Gryf Olimpijski prosty 50 cm (5 - 0
Gryf Olimpijski prosty 50 cm (5 - 1
Gryf Olimpijski prosty 50 cm (5 - 2
Gryf Olimpijski prosty 50 cm (5 - 3
Gryf Olimpijski prosty 50 cm (5 - 4
Gryf Olimpijski prosty 50 cm (5 - 5
Gryf Olimpijski prosty 50 cm (5 - 0
Gryf Olimpijski prosty 50 cm (5 - 1
Gryf Olimpijski prosty 50 cm (5 - 2
Gryf Olimpijski prosty 50 cm (5 - 3
Gryf Olimpijski prosty 50 cm (5 - 4
Gryf Olimpijski prosty 50 cm (5 - 5
Hop-Sport

Gryf Olimpijski prosty 50 cm (50 mm) z tuleją obrotową

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

215.98 zł

20 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

Wysyłka 24h

Opis

Gryf olimpijski 50 cm to sprzęt przeznaczony do intensywnego treningu siłowego z dużym obciążeniem. Grubość gryfu olimpijskiego w stosunku do standardowych gryfów jest o 40% większa, co przekłada się na zwiększony udźwig - aż do 320 kg. Gryf o długości 50 cm idealnie sprawdzi się w treningu z hantlami angażując do pracy m.in. mięśnie ramion, barków i pleców. Ryflowana część chwytna o średnicy 30 mm gwarantuje pewny chwyt, co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo ćwiczącego. Z kolei łożyska ślizgowe i igiełkowe odpowiadają za komfort i płynność treningu. Do produktu dołączono specjalne zaciski sprężynowe, które dociskają talerze olimpijskie na sztandze i zabezpieczają przed przypadkowym zsunięciem się obciążeń podczas intensywnych ćwiczeń.

Odpowiedni do obciążeń olimpijskich z otworem o średnicy 50/51 mm.

Wytrzymała konstrukcja

Konstrukcję gryfu olimpijskiego stanowi pręt ze stali chromowanej uzyskanej w procesie hartowania, co wyklucza ryzyko odkształcania czy wyginania się gryfu wraz z upływem czasu. Pręt nie posiada łączeń, dzięki czemu jest o wiele bardziej wytrzymały, a jego udźwig wynosi aż 320 kg. Część chwytna gryfu ma średnicę 30 mm, przez co pewnie i wygodnie leży w dłoniach.

Optymalne wymiary

Wymiary gryfu zostały dopasowane w taki sposób, abyś mógł komfortowo i bezpiecznie z niego korzystać. Nadaje się on idealnie do hantli olimpijskich, a z jego pomocą możesz wykonywać wiosłowania, przysiady oraz wyciskania ze zróżnicowanym obciążeniem.

Swoboda ruchów

Gryf posiada łożyska ślizgowe i igiełkowe, które pozwalają na swobodne obracanie się części na obciążenie. Dzięki nim możesz wykonywać intensywne ćwiczenia siłowe nie tracąc przy tym płynności. Dla dodatkowego bezpieczeństwa dołączyliśmy do gryfu zaciski sprężynowe, które skutecznie dociskają obciążenie, nie rysując przy tym talerzy.

Ryflowane uchwyty

Z gryfem olimpijskim możesz bezpiecznie dźwigać ciężary dzięki ryflowanej części chwytnej, która posiada właściwości antypoślizgowe i zapewnia pewny chwyt nawet w przypadku śliskich rąk.

Najważniejsze cechy

Gryf olimpijski 50 cm sprosta oczekiwaniom zarówno osób początkujących, jak i profesjonalnych sportowców. Wśród jego najważniejszych cech można wyróżnić:

  • najwyższą jakość wykonania poszczególnych komponentów,
  • materiał wykonania – pełny odlew ze stali chromowanej,
  • antypoślizgowe, ryflowane uchwyty,
  • łożyska ślizgowe i igiełkowe.