Zestaw taśm oporowych 600x50 mm - 0
Zestaw taśm oporowych 600x50 mm - 1
Zestaw taśm oporowych 600x50 mm - 2
Zestaw taśm oporowych 600x50 mm - 3
Zestaw taśm oporowych 600x50 mm - 4
Zestaw taśm oporowych 600x50 mm - 5
Zestaw taśm oporowych 600x50 mm - 0
Zestaw taśm oporowych 600x50 mm - 1
Zestaw taśm oporowych 600x50 mm - 2
Zestaw taśm oporowych 600x50 mm - 3
Zestaw taśm oporowych 600x50 mm - 4
Zestaw taśm oporowych 600x50 mm - 5
Hop-Sport

Zestaw taśm oporowych 600x50 mm+mata fitness 1cm z pokrowcem

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

Opis

Chcesz poprawić kondycję i popracować nad sylwetką? Zestaw składający się z maty do ćwiczeń o grubości 1cm i zestawu taśm oporowych oraz woreczka do ich przechowywania to idealny wybór. Ćwiczenia z wykorzystaniem taśm łatwo dopasujesz do swojego poziomu zaawansowania, można z nimi wykonać treningi o różnym stopniu intensywności. Mata stanowi komfortowe podłoże do treningów i wygłuszy wszelkie hałasy. Dzięki woreczkowi sprzęt łatwo spakujesz i zabierzesz ze sobą wszędzie.

Grubość

Miękka i komfortowa mata treningowa o wymiarach 180 x 61 cm, wykonana z syntetycznej pianki (NBR). Idealna do fitnessu, jogi, ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz siłowych. Mata zwiększa Twoją stabilność i bezpieczeństwo podczas treningów - nie ślizga się podczas ćwiczeń i doskonale amortyzuje każdy Twój ruch. Ciesz się treningiem w każdych warunkach! Na macie Hop-Sport możesz wygodnie ćwiczyć w domu, w klubie fitness, jak również na plaży lub na trawie. Ten model o zwiększonej grubości do 1 cm, zapewnia jeszcze skuteczniejszą izolację od różnego rodzaju podłoża, oferując Ci pełen komfort użytkowania.

Elastyczność

Wykonanie z pianki NBR sprawia, że mata Hop-Sport jest bardzo giętka i wytrzymała. Nawet mimo codziennego zwijania jej w celach transportu lub przechowywania, mata nie odkształca się, po rozłożeniu cały czas zachowuje wysoki stopień sprężystości i elastyczności. Dodatkowo, jest antypoślizgowa – nie przesuwa się podczas wykonywania ćwiczeń.

Progresywne obciążenie

Zasada działania taśm oporowych polega na tym, że im mocniej je rozciągasz, tym większy generują opór. Dzięki temu możesz z łatwością dopasować obciążenie do etapu treningu, na którym właśnie się znajdujesz. Każda z pięciu gum, zawartych w zestawie HS-L650RL, generuje inny zakres obciążenia – zielona 2,5-4,5 kg, niebieska 4,5-7 kg, żółta 7-9 kg, czerwona 11-13,5 kg, czarna 13,5-18 kg.

Lepsze efekty treningu

Ćwiczenia z zastosowaniem taśm oporowych znacząco zwiększają rezultaty treningów. Pomogą Ci skutecznie wzmocnić mięśnie (w szczególności kończyn) i ukształtować całą sylwetkę. Opór generowany przez taśmy sprawia, że Twoje mięśnie muszą wykonać jeszcze większą prace niż podczas zwykłych ćwiczeń bez dodatkowego oporu. Taśmy mogą być stosowane także w rehabilitacji po przebytych urazach kończyn - pozwalają zwiększać ruchomość stawów poprzez ich aktywizowanie i zmuszanie do pokonywania wzrastającego obciążenia.

Wygodne przechowywanie

Woreczek na akcesoria 66x30 HS-OF066CB to praktyczne rozwiązanie dla każdego pasjonata fitnessu. Możesz w nim schować rollery (mini oraz średniej wielkości), piłeczki do masażu, taśmy fitness, skakanki, maty fitness (niektóre modele) lub inne rzeczy, które będą Ci potrzebne podczas treningu. Górna oraz dolna część worka została wykonana z mocnego materiału, wytrzymałego na przedarcia. Środkowa cześć, wykonana z siatki o drobnych oczkach, zapewnia dopływ powietrza, dzięki czemu akcesoria szybciej wyschną po intensywnym treningu. Woreczek posiada zamknięcie na ściągacz oraz poręczny uchwyt z regulacją długości, co sprawia, że przenoszenie w nim akcesoriów będzie wygodne i bezpieczne.