281

Gryf prostyPP 52 cm (30 mm)

38,88 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z treningiem w domowych warunkach, powinieneś postawić na sprzęt fitness dla początkujących. W przypadku treningu siłowego będzie to gryf plastikowy 52 cm Hop-Sport.  Ze względu na swoje wymiary stanowi on główny komponent hantli. Gryf plastikowy 52 cm jest lżejszy od stalowych odpowiedników i nadaje się przede wszystkim do obciążeń bitumicznych. Za jego pomocą można wykonywać wznosy, wyciskania, wiosłowania oraz przysiady. Gryf został wykonany z jednego kawałka stalowej rury o pustym przekroju. Dodatkowo powleczono go warstwą syntetyku wysokiej jakości oraz zabezpieczono chromowaną powłoką. Gryf plastikowy 52 cm w części chwytnej ma średnicę 30 mm, dzięki czemu lepiej leży w dłoni. Można umieszczać na nim obciążenia z otworem o średnicy 31 mm, a jego udźwig wynosi aż 50 kg. Ponadto, gryf posiada zabezpieczenia w postaci gwintowanych końcówek, ryflowanych uchwytów oraz nakrętek dociskających ciężary.

Przekrój krótkiego gryfu do hantli marki Hop-sport o średnicy 30 mm

Wytrzymała konstrukcja

Konstrukcję gryfu stanowi pusta rura ze stali powleczonej warstwą syntetyku wysokiej jakości, zabezpieczonej dodatkowo chromowaną powłoką. Jego maksymalny udźwig to 50 kg. Sprzęt wykonano w taki sposób, aby w części chwytnej jego średnica wynosiła 30 mm. Dzięki temu gryf dobrze leży w dłoniach i jest w stanie utrzymać naprawdę duże ciężary. Dedykowanym obciążeniem do tego sprzętu są talerze bitumiczne.

Wymiary gryfu do hantli 52 cm marki Hop-sport o średnicy 30 mm

Optymalne wymiary

Wymiary sprzętu zostały dopasowane w taki sposób, aby był on maksymalnie komfortowy w użytkowaniu w domowej siłowni. Gryf plastikowy 52 cm nadaje się idealnie do hantli z obciążeniem bitumicznym. Pewnie leży w dłoniach, a podczas wykonywania ćwiczeń jego tor ruchu jest prosty. Gryf nadaje się doskonale do przechowywania w niedużych pomieszczeniach. Po zdjęciu talerzy można trzymać go pod łóżkiem lub w szafie.

Zbliżenie na gwintowaną część na obciążenia oraz nakrętkę w gryfie do hantli marki Hop-sport

Gwintowane końcówki z nakrętkami

Gryf wyposażono w specjalne końcówki o gwintowanej powierzchni. Nakładane na nie obciążenie zabezpieczane jest plastikowymi nakrętkami, które uniemożliwiają przesuwanie się talerzy podczas wykonywanych ćwiczeń. W ten sposób możemy wykonać nawet intensywny trening bez obaw o swoje bezpieczeństwo.

Zbliżenie na ryflowany uchwyt w gryfie do hantli marki Hop-sport

Ryflowane uchwyty

Z gryfami Hop-Sport możesz dźwigać nawet wyjątkowo duże ciężary. Pewność chwytu zapewniają bowiem ryflowane uchwyty z antypoślizgową powierzchnią chwytną. Hantle przestaną ślizgać się w naszych dłoniach, a my będziemy mogli wykonywać kolejne powtórzenia bez zmartwień. W przypadku gryfu plastikowego 52 cm zastosowano specjalne rękojeści z wysokiej klasy syntetyku, odpornego na zarysowania i zniszczenia na skutek upuszczania.

Chłopak trzymający w rękach gryf do hantli marki Hop-sport

Najważniejsze cechy

Gryf plastikowy 52 cm do hantli to wszechstronny sprzęt do użytku w domowej siłowni. Wśród jego najważniejszych cech można wyróżnić:

  • najwyższą jakość wykonania poszczególnych komponentów,
  • materiał wykonania – stalowa rura powlekana syntetykiem wysokiej jakości,
  • antypoślizgowe uchwyty,
  • gwintowane końcówki na obciążenia.

Jeśli szukasz sprzętu, za pomocą którego wykonasz trening siłowy w swoim domu lub mieszkaniu, gryfy Hop-Sport są właśnie dla Ciebie!

Dane techniczne:

  • Długość gryfu 52 cm   
  • Długość gwintu 20 cm   
  • Średnica gryfu 30 mm   
  • Waga gryfu 0.75 kg
  • Maksymalne obciążenie 50 kg
Rozwiń opis
Zwiń opis

Prostowanie ramion z hantlami za siebie w opadzie tułowia
pracujące mięśnie: mięśnie trójgłowe ramion.
Uginanie przedramion z hantlami w chwycie młotkowym
pracujące mięśnie: mięśnie dwugłowe ramion, mięśnie ramienno-promieniowe.
Wyciskanie hantli nad głowę stojąc
pracujące mięśnie: mięśnie naramienne, mięśnie trójgłowe, mięśnie czworoboczne.
Wykroki w miejscu z hantlami
pracujące mięśnie: mięśnie czworogłowe ud, mięśnie dwugłowe ud oraz mięśnie pośladkowe.
Zakroki z hantlami
pracujące mięśnie: mięśnie czworogłowe ud, mięśnie kulszowo-goleniowe, mięśnie pośladkowe oraz mięśnie proste brzucha.

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione