Uchwyty do pompek - 0
Uchwyty do pompek - 1
Uchwyty do pompek - 2
Uchwyty do pompek - 3
Uchwyty do pompek - 4
Uchwyty do pompek - 5
Uchwyty do pompek - 6
Uchwyty do pompek - 7
Uchwyty do pompek - 8
Uchwyty do pompek - 0
Uchwyty do pompek - 1
Uchwyty do pompek - 2
Uchwyty do pompek - 3
Uchwyty do pompek - 4
Uchwyty do pompek - 5
Uchwyty do pompek - 6
Uchwyty do pompek - 7
Uchwyty do pompek - 8
Hop-Sport

Uchwyty do pompek czarne

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

39.98 zł

27 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Chcesz, aby wykonywanie pompek było skuteczniejsze, a domowe treningi bardziej urozmaicone? Ćwiczenia z wykorzystaniem uchwytów HS-P010PU sprawią, że zaangażujesz do pracy jeszcze więcej mięśni oraz zwiększysz swoją wytrzymałość fizyczną. Zastosowanie uchwytów minimalizuje ucisk dłoni, nadgarstków i łokci podczas wykonywania wszystkich typów pompek, a także chroni Twoje stawy przed przeciążeniem Atutem tego modelu jest stabilna konstrukcja z tworzywa sztucznego, która stanowi silne podparcie i równomiernie rozprowadza ciężar podczas wykonywania ćwiczeń oraz rączki pokryte miękką pianką, zwiększające komfort treningu.

None

Wzmocnienie mięśni

Uchwyty HS-P010PU to uniwersalny i niezwykle funkcjonalny sprzęt, polecany zarówno do treningu kobiet, jak i mężczyzn. Umożliwiają budowanie efektownej muskulatury ramion (bicepsy i tricepsy), przedramion, barków, klatki piersiowej, grzbietu, brzucha i ud. Najczęściej wykorzystywane są do wykonywania pogłębionych pompek, lecz możesz wykorzystać je również do wielu innych ćwiczeń, których celem jest rzeźbienie mięśni.

None

Antypoślizgowe podstawy

Podczas treningu najważniejsze jest bezpieczeństwo. Dlatego uchwyty HS-P010PU wyposażono w mocne, antypoślizgowe podstawy, dzięki którym zachowasz równowagę i stabilizację na każdym podłożu.

None

Piankowe uchwyty

Dodatkowym udogodnieniem tego modelu są rączki pokryte miękką piankę. Zastosowanie pianki sprawia, że na Twoich dłoniach nie będą pojawiać się odparzenia nawet podczas bardzo intensywnego treningu, a Twój chwyt stanie się bardziej pewny.

None

Wygodne przechowywanie

Uchwyty HS-P010PU z uwagi na niewielkie rozmiary z powodzeniem sprawdzą się jako sprzęt do domowych treningów oraz na wyjazdy. Ponadto, dzięki możliwości złożenia, zajmą jeszcze mniej miejsca. Z łatwością zmieścisz je w plecaku lub walizce - możesz je zabrać ze sobą np. na wakacje i ćwiczyć, gdzie tylko chcesz!

Dane techniczne:

  • Model: HS-P010PU
  • Kolor: czarny
  • Wymiary: uchwyt - dł. 22 x szer. 14,2 x wys. 12,8 cm
  • Wymiary: pianka – dł. 12 cm, grubość 0,5 cm
  • Wymiary opakowania: 24,5x15,5x7,5 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne + pianka
  • Antypoślizgowe stopki: tak
  • Max waga użytkownika: 200 kg
  • Ilość sztuk w opakowaniu: 2