Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 0
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 1
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 2
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 3
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 4
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 5
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 6
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 7
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 8
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 9
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 0
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 1
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 2
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 3
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 4
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 5
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 6
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 7
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 8
Gryf prosty 40 cm (30 mm) - 9
Hop-Sport

Gryf prosty 40 cm (30 mm)

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

59.88 zł

96 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Gryf stalowy 40 cm, ze względu na swoje wymiary, stanowi główny komponent hantli. Za jego pomocą wykonasz wznosy, wyciskania, wiosłowania oraz przysiady. Konstrukcję gryfu stanowi stalowy pręt chromowany, wykonany z pełnego odlewu. Brak łączeń, w zestawieniu z solidnym wykonaniem, gwarantuje wytrzymałość i udźwig aż do 100 kg. Średnica gryfu, na całej długości, wynosi 30 mm, przez co gryf pasuje do większości obciążeń o standardowej średnicy otworu i jednocześnie wygodnie leży w dłoniach. Ponadto, posiada on zabezpieczenia w postaci gwintowanych końcówek, ryflowanych uchwytów oraz nakrętek dociskających ciężary. Dzięki nim Twój trening siłowy będzie w pełni bezpieczny i komfortowy.

Jeśli jeszcze nie posiadasz hantli w swojej siłowni, zakup gryfu stalowego 40 cm to pierwszy krok do skomponowania idealnego zestawu.

Przekrój gryfu ze stali chromowanej marki Hop-sport o średnicy 30 mm

Wytrzymała konstrukcja

Konstrukcję gryfu stanowi pełny pręt ze stali uzyskanej w procesie hartowania , co przekłada się na gwarantowany udźwig aż do 100 kg , bez obaw o powstanie wygięć lub odkształceń. Zastosowanie powłoki chromowanej jeszcze bardziej podnosi wytrzymałość gryfu, oraz zapewnia ochronę przed urazami mechanicznymi i wpływem korozji.

Wymiary gryfu 40 cm ze stali chromowanej marki Hop-sport o średnicy 30 mm

Optymalne wymiary

Wymiary gryfu zostały dopasowane w taki sposób, aby trening z nim przynosił maksymalne korzyści. Gwintowana powierzchnia wynosi 13 cm, dzięki czemu umieścisz na niej optymalną liczbę obciążeń i będziesz w stanie progresować codzienne treningi. Gryf stalowy 40 cm, dzięki radełkowanej części chwytnej pewnie leży w dłoniach , a uniwersalna średnica 30 mm pasuje do większości standardowych obciążeń , dostępnych na rynku.

Zbliżenie na gwintowaną część na obciążenia oraz nakrętkę w gryfie ze stali chromowanej marki Hop-sport

Gwintowane końcówki z nakrętkami

Gryf wyposażono w specjalne końcówki o gwintowanej powierzchni . Włożone na nie obciążenie nie kołysze się i nie zsuwa nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Dodatkowo obciążenie zabezpieczysz chromowanymi nakrętkami z gumowymi uszczelkami, które skutecznie dociskają talerze wagowe na gryfie.

Zbliżenie na ryflowanie w gryfie ze stali chromowanej marki Hop-sport

Ryflowane uchwyty

Z gryfami Hop-Sport możesz dźwigać nawet wyjątkowo duże ciężary! Pewność chwytu zapewniają ryflowane uchwyty z antypoślizgową powierzchnią chwytną , dzięki którym hantle nie ślizgają się w dłoniach podczas treningów.

Chłopak trzymający w rękach gryf ze stali chromowanej marki Hop-sport

Najważniejsze cechy

Gryf stalowy 40 cm do hantli to wszechstronny sprzęt do użytku w domowej siłowni. Wśród jego najważniejszych cech można wyróżnić:

  • najwyższą jakość wykonania poszczególnych komponentów,
  • materiał wykonania – stal chromowana,
  • pełny odlew stalowy konstrukcji,
  • antypoślizgowe uchwyty,
  • gwintowane końcówki na obciążenia. Jeśli szukasz sprzętu, za pomocą którego wykonasz trening siłowy w swoim domu lub mieszkaniu, gryfy Hop-Sport są właśnie dla Ciebie!