Orbitrek HS-003C Focus - 0
Orbitrek HS-003C Focus - 1
Orbitrek HS-003C Focus - 2
Orbitrek HS-003C Focus - 3
Orbitrek HS-003C Focus - 4
Orbitrek HS-003C Focus - 5
Orbitrek HS-003C Focus - 6
Orbitrek HS-003C Focus - 7
Orbitrek HS-003C Focus - 8
Orbitrek HS-003C Focus - 0
Orbitrek HS-003C Focus - 1
Orbitrek HS-003C Focus - 2
Orbitrek HS-003C Focus - 3
Orbitrek HS-003C Focus - 4
Orbitrek HS-003C Focus - 5
Orbitrek HS-003C Focus - 6
Orbitrek HS-003C Focus - 7
Orbitrek HS-003C Focus - 8
Hop-Sport

Orbitrek magnetyczny HS-003C Focus czerwony

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

848.00 zł

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Orbitrek magnetyczny HS-003C Focus to sprzęt, który łączy działanie kilku sprzętów fitness: steppera, bieżni i rowerka stacjonarnego. ćwiczyć na orbitreku może każdy, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Regularne ćwiczenia na tym sprzęcie gwarantują poprawę kondycji fizycznej i zrzucenie nadmiaru kilogramów. Orbitrek HS-003C Focus pracuje bardzo cicho. Dzięki wykorzystaniu oporu magnetycznego oraz dodatkowemu wyciszeniu koła zamachowego, możesz korzystać z niego swobodnie nawet w godzinach nocnych, nie naruszając spokoju i ciszy domowników i sąsiadów. Manualna regulacja oporu pozwala na dopasowanie trudności treningu do indywidualnych preferencji.​ Wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem LCD umożliwia kontrolę postępów w treningu. Dodatkowo, orbitrek Focus wyposażony jest w uchwyt na tablet lub telefon , dzięki czemu podczas treningu możesz oglądać film lub słuchać ulubionej muzyki. Sensory pomiaru pulsu , umieszczone na dodatkowych uchwytach, pozwalają kontrolować tętno i modyfikować intensywność ćwiczeń odpowiednio do potrzeb użytkownika. Rączki orbitreka Focus pokryte są miękką pianką, co zwiększa komfort treningu.

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Orbitrek Focus wyposażony został w wielofunkcyjny komputer i czytelny wyświetlacz.

Funkcje komputera:
1. SCAN : Wyświetla: czas treningu, pokonany dystans, prędkość, ilości spalonych  kalorii, puls oraz całkowitą liczbę kilometrów.
2. TIME : Wyświetla czas treningu. Za pomocą przycisku “set” można wprowadzić wartość, o upływie której komputer poinformuje nas alarmem dźwiękowym.
3. SPEED : Wyświetla aktualną prędkość.
4. DISTANCE : Wyświetla przebyty dystans, za pomocą przycisku set można zadać żądaną wartość, o upływie której komputer poinformuje nas alarmem dźwiękowym.
5. CALORIES : Wyświetla zużyte kalorie, za pomocą przycisku set można zadać żądaną wartość, o upływie której komputer poinformuje nas alarmem dźwiękowym.
6. ODO : Wyświetla całkowity przebyty dystans ze wszystkich odbytych treningów.
7. PULSE : Wyświetla aktualny puls użytkownika.

Dotykowe sensory pulsu

Na dodatkowych uchwytach orbitreka HS-003C Focus znajdują się sensory dotykowe - trzymając na nich dłonie możesz kontrolować puls w trakcie treningu. Wynik pomiaru widoczny jest na wyświetlaczu. Puls to kluczowy parametr, który trzeba kontrolować w trakcie ćwiczeń. Zbyt wysokie tętno może doprowadzić do przetrenowania, a przy zbyt niskim trening nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Optymalne tętno pomoże skuteczniej osiągnąć zamierzone efekty, niezależnie od tego, czy jest to poprawa kondycji fizycznej, czy utrata zbędnych kilogramów.

Antypoślizgowe platformy pod stopy

Bezpieczeństwo i stabilność podczas treningu to podstawa. Orbitrek HS-003C Focus jest wyposażony w antypoślizgowe platformy pod stopy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje stopy nie będą się przesuwać w trakcie ćwiczeń . Umożliwi Ci to pełną koncentrację na wykonywanych ćwiczeniach.

Manualna regulacja oporu

Orbitrek Focus został wyposażony w wygodne w użyciu pokrętło umożliwiające płynną regulację oporu. Bez problemu dobierzesz poziom oporu odpowiedni do indywidualnych preferencji i intensywności treningu. Skala oporu jest odpowiednia zarówno dla amatorów, jak i osób bardziej zaawansowanych w treningach.

Rolki transportowe

Zastanawiasz się, czy orbitrek nie zepsuje estetyki Twojego mieszkania? Nie musisz się obawiać, Twój salon nie będzie na stałe przypominał siłowni. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz orbitrek Focus w inne miejsce.