Drążek kratownica HS-2002K - 0
Drążek kratownica HS-2002K - 1
Drążek kratownica HS-2002K - 2
Drążek kratownica HS-2002K - 3
Drążek kratownica HS-2002K - 4
Drążek kratownica HS-2002K - 0
Drążek kratownica HS-2002K - 1
Drążek kratownica HS-2002K - 2
Drążek kratownica HS-2002K - 3
Drążek kratownica HS-2002K - 4
Hop-Sport
-20%

Drążek kratownica HS-2002K

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

288.00 zł

230.40 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 288.00 zł

32 Osób kupiło

Dostawa:

Od:12 zł

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Drążek HS-2002K to sprzęt do treningu siłowego z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Drążki do podciągania to idealny wybór do niewielkich mieszkań.Ten model drążka należy przymocować do ściany. Trening na drążku pomaga poprawić siłę, wpływa na muskulaturę bicepsów i mięśni grzbietu. Trening z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała świetnie wpływa na sprawność. Drążek posiada szereg różnorodnych uchwytów, które umożliwiają aż 14 kombinacji podczas wykonywania ćwiczeń.

Solidna konstrukcja

Drążek treningowy marki Hop-Sport wykonany jest ze stali, profil głównej ramy ma średnicę 45 mm. Stalowa konstrukcja jest malowana proszkowo, dzięki czemu drążek cechuje podwyższona odporność na ścieranie i korozję. Solidne wsporniki zapewniają maksymalną stabilizację drążka w trakcie ćwiczeń oraz gwarantują wytrzymałość do 150 kg.

Drążek kratownica “monkeybar”

Drążek HS-2002K zamiast typowych uchwytów do podciągania ma kratownicę, która umożliwia aż 14 rodzajów chwytów /m.in. równoległy, skośny, prosty oraz symetryczny i asymetryczny. Daje to możliwość bardzo różnorodnego treningu niezależnie od umiejętności i kondycji trenującego. Części chwytne są ryflowane, co nadaje im właściwości antypoślizgowych. Dzięki temu chwyt jest pewny, a dłonie nie osuwają się z drążka

Możliwości treningowe

Wyróżniamy trzy główne sposoby podciągania się na drążku:

  • podciąganie nachwytem,
  • podciąganie podchwytem
  • podciąganie w chwycie neutralnym (młotkowym).

W każdej konfiguracji - uchwyt plus rodzaj chwytu - możemy wskazać inne mięśnie, które pracują w ruchu przyciągania. Ćwiczenie na drążku rozwija mięśnie takie jak: mięsień najszerszy grzbietu, równoległoboczny, czworoboczny oraz mięsień obły większy. Do pracy angażuje również dwugłowy ramienia, mięsień ramienny i mięsień ramienno-promieniowy.

Praktyczny montaż

Drążek HS-2002K mocowany jest do ściany za pomocą ośmiu śrub, które znajdują się w zestawie. Szczegóły montażu zostały opisane w instrukcji. Drążek sprawdzi się szczególnie w pomieszczeniach o małym metrażu, gdzie dobór sprzętów treningowych musi być szczególnie przemyślany.