Postanowienia noworoczne - Jak osiągnąć zamierzone cele

Postanowienia noworoczne - Jak osiągnąć zamierzone cele

Spis treści

Nowy rok - nowa ja . Listy postanowień, nowych celów, planowanych zmian… W końcu mamy nowy rok, a co za tym idzie, czystą kartkę, którą na nowo możemy zapełnić. Jak to zrobić, żeby tym razem się udało i spełnić zaplanowane marzenia? Oto kilka naszych rad:

Pomyśl

Zastanów się przez chwilę nad poprzednim rokiem, a bardziej nad postanowieniami, których nie udało Ci się spełnić. Przeanalizuj, dlaczego tak się stało, czy naprawdę ich chciałeś/łaś, czy lenistwo wzięło górę. Wyciągnij z tego lekcję i tym razem zastanów się bardziej, planując kolejne.

gubić zbędne kilogramy

Ustal priorytety

Robiąc listę postanowień, zaznacz najważniejsze cele i od nich zacznij . Zrób miesięczny plan i ustal datę realizacji każdego celu . Dzięki temu będzie panował porządek i unikniesz robienia wszystkiego na raz.

Zrób plan działania

Zastanów się i zaplanuj, jak każdy cel chcesz osiągnąć. Rozpisanie krok po kroku planu działania, pomoże Ci przewidzieć, jak zachować się, jeżeli coś pójdzie nie po Twojej myśli. Skrupulatny plan to podstawa , w każdej dziedzinie życia.

odchudzanie

Zacznij działać!

Nawet najlepszy plan nic Ci nie da bez działania. Nie musisz od razu robić przełomowych rzeczy. Wystarczą małe kroczki, które doprowadzą Cię do celu.

rozpoczęcie regularnych treningów

Nie poddawaj się

Życie jest jak sinusoida, raz jesteś na górze, a raz na dole. Ciesz się z każdego sukcesu , ale także bierz lekcje z niepowodzeń i działaj dalej . Nie pozwól, żeby przeszkody sprawiły, że zrezygnujesz ze swojego upragnionego celu! Jeżeli chcesz aby ten rok był naprawdę przełomowy, zabierz się ostro do pracy. Nowy cel, inny nich w poprzednich latach będzie świetnym bodźcem do działania. A więc chwytaj za kartkę i długopis i zaczynaj planowanie!

Jeśli Twoim celem jest rozpoczęcie regularnych treningów, powinieneś zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Na stronie Hop-Sport znajdziesz sprzęt fitness , taki jak bieżnie , wioślarze czy rowerki treningowe , sprzęt do treningu siłowego ( obciążenia , ławki treningowe itp.), a także akcesoria fitnes , takie jak maty do ćwiczeń , rollery czy taśmy do ćwiczeń .

Autor: Redakcja Hop-Sport