Piłka pilates 25cm niebieska - 0
Piłka pilates 25cm niebieska - 1
Piłka pilates 25cm niebieska - 2
Piłka pilates 25cm niebieska - 3
Piłka pilates 25cm niebieska - 4
Piłka pilates 25cm niebieska - 5
Piłka pilates 25cm niebieska - 0
Piłka pilates 25cm niebieska - 1
Piłka pilates 25cm niebieska - 2
Piłka pilates 25cm niebieska - 3
Piłka pilates 25cm niebieska - 4
Piłka pilates 25cm niebieska - 5
Hop-Sport

Piłka do pilatesu 25 cm niebieska

Reviews

Sprawdź opinie
20 Osób kupiło

Kolor:

Opis

Piłka gimnastyczna 25 cm, to doskonałe narzędzie do treningów pilatesu oraz wszelkiego rodzaju ćwiczeń mających na celu poprawę sprawności i koordynacji ruchowej. Piłka do pilatesu marki Hop-Sport, została wykonana z bezpiecznego materiału, jakim jest PVC, który nie powoduje podrażnień w kontakcie ze skórą. Za pomocą piłki fitness pogłębisz codzienne ćwiczenia i wzmocnisz siłę mięśni, jednocześnie redukując ich napięcie.

niebieska piłka gimnastyczna 25cm marki Hop-Sport

Jedna piłka - wiele zastosowań

Zaletą piłki gimnastycznej, jest możliwość wykorzystania jej w wielu rodzajach ćwiczeń. Piłka 25 cm, może być używana zarówno w ćwiczeniach korekcyjnych, w celu przywrócenia sprawności i poprawy koordynacji ruchowej , jak i w treningach fitness, pilatesie czy jodze. Niezależnie od rodzaju wykonywanej aktywności, piłka skutecznie urozmaici Twoją rutynę treningową, dostarczając dodatkowych bodźców podczas ćwiczeń, przez co szybciej zauważysz ich pierwsze rezultaty.

kobieta ćwiczy z piłką pilates niebieską 25cm marki Hop-Sport

Ćwiczenia z piłką - korzyści

Ćwicząc z piłką gimnastyczną rozciągniesz i wydłużysz mięśnie - w tym mięśnie głębokie , co przełoży się na poprawę stabilizacji Twojego ciała i prewencję wad postawy. Trening z piłką do pilatesu zwiększa elastyczność, poprawia ruchomość stawów oraz powoduje wyraźne wysmuklenie sylwetki. Ćwiczenia z piłką, w połączeniu z prawidłową techniką oddechową, wpłyną nie tylko na Twoją sprawność fizyczną, ale także przyczynią się do polepszenia kondycji psychiczne j poprzez redukcję stresu i poprawę koncentracji.

kobieta wykonuje skręty tułowia z piłką fitness 25cm niebieską marki Hop-Sport

Wytrzymały materiał wykonania

Ćwiczenia z piłką gimnastyczną nierzadko bywają bardzo intensywne, dlatego tak ważne jest, aby materiał z którego została wykonana piłka był elastyczny, wytrzymały i nie ulegał przetarciom . Takie właściwości wykazuje tworzywo PVC , z którego została wykonana piłka 25 cm marki Hop-Sport. Ponadto, zastosowanie antypoślizgowej powierzchni znacznie ułatwia wykonywanie ćwiczeń i podnosi bezpieczeństwo ćwiczącego.

niebieska piłka gimnastyczna 25cm marki Hop-Sport z rurką do pompowania piłki

Gotowa do użytku w kilka chwil

Aby napompować piłkę do pilatesu nie potrzebujesz pompki! Piłkę 25 cm w prosty i szybki sposób nadmuchasz przez specjalną rurkę i przeznaczony do tego celu wentyl. To rozwiązanie ułatwi Ci korzystanie z piłki i zabieranie ją ze sobą np. do klubu fitness lub na wakacje.

niebieska piłka pilates o średnicy 25cm marki Hop-Sport

Optymalne wymiary dla wygody ćwiczeń

Piłka o średnicy 25 cm to najbardziej uniwersalny model wśród piłek gimnastycznych, który sprawdzi się niezależnie od wzrostu osoby ćwiczącej. Piłka o niewielkim obwodzie daje możliwość wykorzystania jej w wielu różnych formach treningu. Maksymalne obciążenie piłki wynosi 100 kg .

Wybierz jedną spośród 4 wersji kolorystycznych piłki do pilatesu i zacznij swoje treningi już dzisiaj!

Ściskacz do rąk aluminiowy 23kg
- 37%
Mata fitness NBR 1cm czarna

Mata fitness NBR 1cm czarna

37.90 zł
59.98 zł

Najniższa cena: 59.98 zł

- 21%
Wioślarz magnetyczny HS-030R Boost czerwony

Wioślarz magnetyczny HS-030R Boost czerwony

898.00 zł
1138.00 zł

Najniższa cena: 1138.00 zł

- 30%
Kettlebell winylowy 12kg

Kettlebell winylowy 12kg

58.79 zł
83.98 zł

Najniższa cena: 83.98 zł