W kategorii produktów: 4
Product filters
- 10%
Uchwyty do pompek szare

Uchwyty do pompek szare

37.78 zł
41.98 zł

Najniższa cena: 37.78 zł

Uchwyty do pompek czarne

Uchwyty do pompek Hop-Sport to akcesoria do treningu siłowego, za pomocą których zwiększysz zakresu ruchowe w trakcie wykonywania ćwiczeń z ciężarem własnego ciała. Ich głównym zadaniem jest odciążanie nadgarstków i łokci, a także podnoszenie komfortu treningowego. Pompki wykonywane na uchwytach są bezpieczniejsze i znakomicie rozwijają całe ciało. Za ich pomocą wyrzeźbisz sylwetkę, zbudujesz mięśnie, a także spalisz zbędne kalorie. Uchwyty do pompek Hop-Sport cechują się znakomita wytrzymałością, a także posiadają miękkie wykończenia, które sprawiają, że trening jest przyjemny. Z kolei antypoślizgowe podstawy zapobiegają przesuwaniu się akcesoriów nawet podczas intensywnych ćwiczeń. 

Akcesoria treningowe – uchwyty do pompek

Uchwyty do pompek nazywane również uchwytami push-ups to jeden z najpopularniejszych akcesoriów do treningu siłowego z ciężarem własnego ciała. Cieszą się one dużym uznaniem przez swoje niewielkie rozmiary i fakt, że za ich pomocą można wykonać jedno z najprostszych, a zarazem najlepszych ćwiczeń. Mowa tutaj o pompkach, które fantastycznie rozwijają mięśnie niemal całego ciała z nastawieniem na plecy, ramiona, bicepsy i klatkę piersiową. Uchwyty push-ups dają możliwość wykonywania ćwiczeń tego typu w pogłębionym ruchu. Urozmaicają one trening, a także pozwalają wykonywać pompki różnego rodzaju – od klasycznych, przez diamentowe, aż z szeroko rozstawionymi ramionami.

Ćwiczenia na uchwytach do pompek

Dzięki uchwytom wykonamy zarówno klasyczne warianty pompek, jak i ćwiczenia dla bardziej zaawansowanych. Akcesoria te pozwalają zwiększyć zakres ruchu, wydłużając go. Pogłębione pompki angażują o wiele więcej mięśni m.in. tricepsy oraz mięśnie brzucha. Dzięki uchwytom do ćwiczenia pompek możemy rozwinąć swój trening, zwiększając jego trudność oraz intensywność. Przyrządy te znakomicie nadają się do urozmaicenia aktywności fizycznych, a także w momencie monotonni treningowej czy też zastojów w progresji siłowej. Dzięki uchwytom do pompek wykonasz wiele rodzajów ćwiczeń m.in.:

  • pompki z szerokim rozstawem rąk,
  • pompki z wąskim rozstawem rąk,
  • pompki na jednej ręce,
  • pompki z uniesionymi nogami,
  • l-sit,
  • pompki w staniu na rękach.

Kto może ćwiczyć pompki na uchwytach?

Z uchwytów do robienia pompek może korzystać każdy, gdyż akcesoria te są proste w obsłudze i nie wymagają doświadczenia. Szczególnie polecane są jednak osobom borykającym się z bólem i kontuzjami nadgarstków, a także łokci. Ćwicząc przy pomocy push ups bars odciążamy te struktury, a wykonywany przez nas ruch jest bliższy naturalnemu. Z uchwytów do pompek mogą również korzystać osoby szukające nowych bodźców treningowych w zakresie ćwiczeń z ciężarem własnego ciała. Przybory te powinni polubić fani kalisteniki oraz akrobatyki. 

Uchwyty do pompek – czy warto?

Robienie pompek na uchwytach wszechstronnie rozwija nasze ciało, rzeźbi sylwetkę, a także pozwala przerwać rutynę treningową, w która wpadliśmy. Za ich pomocą zrobisz kompletny trening siłowy z ciężarem własnego ciała. Ich ogromna zaletą jest fakt, że nie zajmują zbyt wiele miejsca, a także podnoszą komfort wykonywania ćwiczeń. Uchwyty do pompek możesz zabrać ze sobą w podróż służbową, na wakacje lub do parku i wykonać trening w domu bądź na wolnym powietrzu.