Odważnik kettlebell z tworzywa - 0
 - 1
 - 2
 - 3
Odważnik kettlebell z tworzywa - 4
Odważnik kettlebell z tworzywa - 0
 - 1
 - 2
 - 3
Odważnik kettlebell z tworzywa - 4
Hop-Sport
-30%

Kettlebell winylowy 6kg

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

49.98 zł

34.99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49.98 zł

50 Osób kupiło

Dostawa:

Od:12 zł

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Kettlebell 6 kg to produkt, który, bez wątpienia, przyda Ci się podczas domowych treningów siłowych. Dzięki niemu możesz wykonywać ćwiczenia angażujące różne partie mięśniowe, takie jak: mięśnie ramion, pleców, brzucha, ud czy pośladków. Kettlebell o wadze 6 kg, będzie idealny dla osób początkujących, które dopiero rozpoczynają treningi z użyciem obciążeń. Wnętrze kettla Hop-Sport zostało wykonane z masy bitumicznej, a powłoka zewnętrzna z materiału PVC, odpornego na wilgoć i ścieranie, co gwarantuje wysoką wytrzymałość nawet podczas wyjątkowo intensywnych treningów.

Wygodna rączka oraz wyprofilowany kształt

Odważniki kettlebell winylowe marki Hop-Sport zostały tak wykonane, aby trening siłowy był jak najbardziej optymalny dla naszego organizmu. W tym celu rączka została przeprojektowana, by zapewnić najlepszy chwyt i znakomite rezultaty przeprowadzanych treningów. Natomiast dzięki wyprofilowanemu, płaskiemu spodowi kettlebell winylowy Hop-Sport nie będzie toczył się po podłodze, tylko będzie stał stabilnie w miejscu, w którym go postawisz.

Bardziej intensywny trening

Odważniki typu kettlebell różnią się od tradycyjnych hantli przede wszystkim kształtem i gryfem. W przeciwieństwie do hantli, przesuwają środek ciężkości, powodując ciągły nacisk na mięśnie przedramienia. Mamy przez to do czynienia z zupełnie innym oddziaływaniem ciężaru na mięśnie. Podczas gdy trenując z hantlami ćwiczymy poszczególne mięśnie, kettlebell angażują całe partie mięśni jednocześnie. Intensywność treningu jest dzięki temu większa niż w przypadku innych ćwiczeń wytrzymałościowych. Pozwala to w bardzo krótkim czasie osiągnąć znaczną poprawę kondycji.