Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 0
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 1
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 2
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 3
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 4
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 5
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 6
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 7
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 8
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 9
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 10
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 0
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 1
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 2
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 3
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 4
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 5
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 6
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 7
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 8
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 9
Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + - 10
Hop-Sport

Wioślarz wodny HS-160WR Hydro + mata

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

2548.00 zł

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Przekonaj się, jak wiele nowych bodźców treningowych może dać Ci wioślarz Hydro z oporem wodnym ! Ten kapitalny sprzęt fitness został stworzony z myślą o ćwiczeniach odwzorowujących rzeczywisty ruch wioślarski. Dodatkowo, wyposażyliśmy go w wiele praktycznych funkcji, które pozwalają na szybkie i efektywne budowanie formy w warunkach domowych. Rdzeniem ergometru wioślarskiego jest multifunkcyjny komputer treningow y z wyświetlaczem umieszczonym na wysokości wzroku osoby ćwiczącej. Cała konstrukcja maszyny została zaprojektowana w taki sposób, aby trening był przyjemny. Trenażer wioślarski posiada również ergonomiczne siedzisko oraz uchwyty pokryte antypoślizgową powłoką. Jeśli chcesz, możesz w każdej chwili przenieść swojego wioślarza wodnego do innego pomieszczenia za pomocą systemu rolek transportowych, a następnie złożyć go do kompaktowych rozmiarów

Multifunkcyjny komputer

Kontroluj swoje wyniki, aby zmierzyć się z samym sobą! Wejdź na nowy poziom treningu z multifunkcyjnym komputerem treningowym , który monitoruje wszystkie najważniejsze parametry w czasie ćwiczeń. Jego czytelny ekran położony jest na wysokości wzroku osoby ćwiczącej, dzięki czemu będziesz mieć na oku cały swój trening. Możesz w każdej chwili przybliżyć go lub zmienić jego pozycję dzięki składanemu ramieniu. Precyzyjny pomiar pulsu uzyskasz uzupełniając sprzęt o kompatybilny pas telemetryczny również dostępny w ofercie Hop-Sport.

Preferencje treningowe

Odkryj nowy wymiar ćwiczeń w domowym zaciszu z ergometrem wioślarskim Hydro, który p ozwoli Ci zrealizować profesjonalny i niezwykle intensywny trening. Wykorzystany w nim opór wodny będzie nowym doświadczeniem dla Twojego ciała oraz bodźcem do wzmożonej pracy mięśniowej. Sprzęt fitness tego typu najlepiej oddaje ruch wiosłowania, dodatkowo umilając czas treningu szumem przelewającej się między łopatkami wody.

Opór wodny

Poczuj się jak ryba w wodzie podczas treningu na wioślarzu Hydro! Zbiornik wodny o pojemności maksymalnej 18 litrów wraz z 6-stopniową skalą regulacji zapewni Ci niesamowity bodziec treningowy. Każdy dodatkowy litr wody wlany do zbiornika odpowiada jednemu stopniowi oporu – w skali od 12 do 18 litrów. Innowacyjne, profilowane łopatki wprawiają w ruch wodę w taki sposób, iż powstały dźwięk jest niezwykle kojący dla osoby ćwiczącej.

Wygoda i bezpieczeństwo

Konstrukcja wioślarza Hydro została wykonana z solidnych, stalowych komponentów, które zapewniają niezbędną stabilność podczas intensywnych treningów wioślarskich . Na szczególną uwagę zasługuje szeroka, stalowa prowadnica z aluminiowymi szynami, na których umieszczono siedzisko z łożyskowanymi rolkami. Dzięki temu ćwiczenie na wioślarzu jest płynne i wyjątkowo ciche. Ergometr wyposażony został również w uchwyty pokryte antypoślizgową powłoką . Dodatkowo, bezpieczeństwo osoby ćwiczącej na wioślarzu Hydro podnoszą platformy na stopy wyposażone w rzepy stabilizujące nogi w odpowiedniej pozycji. Do maszyny dołączono również specjalną matę ochronną, która tłumi pracę ergometru, a także zabezpiecza podłogę przed zniszczeniem.

Transport i składanie

Wioślarz wodny Hydro to sprzęt fitness dedykowany do użytku domowego. Jego konstrukcja została wyposażona w system szybkiego składania, dzięki czemu możemy go w mgnieniu oka poskładać do kompaktowych rozmiarów. Ponadto, trenażer wioślarski został wyposażony w trzy funkcjonalne rolki transportowe , umożliwiające przesuwanie urządzenia. Z ich pomocą ustawimy wioślarza Hydro w odpowiednim miejscu lub przetransportujemy do innego pomieszczenia.