Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 0
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 1
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 2
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 3
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 4
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 5
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 6
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 7
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 0
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 1
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 2
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 3
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 4
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 5
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 6
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 7
Hop-Sport

Hula-hop z wypustkami 48 kulek magnetycznych

Reviews

Sprawdź opinie

89.00 zł

26 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

Wysyłka 48h
Paczkomat InPost / Punkt odbioru DPD Pickup

Opis

Hula-hop z wypustkami magnetycznymi to przyrząd do ćwiczeń, za pomocą którego wzmocnisz mięśnie przykręgosłupowe, wysmuklisz talię oraz spalisz zbędne kalorie . Kręcenie hula hop przywołuje pozytywne emocje i często kojarzy się z beztroską zabawą z dzieciństwa, dlatego stanowi świetną alternatywę dla katorżniczych treningów fitness, do których niekiedy trudno się zmotywować. Hula-hop, marki Hop-Sport, zostało wykonane z polietylenu, który jest neutralny w kontakcie ze skórą i nie powoduje ryzyka wystąpienia alergii. Wypustki, w postaci kulek magnetycznych, rozmieszczone równomiernie na powierzchni koła, przyczyniają się do redukcji tkanki tłuszczowej oraz eliminacji cellulitu . Masaż, jaki zapewnia Hula-hop poprawia ukrwienie, redukuje stres, dodaje energii i wpływa na poprawę samopoczucia. Zacznij treningi już dzisiaj i zobacz jak szybko pojawią się pierwsze rezultaty!

Zbliżenie na kulki magnetyczne w hula-hopie HS-048HH marki Hop-sport

Magnetyczne wypustki

Hula-hop, w kolorze różowo-niebieskim, wyposażyliśmy w 48 kulek magnetycznych , umieszczonych w jednym rzędzie na całej powierzchni koła . Masaż, który wykonasz za pomocą wypustek, nie tylko podniesie efektywność ćwiczeń, przyczyniając się do rozbicia tkanki tłuszczowej i szybszego spalania kalorii, ale także poprawi krążenie krwi i wzmocni mięśnie. Umieszczenie magnesów w miejscu wypustek, pozytywnie wpłynie na równowagę elektromagnetyczną w Twoim ciele , a pośrednio przyczyni się także do szybszej regeneracji tkanek. Hula-hop z wypustkami, gwarantuje bardziej intensywne treningi, w porównaniu do klasycznych modeli, dzięki czemu dużo szybciej będziesz w stanie zauważyć pierwsze efekty ćwiczeń.

Hula-hop HS-048HH marki Hop-sport

Efektywny trening

Trening z hula-hop oddziałuje głównie na mięśnie brzucha oraz talię , ale nie tylko! Utrzymanie koła w ciągłym ruchu wymaga skupienia i odpowiedniej koordynacji, przez co w ćwiczenia zaangażowane jest całe nasze ciało. Poza klasyczną metodą kręcenia hula-hop w talii, możesz także rozszerzyć swój trening na pośladki, uda lub ręce. Niezależnie od tego jakie partie ciała zdecydujesz się ćwiczyć, trening z hula-hop poprawi Twoją koordynację, wysmukli sylwetkę, a także wzmocni mięśnie core, odpowiadające za stabilizację ciała .

Przedstawiony hula-hop HS-048HH marki Hop-sport

Minimalny wysiłek - maksymalne rezultaty

Jedną z głównych zalet treningu z hula-hop jest fakt, że wystarczy ćwiczyć zaledwie kilka minut dziennie, aby w krótkim czasie zobaczyć zadowalające rezultaty. Przyjmuje się, że w ciągu pół godziny kręcenia hula-hop, spalamy nawet do 200 kcal! Wynik ten oczywiście może różnić się, w zależności od tego z jaką intensywnością ćwiczymy. Kolejną zaletą treningu z hula-hop jest jego praktyczność i możliwość wykonywania ćwiczeń niemal w dowolnym miejscu : zarówno w salonie, podczas deszczowej pogody, oglądając przy tym ulubiony serial, jak i na świeżym powietrzu, wykorzystując ciepłe, słoneczne dni.

Przedstawione elementy hula-hopu HS-048HH marki Hop-sport

Wymiary dostosowane do Ciebie

Zaletą demontażu poszczególnych części hula-hop jest możliwość regulacji średnicy koła. Model w kolorze różowo-niebieskim, składa się z 8 elementów , które połączone ze sobą, tworzą średnicę wynoszącą 103 cm . Przyjmuje się, że im większa średnica koła, tym łatwiejszy jest trening. W miarę jak Twoja technika ćwiczeń będzie się doskonalić, możesz odejmować poszczególne części, tworząc mniejsze koło, a tym samym intensyfikować codzienną aktywność. Nie zwlekaj, im szybciej rozpoczniesz treningi z hula-hop, tym prędzej zobaczysz ich efekty!

Hula-hop z wypustkami 64 kulki
- 15%
Hula-hop z wypustkami 80 kulek magnetycznych

Hula-hop z wypustkami 80 kulek magnetycznych

92.65 zł
109.00 zł

Najniższa cena: 109.00 zł