Odważnik kettlebell z tworzywa - 0
 - 1
 - 2
 - 3
Odważnik kettlebell z tworzywa - 4
Odważnik kettlebell z tworzywa - 0
 - 1
 - 2
 - 3
Odważnik kettlebell z tworzywa - 4
Hop-Sport

Kettlebell winylowy 10kg

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

73.98 zł

108 Osób kupiło

Dostawa:

Od:12.00 zł

Wysyłka:

w 24h
Paczkomat InPost / Punkt odbioru DPD Pickup

Kategoria wagowa:

Opis

Kettlebell 10 kg to przyrząd, który zaangażuje do treningu wszystkie partie mięśniowe Twojego ciała - włącznie z często pomijanymi - mięśniami core, które w dużej mierze odpowiadają za stabilizację sylwetki. Ale na tym jego zalety się nie kończą. Kettle pozwalają na przeprowadzenie kompleksowego treningu siłowego, nie zajmują wiele miejsca, a ich budowa pozwala na wykonywanie różnego rodzaju treningów, targetując wybrane partie ciała. Kettlebell 10 kg marki Hop-Sport, został wykonany z masy bitumicznej, umieszczonej w centralnej części produktu, dzięki czemu środek ciężkości jest idealnie wyważony . Zewnętrzna powłoka, wykonana z tworzywa PVC, jest odporna na ścieranie, a ścięta podstawa ułatwia wykonywanie takich ćwiczeń, jak pompki czy deska.

Wygodna rączka oraz wyprofilowany kształt

Odważniki kettlebell winylowe marki Hop-Sport zostały tak wykonane, aby trening siłowy był jak najbardziej optymalny dla naszego organizmu. W tym celu rączka została przeprojektowana, by zapewnić najlepszy chwyt i znakomite rezultaty przeprowadzanych treningów. Natomiast dzięki wyprofilowanemu, płaskiemu spodowi kettlebell winylowy Hop-Sport nie będzie toczył się po podłodze, tylko będzie stał stabilnie w miejscu, w którym go postawisz.

Bardziej intensywny trening

Odważniki typu kettlebell różnią się od tradycyjnych hantli przede wszystkim kształtem i gryfem. W przeciwieństwie do hantli, przesuwają środek ciężkości, powodując ciągły nacisk na mięśnie przedramienia. Mamy przez to do czynienia z zupełnie innym oddziaływaniem ciężaru na mięśnie. Podczas gdy trenując z hantlami ćwiczymy poszczególne mięśnie, kettlebell angażują całe partie mięśni jednocześnie. Intensywność treningu jest dzięki temu większa niż w przypadku innych ćwiczeń wytrzymałościowych. Pozwala to w bardzo krótkim czasie osiągnąć znaczną poprawę kondycji.

Odważnik kettlebell żeliwny 24kg
Odważnik kettlebell żeliwny 20kg
- 20%
Odważnik kettlebell żeliwny 16kg

Odważnik kettlebell żeliwny 16kg

159.98 zł
199.98 zł

Najniższa cena: 199.98 zł

Odważnik kettlebell żeliwny 12kg
Kettlebell winylowy 20kg
Bestseller
Ławka treningowa HS-2050HB
- 15%
Wałek roller do masażu  EVA 45cm czarny

Wałek roller do masażu EVA 45cm czarny

54.38 zł
63.98 zł

Najniższa cena: 63.98 zł

- 30%
Zestaw obciążeń żeliwnych 2x10kg

Zestaw obciążeń żeliwnych 2x10kg

194.60 zł
278.00 zł

Najniższa cena: 278.00 zł

Wioślarz powietrzny HS-070R Rush