Ławka do grzbietu HS-1016 - 0
Ławka do grzbietu HS-1016 - 1
Ławka do grzbietu HS-1016 - 2
Ławka do grzbietu HS-1016 - 3
Ławka do grzbietu HS-1016 - 4
Ławka do grzbietu HS-1016 - 5
Ławka do grzbietu HS-1016 - 6
Ławka do grzbietu HS-1016 - 7
Ławka do grzbietu HS-1016 - 8
Ławka do grzbietu HS-1016 - 9
Ławka do grzbietu HS-1016 - 0
Ławka do grzbietu HS-1016 - 1
Ławka do grzbietu HS-1016 - 2
Ławka do grzbietu HS-1016 - 3
Ławka do grzbietu HS-1016 - 4
Ławka do grzbietu HS-1016 - 5
Ławka do grzbietu HS-1016 - 6
Ławka do grzbietu HS-1016 - 7
Ławka do grzbietu HS-1016 - 8
Ławka do grzbietu HS-1016 - 9
Hop-Sport
-15%

Ławka rzymska HS-1016

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

258.00 zł

219.30 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 258.00 zł

23 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Ławka rzymska HS-1016 marki Hop-Sport , nazwana również ławką do grzbietu, to doskonały sprzęt treningowy, który umożliwia skoncentrowany i efektywny trening mięśni pleców, brzucha oraz pośladków. Jej najważniejsze elementy to blokada nóg, podparcie biodrowe i dodatkowe oparcia pod stopy . Szerokie dolne podparcie ławki gwarantuje bezpieczeństwo w czasie treningu. Ławkę charakteryzuje stabilna konstrukcja , wysoka jakość materiałów użytych do produkcji oraz precyzyjne wykonanie. Podczas ćwiczeń na ławce rzymskiej wykorzystywany jest ciężar własnego ciała . Po opanowaniu dobrze techniki, do treningu można dołączyć dodatkowe obciążenia, takie jak kettlebell lub hantle.

Możliwość szybkiego złożenia

Sprzęt przeznaczony do ćwiczeń w domu powinien być funkcjonalny i zajmować możliwie niewiele miejsca. Ławka HS-1016 posiada system szybkiego składania - wystarczy odkręcić zawleczką znajdującą się w tylnym profilu i złożyć tylną podstawę. Dzięki temu, po treningu szybko złożysz sprzęt i schowasz w dogodne dla siebie miejsce.

Uchwyty boczne do pompek w ławeczce rzymskiej HS-1016 marki Hop-sport

Uchwyty boczne do pompek

Ławka została wyposażona w uchwyty boczne do pompek , znajdują się na wysokości podparcia. Pompki umożliwią Ci rozbudowę mięśni grzbietu. Dzięki temu uatrakcyjnisz swoje dotychczasowe treningi.

Regulacja podparcia pod biodra w ławeczce rzymskiej HS-1016 marki Hop-sport

Regulacja oparcia

Atutem tego modelu jest możliwość pięciostopniowej regulacji wysokości podparcia pod biodra. Pozwala to na dostosowanie ławki do indywidualnych potrzeb. Regulacja została zabezpieczona blokadą i pokrętłem, dzięki czemu masz pewność, że oparcie nie zmieni pozycji w trakcie ćwiczeń.

Regulacja  blokady nóg w ławeczce rzymskiej HS-1016 marki Hop-sport

Regulacja blokady nóg

Ławka 1016 wyposażona została w blokadę nóg . Służy ona do blokowania łydek, możesz regulować jej wysokość na dwóch poziomach. Dodatkowo możesz dostosować jej odległość aż w 3 stopniowej regulacji. Blokada jest bardzo ważnym elementem ławki treningowej, zapewnia bezpieczną i stabilną pozycję podczas treningu i podtrzymanie w czasie ćwiczeń. Wielostopniowa regulacja umożliwia trening osobom o różnym wzroście.

Przekrój gąbki ochronnej w sprzęcie sportowym marki Hop-sport

Gąbki ochronne

Blokada nóg została osłonięta grubą i wytrzymałą gąbką ochronną. Ten element skutecznie chroni wrażliwe piszczele w trakcie ćwiczeń siłowych. Gąbka ochronna jest wykonana z neoprenu, ma strukturę porowatą, jest szybkoschnąca i łatwa do utrzymania w czystości. Zapewnia stabilność i komfort w trakcie treningu. Istnieje możliwość regulacji ułożenia gąbek w dwóch poziomach.

Przekrój oparcia w sprzęcie sportowym marki Hop-sport

Przekrój oparcia

Oparcie tej ławki rzymskiej zostało wykonane warstwowo - z deski, grubej i miękkiej pianki dającej wygodę w trakcie ćwiczeń, oraz obicia z efektem skóry. Taka konstrukcja zapewnia odpowiednie podparcie oraz maksymalną wygodę i komfort treningu.

Dziewczyna ćwicząca na ławeczce rzymskiej HS-1016 marki Hop-sport

Praca mięśni

Ławka rzymska pomaga w rozwoju dolnej części pleców (prostownika grzbietu), mięśni brzucha, mięśni skośnych, a także mięśni nóg - mięśnia pośladkowego, czy mięśnia dwugłowego uda.