Nie musisz do składania i rozkładania używać siły, ani prosić nikogo o pomoc, wstarczy lekko pchnąć bieżnię.

Po złożeniu bieżnia Ultima zajmuje 1,05 m2 powierzchni.

None

Konserwacja pasa biegowego

Dbanie o odpowiednią konserwację pasa biegowego zapewnia bieżni dłuższą żywotność bez usterek. Bieżnia Ultima posiada system rozprowadzania smaru, dzięki któremu jest to wyjątkowo proste. Specjalny środek dołączony jest do zestawu.

DANE TECHNICZNE:

 • Model: HS4000LB
 • Instrukcja w języku polskim: Tak
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Silnik: DC 4,0 HP
 • Funkcje komputera: programy predefiniowane; tryb odliczania: kalorii, dystansu, czasu; pomiar tętna i tkanki tłuszczowej FAT; szybki start
 • Programy predefiniowane: 12 + program manualny
 • Prędkość: 0,8-20 km/h
 • Max. waga użytkownika: 150 kg
 • Wymiary pasa biegowego: (w cm) 52/140
 • Wymiary bieżni rozłożona: 178/88/146 cm
 • Wymiary bieżni złożonej: 131/88 146 cm
 • Waga urządzenia: 90 kg
 • Wymiar kartonu: 45x100x195 cm
 • USB: Tak
 • Bluetooth: Tak
 • MP3: Tak
 • Masażer: Tak, moc: 90-100
 • Pas telemetryczny: Tak
 • Rolki transportowe: Tak
 • Klucz (hamulec) bezpieczeństwa: Tak

 

Sprzęt przeznaczony do samodzielnego montażu. Ze względu na gabaryt, tj.: wagę i rozmiar a także biorąc pod uwagę bezpieczeństwo podczas transportu towar wysyłany jest na palecie.

Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (8)

Recenzje nie są sprawdzane pod kątem autentyczności przed ich publikacją. Mogą one zatem pochodzić również od konsumentów, którzy w rzeczywistości nie kupili/używali ocenianych produktów.Więcej informacji

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione