Kettlebell winylowy 8kg - 0
Kettlebell winylowy 8kg - 1
Kettlebell winylowy 8kg - 2
Kettlebell winylowy 8kg - 3
Kettlebell winylowy 8kg - 4
Kettlebell winylowy 8kg - 0
Kettlebell winylowy 8kg - 1
Kettlebell winylowy 8kg - 2
Kettlebell winylowy 8kg - 3
Kettlebell winylowy 8kg - 4
Hop-Sport

Kettlebell winylowy 8kg

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

59.98 zł

105 Osób kupiło

Dostawa:

Od: 12.00 zł

Wysyłka:

w 24h
Paczkomat InPost / Punkt odbioru DPD Pickup

Kategoria wagowa:

Opis

Kettlebell 8 kg to przyrząd treningowy, który, ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie, sprawdzi się w każdej domowej siłowni. Bez względu na to, czy Twoim celem jest szczupła sylwetka, budowa masy mięśniowej, czy poprawa motoryki i koordynacji - kettle to trafiony wybór! Solidne wykonanie, z wysokiej jakości komponentów, gwarantuje trwałość na lata, a wygodny, szeroki uchwyt, podnosi komfort wykonywanych ćwiczeń. Kettle Hop-Sport posiadają płaską podstawę, która znacząco ułatwia wykonywanie takich ćwiczeń jak plank czy pompki. Przemyślany design, jest podstawą przy tworzeniu naszych produktów, tak, aby zapewnić Ci maksymalną wygodę podczas codziennych treningów.

Wygodna rączka oraz wyprofilowany kształt

Odważniki kettlebell winylowe marki Hop-Sport zostały tak wykonane, aby trening siłowy był jak najbardziej optymalny dla naszego organizmu. W tym celu rączka została przeprojektowana, by zapewnić najlepszy chwyt i znakomite rezultaty przeprowadzanych treningów. Natomiast dzięki wyprofilowanemu, płaskiemu spodowi kettlebell winylowy Hop-Sport nie będzie toczył się po podłodze, tylko będzie stał stabilnie w miejscu, w którym go postawisz.

Bardziej intensywny trening

Odważniki typu kettlebell różnią się od tradycyjnych hantli przede wszystkim kształtem i gryfem. W przeciwieństwie do hantli, przesuwają środek ciężkości, powodując ciągły nacisk na mięśnie przedramienia. Mamy przez to do czynienia z zupełnie innym oddziaływaniem ciężaru na mięśnie. Podczas gdy trenując z hantlami ćwiczymy poszczególne mięśnie, kettlebell angażują całe partie mięśni jednocześnie. Intensywność treningu jest dzięki temu większa niż w przypadku innych ćwiczeń wytrzymałościowych. Pozwala to w bardzo krótkim czasie osiągnąć znaczną poprawę kondycji.

- 10%
Odważnik kettlebell żeliwny 24kg

Odważnik kettlebell żeliwny 24kg

269.98 zł
299.98 zł

Najniższa cena: 299.98 zł

Odważnik kettlebell żeliwny 20kg
Odważnik kettlebell żeliwny 16kg
Odważnik kettlebell żeliwny 12kg
Kettlebell winylowy 18kg
Rękawice bokserskie 12oz HS-BG12
- 32%
Rower elektryczno-magnetyczny HS-060H Exige czerwony

Rower elektryczno-magnetyczny HS-060H Exige czerwony

898.00 zł
1328.00 zł

Najniższa cena: 1328.00 zł

Kettlebell winylowy 4kg
Ściskacz do rąk aluminiowy 45kg
Mata do akupresury szara