Śnieg i promocje spadają z nieba na Mikołajki! -15% na wybrane produkty Sprawdź
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0
55182

Bieżnia elektryczna HS-1400LB Bolt

2 284,80 zł 2 688,00 zł
Oszczędzasz 15%
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Trenuj bez względu na pogodę! Bieżnia treningowa Bolt HS-1400LB pomoże Ci zachować formę i dobrą kondycję. Żadna pogoda nie będzie od dziś wymówką. Bolt to propozycja dla początkujących biegaczy. Jeśli poszukujesz bieżni do użytku domowego i regularnego treningu, a ponadto chcesz zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu - rozważ zakup tego modelu. Prędkość, którą możesz osiągnąć na tej bieżni kształtuje się pomiędzy 0,8 a 14,0 km/h. Wytrzymałość bieżni wynosi 130 kg. 

Bieżnia domowa HS-1400LB posiada komputer treningowy z wyświetlaczem LCD. Dzięki zastosowaniu Bluetooth masz możliwość połączenia swojego urządzenia mobilnego z bieżnią i korzystanie np.: z aplikacji mobilnej FITSHOW. Nad wyświetlaczem znajduje się specjalny wygodny uchwyt na Twoje urządzenie mobilne, a także uchwyt na butelkę z napojem. Wbudowany głośnik oraz możliwość podłączenia Mp3 z ulubioną muzyka uprzyjemni Twój trening.

panel sterujący z wyświetlaczem i programami

Komputer treningowy

Komputer w bieżni do biegania BOLT ma wiele przydatnych funkcji. Szybki start zapewnia łatwe rozpoczęcie i zatrzymanie pracy bieżni. Dzięki trybowi ręcznemu, bieżnia zatrzyma się powoli po wykonaniu planu treningowego. Komputer ma 12 różnorodnych programów treningowych - każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo program manualny pozwala na stworzenie 3 indywidualnych programów treningowych - można je zapisać i zaoszczędzić czas przy kolejnym treningu. Do wyboru są także 3 programy HRC, czyli programy sterowane pracą serca, pozwalają one na trening w odpowiednich strefach tętna. Funkcja FAT pozwoli zmierzyć poziom tkanki tłuszczowej, przydatna jest też funkcja pomiaru pulsu. Bieżnia ma wbudowany 5 calowy wyświetlacz LCD podświetlany na niebiesko. Dzięki niemu możesz w trakcie treningu monitorować dystans (także liczbę kroków), czas, prędkość, tętno, spalone kalorie oraz poziom nachylenia.

komputer rowera współpracuje z aplikacjami mobilnymi

Aplikacja mobilna

Darmowa aplikacja mobilna FitShow, kompatybilna z bieżnią elektryczną Bolt, gwarantuje różnorodność treningów. Aplikacja umożliwia także zapisywanie postępów. Przebieg treningu możliwy jest do obserwowania na ekranie tabletu, smartphona lub ekranie telewizora. Tablet i telefon możesz ładować w trakcie treningu, dzięki wejściu USB na wyświetlaczu.

FitShow

Dodatkowo aplikacja Kinomap będąca kompleksową platformą, która przeniesie twój trening na zupełnie nowy poziom. Dzięki Kinomap zmierzysz się z wirtualnymi trasami rowerowymi oraz trybem rywalizacji w czasie rzeczywistym. Aplikacja jest z darmowym 14 dniowym okresem dostępu.

Kinomap

usb pozwala naładować telefon lub tablet

USB i Mp3

Dzięki wejściu USB na pulpicie Bieżni Bolt, możesz w czasie treningu korzystać z telefonu i tabletu bez obaw o ich rozładowanie. Bolt ma też wejście na kabel do Mp3.

parametry techniczne

Parametry

Bieżnia posiada silnik DC o mocy 1,5 HP, co pozwala na bieg od 0,8-14 km/h. Jest to zatem odpowiedni sprzęt dla biegaczy początkujących, a także dla osób, które chcą uprawiać marszobiegi. Bieżna Bolt jest wytrzymała - maksymalna waga użytkownika wynosi 130 kg.

szeroki i wielowarstwowy pas biegowy

Pas biegowy

Pas biegowy bieżni Bolt o szerokości 43x120cm pozwala na swobodny i komfortowy trening - na tej bieżni możesz spokojnie maszerować albo biec.

pomiar pulsu za pomocą pasa lub czujników w uchwytach

Pas telemetryczny i sensory dotykowe

Do bieżni pas został dołączony telemetryczny, który pozwala na śledzenie pulsu podczas treningu. Jest to doskonałe ułatwienie dla osób, które dopiero rozpoczynają treningi w tzw. strefach tętna. Pas łączy się z urządzeniem za pomocą Bluetooth, wynik pomiaru jest widoczny na wyświetlaczu. Podobnie działają sensory dotykowe zlokalizowane na uchwytach. Aby zmierzyć puls, należy trzymać oba przez przynajmniej 5 s. Wynik będzie widoczny na wyświetlaczu.

regulacja nachylenia pasa biegowego

Regulacja nachylenia

Bieżnia posiada automatyczną regulację nachylenia pasa biegowego do 15%. Przycisk znajduje się na pulpicie. Dzięki temu możesz dopasować intensywność treningu do swoich możliwości i poczuć się, jakbyś biegał po górach.

możliwość zatrzymania bieżni

Klucz bezpieczeństwa

Jeśli chcesz szybko zakończyć działanie bieżni, wystarczy że wyjmiesz tzw. klucz bezpieczeństwa. Bieżnia zatrzyma się, a pomiary zostaną wyzerowane. Dodatkowo, Bolt ma tryb uśpienia - jeśli nie używasz bieżni przez 10 min, przejdzie w stan uśpienia. Aby przywrócić jej działanie, naciśnij dowolny przycisk.

podstawka na urządzenie mobilne

Uchwyt na tablet/telefon

Na środku pulpitu znajduje się specjalny wąski uchwyt na urządzenia mobilne. Twój telefon lub tablet będzie bezpieczny w trakcie treningu. Dodatkowo poniżej znajdziesz miejsce idealne na bidon(brak w zestawie) lub na przechowywanie innych akcesoriów.

klawisze dostępu na uchwytach bieżni

Klawisze dostępu

Przycisk START uruchomi urządzenie, a STOP - zatrzymuje je. Jednym z przycisków łatwo zmienisz program treningowy. Kolejnym uruchomisz odliczanie czasu, spalanych kalorii lub pokonanej odległości. Za pomocą przycisków “+” i “-” zmienisz prędkość i ustawisz parametry treningowe. Przycisk SPEED służy do szybkiego dostosowania prędkości. Dwa przyciski służą także do zmiany nachylenia bieżni, a INCLINE do szybkiej zmiany nachylenia.

system składania i transportu

Składanie

Bieżnię Bolt możesz w każdej chwili złożyć do pozycji pionowej i schować z zasięgu wzroku. Przed złożeniem upewnij się, że wyciągnąłeś przewód zasilający z gniazdka.

konserwacja bieżni poprzez system rozprowadzania smaru

Smarowanie pasa biegowego

Dbanie o odpowiednią konserwację pasa biegowego zapewnia bieżni dłuższą żywotność bez usterek. Do konserwacji należy używać specjalnego beztłuszczowego środka.

DANE TECHNICZNE:

 • Model: HS-1400LB
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Silnik: DC o mocy 1,5 HP
 • Wytrzymałość: 130 kg
 • Funkcje komputera: programy predefiniowane; tryb odliczania: kalorii, dystansu, czasu; pomiar tętna i tkanki tłuszczowej FAT; szybki start, szybkie dostosowanie prędkości.
 • Programy predefiniowane: 12 + program manualny, 3 programy HRC.
 • Prędkość: 0,8-14 km/h
 • Odległość pasa biegowego od podłoża: (w cm) przód 16.5 - 23 , tył 12.
 • Wymiary pasa biegowego: (w cm) 43x120
 • Wymiary bieżni rozłożona: (w cm) dł.153 x szr.74 x wys.119
 • Wymiary bieżni złożonej: (w cm) dł.110 x szr.74 x wys.123
 • Wymiar kartonu: (w cm) 160 x 77 x 30
 • Waga urządzenia: 54kg
 • Waga urządzenia wraz z opakowaniem: 62kg
 • Klucz bezpieczeństwa:Tak
 • USB: Tak
 • Bluetooth: Tak
 • MP3: Tak
 • Pas Telemetryczny: Tak
Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (6)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites