Odważnik kettlebell z tworzywa - 0
 - 1
 - 2
 - 3
Odważnik kettlebell z tworzywa - 4
Odważnik kettlebell z tworzywa - 0
 - 1
 - 2
 - 3
Odważnik kettlebell z tworzywa - 4
Hop-Sport
-20%

Kettlebell winylowy 10kg

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

73.98 zł

59.18 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 73.98 zł

39 Osób kupiło

Dostawa:

Od:12 zł

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Kettlebell 10 kg to przyrząd, który zaangażuje do treningu wszystkie partie mięśniowe Twojego ciała - włącznie z często pomijanymi - mięśniami core, które w dużej mierze odpowiadają za stabilizację sylwetki. Ale na tym jego zalety się nie kończą. Kettle pozwalają na przeprowadzenie kompleksowego treningu siłowego, nie zajmują wiele miejsca, a ich budowa pozwala na wykonywanie różnego rodzaju treningów, targetując wybrane partie ciała. Kettlebell 10 kg marki Hop-Sport, został wykonany z masy bitumicznej, umieszczonej w centralnej części produktu, dzięki czemu środek ciężkości jest idealnie wyważony . Zewnętrzna powłoka, wykonana z tworzywa PVC, jest odporna na ścieranie, a ścięta podstawa ułatwia wykonywanie takich ćwiczeń, jak pompki czy deska.

Wygodna rączka oraz wyprofilowany kształt

Odważniki kettlebell winylowe marki Hop-Sport zostały tak wykonane, aby trening siłowy był jak najbardziej optymalny dla naszego organizmu. W tym celu rączka została przeprojektowana, by zapewnić najlepszy chwyt i znakomite rezultaty przeprowadzanych treningów. Natomiast dzięki wyprofilowanemu, płaskiemu spodowi kettlebell winylowy Hop-Sport nie będzie toczył się po podłodze, tylko będzie stał stabilnie w miejscu, w którym go postawisz.

Bardziej intensywny trening

Odważniki typu kettlebell różnią się od tradycyjnych hantli przede wszystkim kształtem i gryfem. W przeciwieństwie do hantli, przesuwają środek ciężkości, powodując ciągły nacisk na mięśnie przedramienia. Mamy przez to do czynienia z zupełnie innym oddziaływaniem ciężaru na mięśnie. Podczas gdy trenując z hantlami ćwiczymy poszczególne mięśnie, kettlebell angażują całe partie mięśni jednocześnie. Intensywność treningu jest dzięki temu większa niż w przypadku innych ćwiczeń wytrzymałościowych. Pozwala to w bardzo krótkim czasie osiągnąć znaczną poprawę kondycji.