54944

Drążek do podciąganiaHS-2000K do sufitu

Produkt jest niedostępny


Dostępne wersje (1)

Drążek treningowy HS-2000K z rękawiczkami marki Hop-Sport to funkcjonalny sprzęt przeznaczony do domowych treningów siłowych. Dzięki codziennym, kilkuminutowym ćwiczeniom na drążku, poprawisz sprawność fizyczną oraz rozbudujesz górne partie mięśniowe i wzmocnisz mięśnie brzucha. Drążek do podciągania wykonany jest ze stali malowanej proszkowo, dzięki czemu jest trwały, odporny na ścieranie i korozję. Stalowa konstrukcja jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. 

Drążek HS-2000K ma cztery uchwyty, każdy zakończony antypoślizgową rączką. Solidna rama i rura o średnicy 25 mm, sprawiają, że jego wytrzymałość wynosi aż 210 kg.

None

Praktyczny montaż

Drążek do podciągania HS-2000K mocowany jest do sufitu za pomocą ośmiu śrub, które znajdują się w zestawie wraz z instrukcją obsługi. Drążek sprawdzi się szczególnie w pomieszczeniach o małym metrażu, gdzie dobór sprzętów treningowych musi być szczególnie przemyślany. 

None

Solidna konstrukcja

Drążek treningowy marki Hop-Sport wykonany jest ze stali, rurka ma średnicę 25 mm. Stalowa konstrukcja malowana jest proszkowo, dzięki czemu drążek cechuje podwyższona odporność na ścieranie i korozję. Solidne wsporniki pod drążek zapewniają maksymalną stabilizację drążka w trakcie ćwiczeń oraz gwarantują wytrzymałość aż do 210 kg. 

None

Antypoślizgowe rączki

Drążek posiada 4 chwyty. Każdy z nich zakończony został rączką wykonaną z wytrzymałego PVC, mającego właściwości antypoślizgowe. Dzięki temu masz pewność że spocone dłonie nie będę się ślizgać nawet przy intensywnym treningu.

None

Uchwyt na worek lub pasy TRX

Drążek ten posiada specjalny uchwyt, który pozwala na powieszenie worka bokserskiego lub taśm TRX. Uchwyt zwiększa  możliwości wykonywania różnorodnych ćwiczeń, poza treningiem siłowym możesz wykonać również trening aerobowy. Do zestawu dołączony został karabińczyk, za pomocą którego możliwe jest zawieszenie worka lub pasów.

None

Możliwości ćwiczeń

Wyróżniamy trzy główne sposoby podciągania się na drążku: 

podciąganie nachwytem, 

podciąganie podchwytem

podciąganie w chwycie neutralnym (młotkowym). 

Drążek HS-2000K wyposażony został w 2 pary uchwytów. W każdej konfiguracji - uchwyt plus rodzaj chwytu - możemy wskazać inne mięśnie, które pracują w ruchu przyciągania. Ćwiczenie na drążku rozwija mięśnie takie jak: mięsień najszerszy grzbietu, równoległoboczny, czworoboczny oraz mięsień obły większy. Do pracy angażuje również dwugłowy ramienia, mięsień ramienny i mięsień ramienno-promieniowy.

None

Rękawiczki ochronne

Do drążka dołączone zostały antypoślizgowe rękawiczki z neoprenu. Ich zadaniem jest ochrona skóry dłoni przed otarciami, które mogą pojawić się przy intensywnych treningach. 

None

Dane techniczne

 • Producent: Hop-Sport
 • Model: HS-2000K
 • Instrukcja w j. polskim: TAK
 • Waga brutto: 8 kg
 • Wymiary kartonu: 119 x 32 x 19 cm
 • Konstrukcja: Stalowa, malowana proszkowo
 • Montaż: do sufitu
 • Ilość chwytów: 4
 • Długość drążka: 115 cm
 • Wymiary podstawy: 
 • Długość rączki gumowej: 12 cm
 • Odległość pomiędzy uchwytami: 
 • Profil stalowy: 30 x 20 mm
 • Średnica rury: 25 mm
 • Wytrzymałość: 210 kg
Rozwiń opis
Zwiń opis
Dane techniczne
Grubość profilu
30 / 20 mm
Max. waga użytkownika
210 kg
Odległość od sufitu
32 cm
Odległość pomiędzy uchwytami
115 pomiędzy zewnętrznymi, 53 pomiędzy wewnęrznyni
Waga brutto
8 kg
Pozostałe informacje
Marka
Hop-Sport
Model
HS-2000K
Sposób montażu
Do sufitu
Specyfikacja
Ilość chwytów
4
Konstrukcja
Stalowa, malowana proszkowo
Uchwyt na worek bokserski
TAK
Wymiary
Długość drążka
115 cm
Średnica rury
25 mm

Rękawiczki neoprenowe pomagają uniknąć odcisków i odparzeń podczas treningu. Rozmiar uniwersalny - pasują zarówno na męską, jak i na kobiecą rękę.

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione