Drążek stacjonarny - kratownica - 0
Drążek stacjonarny - kratownica - 1
Drążek stacjonarny - kratownica - 2
Drążek stacjonarny - kratownica - 3
Drążek stacjonarny - kratownica - 4
Drążek stacjonarny - kratownica - 5
Drążek stacjonarny - kratownica - 6
Drążek stacjonarny - kratownica - 0
Drążek stacjonarny - kratownica - 1
Drążek stacjonarny - kratownica - 2
Drążek stacjonarny - kratownica - 3
Drążek stacjonarny - kratownica - 4
Drążek stacjonarny - kratownica - 5
Drążek stacjonarny - kratownica - 6
Hop-Sport
-20%

Poręcze treningowe HS-1018K z drążkiem i uchwytami pod sztangę

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

948.00 zł

758.40 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 948.00 zł

34 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Poręcze HS-1018K to wielofunkcyjne stanowisko treningowe firmy Hop-Sport, na które składa się drążek, poręcz do pompek i zwisów oraz uchwyt do sztangi. Poszczególne elementy urządzenia są regulowane, tak aby jak najlepiej dostosować stanowisko do użytkownika. Trening siłowy na poręczach jest możliwy zarówno bez użycia dodatkowych obciążeń (wystarczy ciężar własnego ciała), jak również ze sztangą. Poręcze umożliwiają wykonywanie różnorodnych ćwiczeń - zapewniając kompleksowy trening w domowych warunkach. Podłokietniki oraz oparcie zapewniają komfort w trakcie ćwiczeń. Solidna i mocna konstrukcja zbudowana na stalowych profilach daje gwarancje bezpieczeństwa w trakcie treningu.

Zbliżenie na drążek w poręczach treningowych HS-1018K marki Hop-Sport

Drążek do podciągania

Jednym z elementów stanowiska HS-1018K jest drążek z 4 uchwytami . Drążek służy do podciągania: nachwytem, podchwytem, w chwycie szerokim, aktywnych zwisów, dipsów, a także dociągania. Uchwyty w drążku zostały pokryte specjalną antypoślizgową nakładką, dzięki czemu dłonie nie przesuwają się, a trening jest komfortowy i bezpieczny.

Zbliżenie na regulowane uchwyty do pompek w poręczach treningowych HS-1018K marki Hop-Sport

Regulowane poręcze

Poręczę w centralnej części stanowiska służą do wykonywania pompek (dipów) oraz zwisów. Ćwiczenia na poręczach są skuteczne w rozwijaniu mięśni brzucha : prostego, skośnego wewnętrznego i zewnętrznego oraz poprzecznych. Dodatkowo zapewniają również skuteczny trening ramion, tricepsów oraz klatki piersiowej. Miękkie oparcie i podłokietniki oraz antypoślizgowe uchwyty zapewniają bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń.

Przekrój oparcia oraz podłokietników w poręczach HS-1018K marki Hop-sport

Oparcie i podłokietniki

Na wysokości poręczy do zwisów znajduje się oparcie i podłokietniki wykonane z kilku warstw : deski, grubej pianki dającej wygodę w trakcie ćwiczeń i wytrzymałego obicia z efektem skóry. Dzięki nim możesz wykonać trening izolowany i perfekcyjnie wykonywać ćwiczenia bez obaw o kontuzję.

Zbliżenie na regulowane uchwyty na sztangę w poręczach treningowych HS-1018K marki Hop-Sport

Uchwyty na sztangę

Poręcz wyposażona została w regulowane (11 pozycji) uchwyty na sztangę. Dzięki nim możesz w domu wykonać wszechstronny trening siłowy: wyciskanie, wiosłowanie, martwy ciąg lub przysiady. W zależności od ćwiczeń, sztanga może aktywizować aż 70% mięśni naszego ciała. Trening ze sztangą może być doskonałym sposobem nie tylko na kształtowanie mięśni, ale też na zrzucenie nadmiaru kilogramów i ogólną poprawę sprawności.

Zbliżenie na stabilną podstawę w poręczach treningowych HS-1018K marki Hop-Sport

Mocna konstrukcja

Wykonanie z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo oraz dopracowanie każdego detalu zapewnia wysoką stabilność konstrukcji. Oparcie i podłokietniki wykonane z elastycznej, odpornej na odkształcenia pianki , pokryte są wysokogatunkową eko-skórą. Maksymalne obciążenie konstrukcji to aż 300 kg. Poręcze zostały umieszczone na szerokich i stabilnych podstawach. Szerokość podstawy umożliwia swobodne wykonanie treningu.