55462

Rower treningowy składany Xbike HS-3010X Grix Czarny

Produkt jest niedostępny


Dostępne wersje (1)

Opis

Ćwicząc na rowerze stacjonarnym nie trzeba obawiać się brzydkiej pogody. Model X-Bike HS-3010x Grix to doskonała maszyna do domowych ćwiczeń. X-Bike jest to składany rower treningowy posiadający nowoczesną konstrukcję i szereg cech takich jak siedzisko z oparciem, które zapewnia naturalne ułożenie kręgosłupa, a co za tym idzie wpływa na komfort treningu.  Dodatkowo w łatwy i szybki sposób można kontrolować poziom oporu, co pozwala na dopasowanie intensywności do swoich potrzeb. Zaawansowany komputer pozwoli zmierzyć najważniejsze parametry takie jak czas, prędkość, odległość czy puls, które są tak ważne podczas aktywności fizycznej. Sprzęt jest idealnie dostosowany do użytkowania domowego, ponieważ posiada funkcję składania, co daje możliwość zaoszczędzenia miejsca.

Bezpieczny domowy trening na rowerze X-Bike HS-3010x Grix czarnym, zapinane pedała, stabilizacja

Bezpieczeństwo

Solidna konstrukcja sprawi, że każdy trening można odbyć w pełni bezpiecznie w domowych warunkach. Odpowiednia budowa maszyny daje pewność co do stabilizacji, co jest niezwykle istotne przy intensywnej sesji treningowej. Pedały wyposażone są w antypoślizgową powierzchnię. Dzięki temu stopa nie ześlizguje się, czemu dodatkowo sprzyja również zapinany pasek blokujący. Model HS-3010x Grix posiada certyfikaty ISO 20957,  EN957-5/Klasa HC, które potwierdzają, że jest to odpowiedni sprzęt do użytku domowego. Maksymalna waga użytkownika to 110 kg.

Rower składany X-Bike HS-3010x Grix czarny wyposażony w komputer z podstawką i czytelnym wyświetlaczem

Możliwości treningowe

Zaawansowany komputer treningowy zapewnia sporo funkcji, które pomogą w dotarciu do celu. Czytelny ekran podczas ćwiczeń może wyświetlać takie parametry jak czas, prędkość, odległość czy puls. To może pomóc w efektywnym treningu niezależnie czy jego celem jest utrata zbędnych kilogramów, czy nabycie odpowiedniej kondycji. Opór można w prosty sposób regulować, co daje szerokie możliwości w dopasowaniu idealnej intensywności swojej aktywności. Również dzięki temu w ćwiczeniach uczestniczyć może cała rodzina niezależnie od zaawansowania, bo zmiana oporu zajmuje dosłownie chwilę i nie sprawi nikomu trudności.

Rower składany X-Bike HS-3010x Grix czarny wyposażony w miękkie i wytrzymałe siodełko, z oparciem i regulacją wysokości

Komfort użytkowania

Siodełko stworzone zostało z grubego materiału, by było bardziej wytrzymałe na otarcia. Dodatkowo jest ono przyjemne w dotyku, zatem nawet odbywając długi trening nie czuje się dyskomfortu. Co ważne istnieje siedmiostopniowa możliwość regulacji siodełka w zakresie 10 cm oraz opcja zmiany kąta nachylenia o 2 stopnie. Grix cechuje się tym, że posiada również boczne uchwyty i oparcie na plecy. Opierając się podczas wysiłku fizycznego niweluje się wszelkie następstwa nienaturalnego ułożenia ciała jak np. uciążliwy ból pleców.

Rower składany X-Bike HS-3010x Grix czarny wyposażony w ekspandery do treningu cardio

Funkcje dodatkowe

Przydatnym dodatkiem będą dołączone ekspandery. Dzięki nim trening cardio można wynieść na jeszcze wyższy poziom. Ćwiczenia polegające na naciąganiu linek świetnie działają na rozwój mięśni klatki piersiowej czy ramion. Do tego istnieje możliwość wykorzystania konstrukcji roweru, która poprzez swoją stabilność świetnie się nada. Jednoczesne sięgnięcie po ekspandery pomoże w aktywizowaniu dodatkowych partii mięśni podczas treningu na rowerze.

Rower składany X-Bike HS-3010x Grix czarny wyposażony w rolki transportowe

Składanie i transport

Rower treningowy posiada możliwość łatwego złożenia, które nie wymaga siły. Jego kompaktowy rozmiar docenią również ci, którzy nie chcą tworzyć regularnej siłowni w swoim domu. U samego dołu maszyny znajdują się rolki transportowe, które pomogą przesunąć ją w inne miejsce. Dzięki temu łatwo można ćwiczyć w różnych miejscach niezależnie czy jest to salon z telewizorem, czy inny pokój. Dodatkowo rolki chronią również podłogę, co jest szczególnie ważne w przypadku np. paneli.

DANE TECHNICZNE:

Wymiary i wagi:

 • Wymiary po rozłożeniu: (dł. 106cm / szer. 54cm / wys. 108cm) 
 • Wymiary po złożeniu: (dł. 51cm / szer. 54cm / wys. 136cm)
 • Wymiary siedziska: 27cm x 27cm
 • Wymiar oparcia: 24cm x 20cm 
 • Wymiar pedałów: 12cm x 10cm 
 • Wymiar komputera: 20cm x 14cm
 • Waga systemu magnetycznego: 6kg
 • Waga urządzenia: 17,5kg
 • Waga użytkownika: do 110kg

Funkcje komputera:

 • scan, czas, puls, prędkość, dystans, kalorie, całkowity dystans (ODO)
 • uchwyt na urządzenie mobilne

Regulacje:

 • Zakres regulacji oporu: 8 stopni
 • Zakres regulacji wysokości siodełka: 7 stopni
 • Regulacja wysokości siedzenia: w zakresie 10 cm 
 • Zakres regulacji kąta nachylenia siodełka: 2 stopnie
 • Zakres regulacji zapięcia pedałów: 3 stopnie
 • Odległość pedały-siedzisko (w najniższym położeniu) 63cm od dolnego/ 43cm od górnego
 • Odległość pedały-siedzisko (w najwyższym położeniu) 73cm od dolnego/ 53cm od górnego
 • Max. rozpiętość ekspanderów: 90 cm 
 • Długość kroku: 24 cm


Bezpieczeństwo:

 • Zgodne z normą: ISO 20957-10:2017 w klasie H.C.
Rozwiń opis
Zwiń opis

Trenuj z Hop-Sport

Uginanie przedramion z ekspanderami

mięśnie pracujące: mięsień dwugłowy ramienia oraz mięsień ramienno-promieniowy.

Wyciskanie ekspanderów nad głowę

mięśnie pracujące: grupa mięśni naramiennych. 

Odwodzenie ramion do boku

mięśnie pracujące: mięsień naramienny, mięsień piersiowy, mięsień czworoboczny.

Unoszenie ramion w przód

mięśnie pracujące: mięsień naramienny przedni, mięsień piersiowy.

Wiosłowanie

mięśnie pracujące: mięsień najszerszy grzbietu, mięsień naramienny tylny, mięsień czworoboczny oraz mięsień dwugłowy ramienia.

 

Recenzje (5)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione