Świętuj z nami !!! 19% rabatu na 19 urodziny Hop-Sport Sprawdź i kup
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0
48778

Bieżnia elektryczna HS-2500LB Aspire

3 288,00 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

 

Trenuj bez względu na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz! Bieżnia treningowa HS-2500LB Aspire umożliwi Ci utrzymanie kondycji bez konieczności wychodzenia z domu. Aspire to bieżnia o mocy silnika 3.0 HP, dzięki czemu możesz biec z  prędkością maksymalną 18 km/h. Pas biegowy o wymiarach 50/125 cm daje Ci możliwość przeprowadzenia intensywnego treningu w komfortowych domowych warunkach. W trakcie ćwiczeń skorzystaj z możliwości jakie daje komputer bieżni Aspire. 15 programów treningowych oraz program HRC pozwolą Ci na dopasowanie rodzaju treningu do Twoich indywidualnych potrzeb. Chcesz urozmaicić swoje treningi? Skorzystaj z możliwości, jakie daje nachylenia pasa biegowego. Szukasz motywacji do ćwiczeń? Na pewno zainteresuje Cię darmowa aplikacja mobilna FITSHOW, w której możesz zapisać swoje postępy lub spróbować treningu zaproponowanego przez jeden z programów w aplikacji. Wraz z bieżnią oferujemy Ci pas telemetryczny, który po umieszczeniu na klatce piersiowej pozwoli Ci śledzić swoje tętno. Dane pojawią się na wyświetlaczu komputera treningowego.  Po zakończonym treningu  łatwo złożysz bieżnię, a dzięki zastosowanym rolkom transportowym, przeniesiesz ją w dogodne dla siebie miejsce.

 
None

Parametry bieżni

Aspire wyposażona jest w nowoczesny silnik o mocy 3 HP. Dzięki temu bieżnia jest bardzo wytrzymała i umożliwia intensywny trening do prędkości sięgającej 18 km/h. Maksymalne obciążenie bieżni wynosi 150 kg.

None

Pas biegowy

Pas biegowy bieżni Aspire posiada wymiary 50/125 cm. Gwarantuje to swobodny i komfortowy trening. Struktura pasa jest 5-warstwowa, co zapewnia dobrą przyczepność i stabilizację w trakcie biegu.

None

Amortyzacja

Bieżnia wyposażona jest w wewnętrzny system amortyzacji, który chroni przed kontuzją - gumowe sprężyny znajdują się pod pasem biegowym, a także w nogach bieżni. 

Nachylenie pasa bieżni

Potrzebujesz intensywniejszego wysiłku? Bieżnia posiada opcję INCLINE - za pomocą przycisku na pulpicie automatycznie możesz zmienić ustawienia nachylenia pasa biegowego w zakresie 0-15 %.

None

Pomiar pulsu

Dołączony do bieżni Aspire pas telemetryczny Polar pozwala na kontrolę pulsu bez konieczności trzymania dłoni na uchwytach. Możesz biec swobodnie! 

Aplikacja mobilna

Dla urozmaicenia ćwiczeń w domu skorzystaj z aplikacji mobilnej FitShow, kompatybilnej z bieżnią Aspire. Aplikacja jest darmowa, dostępna dla systemów Android i IOS. W ofercie znajdują się programy treningowe, FitShow umożliwia także zapisywanie swoich postępów. Przebieg treningu możliwy jest do obserwowania na ekranie tabletu, smartphona lub ekranie telewizora.

FitShow

Dodatkowo aplikacja Kinomap będąca kompleksową platformą, która przeniesie twój trening na zupełnie nowy poziom. Dzięki Kinomap zmierzysz się z wirtualnymi trasami rowerowymi oraz trybem rywalizacji w czasie rzeczywistym. Aplikacja jest z darmowym 14 dniowym okresem dostępu.

Kinomap

None

Wyświetlacz

Duży, czytelny i prosty w obsłudze wyświetlacz to niewątpliwa zaleta bieżni Aspire. Widoczny licznik pomaga kontrolować postępy w treningu. Możliwość podpięcia telefonu lub tabletu poprzez USB lub Bluetooth pozwala na korzystanie z aplikacji FitShow.

None

USB

Wejście USB znajduje się na pulpicie bieżni. Możesz komfortowo rozmawiać przez telefonu lub oglądać serial na tablecie bez obaw o rozładowanie się sprzętu.

None

Konserwacja

Bieżnia Aspire posiada system rozprowadzania smaru. Możesz na bieżąco dbać o odpowiednią konserwację pasa biegowego. Specjalny środek dołączony jest do zestawu. 

None

Składanie

Już po treningu? Bieżnię możesz usunąć z zasięgu wzroku w kilka chwil. Wystarczy ją złożyć, ustawić w poziomie  - wtedy możesz np. schować ją pod łóżkiem, lub pionie - utrzymuje się w tej pozycji bez problemu. Dzięki rolkom transportowym możesz łatwo przesunąć ją w dowolne miejsce.

DANE TECHNICZNE:

 • Silnik: DC o mocy 3,0 HP
 • Prędkość: 1-18km/h
 • Max. waga użytkownika: 150 kg
 • Wymiary pasa biegowego: (w cm) 50/125
 • Odległość pasa biegowego od podłoża: (w cm) przód 19 - 23.5, tył 19.
 • Wymiary bieżni:
  • Rozłożona: 156/88.4/117.9 cm
  • Złożona: 32.3/88.4/176.9 cm
 • Waga urządzenia: 56 kg
 • Wymiar kartonu: 185x40x100 cm
 • USB: Tak
 • Bluetooth: Tak

 

Sprzęt przeznaczony do samodzielnego montażu. Ze względu na gabaryt, tj.: wagę i rozmiar a także biorąc pod uwagę bezpieczeństwo podczas transportu towar wysyłany jest na palecie.

 
Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (5)

Recenzje nie są sprawdzane pod kątem autentyczności przed ich publikacją. Mogą one zatem pochodzić również od konsumentów, którzy w rzeczywistości nie kupili/używali ocenianych produktów.Więcej informacji

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione