Orbitrek magnetyczny HS-2050C C - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 8
 - 9
Orbitrek magnetyczny HS-2050C C - 10
Orbitrek magnetyczny HS-2050C C - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 8
 - 9
Orbitrek magnetyczny HS-2050C C - 10
Hop-Sport

Orbitrek magnetyczny HS-2050C Cosmo czerwony

Reviews

Sprawdź opinie

818.00 zł

73 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

Wysyłka 48h

Kolor:

Opis

Orbitrek magnetyczny HS-2050C Cosmo to urządzenie, który łączy działanie steppera, bieżni i rowerka stacjonarnego. Znajdzie zastosowanie w każdym domu. Można z niego korzystać niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Regularne ćwiczenia na orbitreku Cosmo gwarantują poprawę kondycji fizycznej, zrzucenie nadmiaru kilogramów i lepsze samopoczucie. Orbitrek magnetyczny HS-2050C Cosmo dzięki wykorzystaniu oporu magnetycznego o wadze 9 kg pracuje bardzo cicho. Możesz ćwiczyć nawet w godzinach nocnych - nie zakłócisz spokoju domowników czy sąsiadów. Cosmo został wyposażony w manualną regulację oporu, co pozwala na dopasowanie trudności treningu do indywidualnych potrzeb. Wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem umożliwia kontrolę postępów w treningu. Uchwyt na tablet/telefon znajduje się na kierownicy - pozwala to na oglądanie filmu lub słuchanie ulubionej muzyki w trakcie ćwiczeń. Sensory pomiaru pulsu , umieszczone na kierownicy, pozwalają kontrolować tętno i modyfikować intensywność ćwiczeń odpowiednio do potrzeb użytkownika.

Wielofunkcyjny komputer treningowy i sensory pulsu

Orbitrek Cosmo jest wyposażony w wielofunkcyjny komputer i czytelny wyświetlacz. Funkcje komputera LCD:

  • SCAN: Wyświetla kolejno poniższe uzyskane parametry
  • TIME: Wyświetla czas treningu
  • SPEED: Wyświetla aktualną prędkość
  • DISTANCE: Wyświetla przebyty dystans
  • CALORIES: Wyświetla zużyte kalorie
  • ODO: Wyświetla całkowity przebyty dystans ze wszystkich treningów
  • PULSE: Wyświetla aktualny puls użytkownika

Na dodatkowych uchwytach orbitreka znajdują się sensory dotykowe - połóż na nich dłonie w trakcie treningu aby zmierzyć puls. Wynik pomiaru widoczny będzie na wyświetlaczu. Optymalne tętno jest warunkiem osiągnięcia zamierzonych efektów treningowych , zbyt wysokie tętno może doprowadzić do przetrenowania, a przy zbyt niskim - trening nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.


System oporu i jego regulacja

System oporu magnetycznego o wadze 9 kg zamontowany w orbitreku Cosmo daje gwarancję, że trening na tej maszynie nie obciąży nadmiernie kolan, będzie płynny i cichy.

Orbitrek został wyposażony w wygodne w użyciu pokrętło umożliwiające płynną regulację oporu. Znajduje się ono poniżej wyświetlacza, na ramie głównej orbitreka. Bez problemu dobierzesz poziom oporu odpowiedni do indywidualnych preferencji i intensywności treningu. Szeroka skala oporu umożliwia ćwiczenia amatorom i osobom bardziej zaawansowanym w treningach.


Wygoda i bezpieczeństwo

Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym , wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz orbitrek Cosmo w inne miejsce.

Bezpieczeństwo i stabilność podczas treningu to podstawa. Orbitrek jest wyposażony w antypoślizgowe platformy pod stopy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje stopy nie będą się przesuwać w trakcie ćwiczeń . Umożliwi Ci to pełną koncentrację na wykonywanych ćwiczeniach.

 

Bestseller
Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-160CF Stage
- 10%
Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-095CF Prizm czarny

Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-095CF Prizm czarny

2698.00 zł
2998.00 zł

Najniższa cena: 2998.00 zł