Drążek i poręcze treningowe HS- - 0
Drążek i poręcze treningowe HS- - 1
Drążek i poręcze treningowe HS- - 2
Drążek i poręcze treningowe HS- - 3
Drążek i poręcze treningowe HS- - 0
Drążek i poręcze treningowe HS- - 1
Drążek i poręcze treningowe HS- - 2
Drążek i poręcze treningowe HS- - 3
Hop-Sport

Drążek i poręcze treningowe HS-1007K

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

333.00 zł

154 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h

Opis

Poręcze HS-1007K to wielofunkcyjny sprzęt do treningu siłowego. Przeznaczony jest do montowania na ścianie. Można używać go na dwa sposoby:

  • Jako drążek do podciągania - trening na drążku pomoże poprawić siłę, muskulaturę bicepsów i mięśni grzbietu.
  • Jako poręcz do ćwiczeń - trening na poręczach wzmacnia i kształtuje mięśnie brzucha, mięśnie ramion i klatki piersiowej.
Przekrój stalowego profilu w sprzęcie sportowym marki Hop-sport

Wytrzymała konstrukcja

Poręcze wykonane zostały z wysokiej jakości stali. Profil główny konstrukcji ma aż 50 x 50 mm, rurka ma średnicę 25 mm. Całość została pomalowana proszkowo, dzięki czemu poręcze mają wysoką odporność na ścieranie i korozję. Dopracowanie każdego detalu zapewnia dużą wytrzymałość konstrukcji. Maksymalne obciążenie poręczy wynosi około 120 kg.

Przekrój oparcia oraz podłokietników w poręczach HS-1007K marki Hop-sport

Elementy tapicerowane

Oparcie i podłokietniki poręczy zostały wykonane z kilku warstw : deski zapewniającej stabilność konstrukcji, grubej warstwy gąbki (zapewnia wygodę w trakcie ćwiczeń) i wytrzymałego obicia z efektem naturalnej skóry . Tapicerka o grubości 4 cm zapewnia komfortowy trening.

Sposób montażu w poręczach treningowych HS-1007K marki Hop-Sport

Praktyczny montaż

Poręcze HS-1007K mocuje się na hakach na stałe zamontowanych w ścianę, co umożliwia szybką zmianę z ćwiczenia na drążku lub poręczach. Wszystkie części potrzebne do montażu oraz instrukcja zostały dołączone do przesyłki. Poręcze sprawdzą się szczególnie w pomieszczeniach o małym metrażu, gdzie dobór sprzętów treningowych musi być szczególnie przemyślany.

Dwie możliwości zastosowania, jako drążek do podciagania lub poręcze treningowe marki Hop-Sport

Uniwersalne zastosowanie

Poręcze HS-1007K mogą pełnić dwie funkcje:

  • drążka do podciągania – sprzęt należy zamontować na górne haki. Drążek daje możliwość wykonywania podciągania nachwytem, podchwytem oraz w chwycie neutralnym (młotkowym). Drążek ma dwie pary uchwytów. Trening na drążku rozwija mięśnie takie jak: mięsień najszerszy grzbietu, równoległoboczny, czworoboczny oraz mięsień obły większy. Do pracy angażuje również dwugłowy ramienia, mięsień ramienny i mięsień ramienno-promieniowy.
  • poręczy do ćwiczeń – sprzęt należy zamontować na dolne haki. Trening na poręczach pomaga wzmocnić i ukształtować mięśnie brzucha: proste, skośne wewnętrzne i zewnętrzne oraz poprzeczne, a także mięśnie ramion, tricepsów oraz klatki piersiowej.
Antypoślizgowe uchwyty w poręczach HS-10007K marki Hop-Sport

Antypoślizgowe rączki

Każdy uchwyt został zakończony rączką wykonaną z materiału PVC, mającego właściwości antypoślizgowe . Dzięki takiemu wykonaniu masz pewność że spocone dłonie nie będę się ślizgać nawet przy intensywnym treningu.

Wieszak bilardowy
Trenażer mięśni brzucha HS-2001ABT
Gryf prosty 40 cm (30 mm)
Piłkarzyki Corner - czarno-złote
- 14%
Rower magnetyczny składany X-bike HS-3030X Apeks Szary

Rower magnetyczny składany X-bike HS-3030X Apeks Szary

598.00 zł
698.00 zł

Najniższa cena: 698.00 zł