Atlas jednostanowiskowy HS-1044 - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
Atlas jednostanowiskowy HS-1044 - 6
Atlas jednostanowiskowy HS-1044 - 7
Atlas jednostanowiskowy HS-1044 - 8
Atlas jednostanowiskowy HS-1044 - 9
Atlas jednostanowiskowy HS-1044 - 10
Atlas jednostanowiskowy HS-1044 - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
Atlas jednostanowiskowy HS-1044 - 6
Atlas jednostanowiskowy HS-1044 - 7
Atlas jednostanowiskowy HS-1044 - 8
Atlas jednostanowiskowy HS-1044 - 9
Atlas jednostanowiskowy HS-1044 - 10
Hop-Sport
Bestseller

Atlas jednostanowiskowy HS-1044K

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

1730.00 zł

150 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h

Ilość stanowisk:

Opis

Atlas HS-1044K marki Hop-Sport to wysokiej klasy sprzęt do użytku domowego. Wielkim atutem atlasu jest to, że możesz bezpiecznie ćwiczyć na nim bez asysty, ponadto ćwiczenia na atlasie nie obciążają tak stawów, jak ćwiczenia z wolnymi ciężarami. Dzięki atlasowi w domu zaoszczędzisz czas, który poświęciłbyś na dojazd do siłowni i oczekiwanie na zwolnienie się sprzętu.

HS-1044K jest atlasem wielofunkcyjnym. Do dyspozycji ćwiczącego są dwa wyciągi, dolny i górny, modlitewnik i tzw. motylek . Ćwiczenia na tym atlasie wzmacniają i pomagają w wyrzeźbieniu różnych partii ciała: bicepsów (modlitewnik), tricepsów, barków, mięśni piersiowych (motylek), brzucha (trening z podnoszeniem nóg), grzbietu, nóg. Na atlasie wykonasz treningi o zróżnicowanej intensywności: od rekreacyjnego aż po wymagający – siłowy.

Atlas jednostanowiskowy do doskonałe rozwiązanie, jeśli dysponujesz niewielkim pomieszczeniem do ćwiczeń. Waga stosu to 66 kg.

Solidna stalowa konstrukcja gwarantująca bezpieczeństwo

Atlas HS-1044K to wielofunkcyjny sprzęt do ćwiczeń przeznaczony do kompleksowego treningu siłowego. Jego stalowa konstrukcja została pokryta galwanizowaną powłoką, co zapewnia odporność na korozję i wysoką wytrzymałość na lata. Jednostanowiskowy atlas HS-1044K marki Hop-Sport posiada:

  • wyciąg górny : do ćwiczeń na mięśnie ramion, grzbietu i pleców,
  • wyciąg dolny : do treningu mięśni nóg, pośladków i dolnych partii pleców,
  • modlitewnik : do rzeźbienia bicepsów, mięśni ramion i przedramion,
  • dźwignię nóg : do angażowania nie tylko mięśni nóg, ale także brzucha i mięśni biodrowo-lędźwiowych,
  • trenażer klatki piersiowej,
  • drążek do podciągania.

Maksymalny udźwig modelu HS-1044K wynosi 120 kg.

Stos z osłoną

Stopniowe zwiększanie obciążenia jest kluczowe dla osiągnięcia efektów w treningu siłowym . Zmiana obciążenia w atlasie HS-1044K jest bardzo prosta i polega na umieszczeniu zawleczki blokującej ciężar pod wybranym talerzem wagowym. Im niżej wepniesz zawleczkę, tym obciążenie treningowe będzie większe. Łączna waga obciążeń w atlasie wynosi 66 kilogramów , a krążki wagowe zostały umieszczone w specjalnej siatce zabezpieczającej - która uniemożliwia ich wypadnięcie. Na początku przygody siłowej wykonuj serie z mniejszym obciążeniem, z czasem możesz je zwiększać w obrębie serii przy jednoczesnym zmniejszaniu liczby powtórzeń. Taka technika ćwiczeń pozwoli Ci w krótkim czasie zauważyć rezultaty, bez ryzyka narażenia się na kontuzje.

Wyciąg Dolny i Regulowany Modlitewnik

Wyciąg dolny jest doskonałym narzędziem do treningu i rozbudowy mięśni nóg. Ćwiczenia, takie jak prostowanie nóg (które angażuje mięśnie czworogłowe - przód uda) oraz uginanie nóg (które pracuje nad grupą mięśni kulszowo-goleniowych - tył uda), pozwolą Ci osiągnąć pożądane efekty w szybkim czasie. Z kolei wykorzystanie wyciągu dolnego w połączeniu z modlitewnikiem, zapewni kompleksowy trening mięśni rąk i ramion - w tym przede wszystkim bicepsów - w pozycji izolowanej. Modlitewnik posiada regulację wysokości , dzięki czemu dopasujesz go do swojego wzrostu i przyjmiesz wygodną pozycję, która nie obciąży Twoich pleców.

System Linek i Krążków

Krążki linowe, wyposażone w łożyska , to kluczowy element zapewniający komfort i bezpieczeństwo podczas treningu. Dzięki nim ruch jest bardzo płynny, co umożliwia precyzyjne i skuteczne wykonywanie ćwiczeń . Dodatkowo, guma ochraniająca stalowe linki nie tylko chroni przed uszkodzeniami, ale także skutkuje tym, że atlas treningowy działa niezwykle cicho . Takie rozwiązanie sprawia, że możesz skupić się na swoim treningu bez zbędnego hałasu i rozproszeń.

Wygoda podczas ćwiczeń

Oparcie i siedzisko ławki w atlasie treningowym HS-1044K zostały wykonane z trzech warstw:

  • deski, która usztywnia i stabilizuje konstrukcję,
  • grubej, miękkiej i odpornej na odkształcenia pianki EVA,
  • oraz ekoskóry, która jest łatwa w czyszczeniu, wygodna i estetyczna .

Uchwyty do rozpiętek oraz prasa do nóg zostały osłonięte grubą i wytrzymałą gąbką ochronną, która skutecznie chroni wrażliwe miejsca na ciele w trakcie intensywnych ćwiczeń siłowych.

Klatka Rack HS-1009K
- 14%
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx grafitowy

Rower magnetyczny HS-2070 Onyx grafitowy

598.00 zł
698.00 zł

Najniższa cena: 698.00 zł

- 14%
Rower treningowy składany Xbike HS-3010X Grix szary

Rower treningowy składany Xbike HS-3010X Grix szary

728.00 zł
848.00 zł

Najniższa cena: 848.00 zł

Bestseller
Owalny ściskacz silikonowy 13,6 kg zielony
- 38%
Rower magnetyczny HS-035H Leaf Czerwony

Rower magnetyczny HS-035H Leaf Czerwony

498.00 zł
798.00 zł

Najniższa cena: 798.00 zł