Piłeczka do masażu EPP 8cm poje - 0
Piłeczka do masażu EPP 8cm poje - 1
Piłeczka do masażu EPP 8cm poje - 2
Piłeczka do masażu EPP 8cm poje - 3
Piłeczka do masażu EPP 8cm poje - 4
Piłeczka do masażu EPP 8cm poje - 0
Piłeczka do masażu EPP 8cm poje - 1
Piłeczka do masażu EPP 8cm poje - 2
Piłeczka do masażu EPP 8cm poje - 3
Piłeczka do masażu EPP 8cm poje - 4
Hop-Sport

Piłeczka do masażu EPP 8cm pojedyncza biała

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

29.98 zł

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Pojedyncza piłka  EPP 80 mm jest uniwersalnym przyrządem do automasażu i punktowej, dogłębnej relaksacji wybranych partii ciała. Idealny przyrząd dla każdego, kto odczuwa napięcie i ból mięśni lub po prostu chce zrelaksować się po stresującym dniu lub nieprzespanej nocy. Piłka jest odpowiednia do tzw. masażu mięśniowo-powięziowego. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi, piłka może służyć do masażu na plecach, ramionach, szyi, pośladkach, dłoniach i stopach. Ultralekka waga piłki ułatwia transport i przenoszenie, dzięki czemu możesz mieć ją cały czas przy sobie.

None

Lekka i wytrzymała

Aby masaż był skuteczny i higieniczny, ważny jest materiał, z którego została wykonana piłeczka. Tworzywo piankowe EPP w piłeczkach HS-080MB jest trwałe, bardzo lekkie (lżejsze od silikonu), ale jednocześnie nie odkształca się pod wpływem nacisku. Ponadto, nie wchłania wody oraz łatwo jest je utrzymać w czystości.

None

​ Skuteczny automasaż


Piłeczka HS-80MB służy do punktowego dociskania lub rolowania napiętych mięśni. W celu wykonania samodzielnego masażu tylnych części ciała, połóż piłeczkę na twardej podłodze i dociskaj lub roluj konkretne mięśnie. Możesz także umieścić piłeczkę między plecami a powierzchnią ściany. W zależności od własnych preferencji, możesz zmieniać siłę nacisku piłeczki na ciało, tak, aby masaż dawał przyjemny ucisk, lecz nie sprawiał przy tym nadmiernego bólu.

None

Walka z cellulitem

Jednym z najlepszych sposobów przeciwdziałania cellulitowi i radzenia sobie z nim, prócz aktywności fizycznej, jest masaż tych części ciała, które są najbardziej zagrożone cellulitem, jak np. uda, łydki czy pośladki. Stosowanie piłeczki HS-080MB poprawia ukrwienie mięśni, zmniejsza ilości wody w organizmie, przyczyniając się tym samym do ujędrniania skóry.

None

​ Rozluźnienie mięśni


Zakwasy po treningu, napięte mięśnie od siedzenia przy komputerze lub też nadmierny stres – w każdej z tych sytuacji masaż piłeczką HS-080MB przyniesie Ci wiele korzyści. Pomoże zmniejszyć napięcie w mięśniach niemal całego ciała, poprawiając przy tym krążenie krwi, co w efekcie sprawi, że poczujesz przyjemne odprężenie. Ten model, z uwagi na swoją średnicę (8 cm), zapewni mocny i precyzyjny ucisk, skoncentrowany na wąskim obszarze mięśni. Z powodzeniem sprawdzi się w przypadku masażu mięśni barków, ramion, przedramion, lędźwi, pośladków, łydek czy stóp.

Dane techniczne:

  • Model:  HS-P080MB
  • Kolor: biały z czerwono-niebieskimi kropkami
  • Materiał: pianka EPP
  • Średnica: 80 mm
  • Waga: 15 g