- 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 8
 - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 8
Hop-Sport

Zestaw hantli fitness okrągłych 12 kg ze stojakiem

Reviews

Sprawdź opinie

184.00 zł

22 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h
Paczkomat InPost / Punkt odbioru DPD Pickup

Opis

Hantle fitness w zestawie ze stojakiem to prawdziwy game changer w kontekście domowych treningów! Dzięki ćwiczeniom z hantlami wzmocnisz mięśnie i wysmuklisz sylwetkę , a praktyczny stojak pomoże Ci zorganizować przestrzeń treningową, sprawiając, że Twoje akcesoria fitness będą zawsze w zasięgu ręki. Hantle Hop-Sport zostały wykonane z odlewu żeliwnego , a następnie powleczone miękkim neoprenem , gwarantując Ci bezpieczeństwo i wygodę podczas każdej sesji treningowej. Pary hantli fitness o wadze 1 kg, 2 kg i 3 kg, sprawdzą się zarówno w ćwiczeniach izolowanych, jak i dynamicznych treningach cardio.


Odpowiednie wymiary - pewny chwyt

Nie tylko materiały wykonania przekładają się na komfort treningu z hantlami. Istotne przełożenie na wygodę podczas ćwiczeń mają także ich wymiary, w tym ważne są zarówno długość jak i średnica części chwytnej.

Długość i średnica części chwytnej w hantlach Hop-Sport są starannie dostosowane do kategorii wagowej danego obciążenia. Odpowiednie proporcje sprawiają, że trening domowy staje się nie tylko komfortowy, ale przede wszystkim bezpieczny.Hantle wykonane z trwałych materiałów 

Hantle fitness marki Hop-Sport to solidne narzędzia treningowe wykonane z równomiernie wyważonego odlewu żeliwnego i pokryte warstwą bezpiecznego dla skóry materiału syntetycznego, jakim jest neopren. Połączenie żeliwa i neoprenu zapewnia nie tylko trwałość przez wiele lat intensywnego użytkowania, ale także bezpieczeństwo podczas treningów. W przeciwieństwie do hantli kompozytowych, nie musisz obawiać się powstawania pęknięć czy wybrzuszeń na powierzchni hantli w przypadku ich przypadkowego upuszczenia na podłogę. Co więcej, miękki neopren chroni nie tylko hantle, ale także podłogę, sprawiając, że są one idealnym zestawem do domowych treningów.


Wygodny stojak na hantle 

W komplecie z hantlami otrzymasz wygodny stojak w kształcie trójkąta, dzięki któremu uporządkujesz przestrzeń w Twojej domowej siłowni. Stojak pozwoli Ci na szybką zmianę obciążenia podczas kolejnych serii ćwiczeń, zapobiegnie przed toczeniem się hantli po podłodze po zakończonym treningu, a także zapewni organizację przestrzeni, co sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach. Kompaktowe wymiary stojaka o wysokości 28,5 cm, pozwalają na wygodne wsunięcie go pod łóżko lub biurko po skończonych ćwiczeniach.

Hantle fitness odpowiednie dla każdego!

Z hantelkami możesz ćwiczyć bez względu na to czy posiadasz doświadczenie treningowe, czy jesteś nowicjuszem w świecie fitness. Prostota ćwiczeń z hantlami, sprawia, że doskonale sprawdzą się one niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania treningowego, ani tego w jakiej grupie wiekowej się znajdujesz. Przedział wag od 1 kg do 3 kg pozwoli progresować stopień trudności ćwiczeń w miarę robienia postępów w codziennych treningach. Uniwersalne zastosowanie

Hantle fitness sprawdzą się w aktywnościach takich jak: trening siłowy, trening funkcjonalny, ćwiczenia cardio z dodatkowym obciążeniem, joga, pilates, a także w ćwiczeniach wspomagających proces rehabilitacji. Z zestawu hantli Hop-Sport możesz korzystać nawet podczas zajęć z aqua aerobiku, z uwagi na wodoodporne właściwości neoprenu. To Ty decydujesz jak i gdzie chcesz ćwiczyć!

- 15%
Zestaw hantelek żeliwnych neoprenowych 2x10kg

Zestaw hantelek żeliwnych neoprenowych 2x10kg

198.90 zł
234.00 zł

Najniższa cena: 234.00 zł

- 6%
Zestaw hantelek winylowych okrągłych 2x6kg

Zestaw hantelek winylowych okrągłych 2x6kg

150.38 zł
159.98 zł

Najniższa cena: 159.98 zł