Aplikacja iconsole+traning

iConsole+ training to aplikacja oferująca interaktywny trening na kompatybilnych z nią maszynach fitness. Parując ją z wybranym sprzętem fitness zyskamy możliwość sterowania z poziomu tableta lub smartfona. Aplikacja daje również dostęp do spersonalizowanych treningów oraz oferuje dodatkowe programy, za pomocą których możemy urozmaicić codzienne ćwiczenia. Mierz osiągi z iConsole+ training i sięgaj po więcej!

iConsole+ training – jak to działa?

Aplikacja iConsole+ training po sparowaniu z wybranym i kompatybilnym sprzętem fitness, umożliwia sterowanie nim z poziomu dowolnego urządzenia np. tabletu bądź smartfona. Dzięki temu będziemy mogli prowadzić jeszcze wygodniejszy trening oraz uzyskamy wgląd do naszej sesji ćwiczeniowej. Aplikację iConsole+ training możemy ściągnąć ze Sklepu Play lub App Store. Działa ona na systemie Android 5.0 lub nowszym oraz iOS i jest darmowa. Uruchamiając ją, zostaniemy poproszeni o utworzenie konta użytkownika. Możemy to zrobić logując się przy pomocy m.in. Facebooka lub konta Google. Następnie krótki samouczek przeprowadzi nas po poszczególnych sekcjach oraz ich możliwościach. iConsole+ training, aby poprawnie działać musi być sparowana z kompatybilnym urządzeniem, posiadać aktywne połączenie Bluetooth oraz mieć dostęp do lokalizacji GPS. Jeśli szukasz maszyn fitness, z którymi ją sparujesz, zajrzyj do sklepu internetowego Hop-Sport. Wybierz ulubiony sprzęt, sprawdź jego specyfikację, zainstaluj aplikację i rozpocznij trening efektywniejszy niż kiedykolwiek wcześniej!

iConsole+ training – co daje?

Aplikacja treningowa iConsole+ training daje niesamowite możliwości w kwestii treningów domowych. Gdy już sparujemy ją z odpowiednim sprzętem, uzyskamy dostęp do panelu głównego. Widoczne w nim będą nasze codzienne wyniki ćwiczeń:

  • przebyty dystans,
  • spalone kalorie,
  • czas treningowy.

Dzięki temu zaplanujemy lepiej nasz dzień i będziemy mieć pod ręką wszystkie najważniejsze parametry, pozwalające na zachowanie zdrowego i aktywnego trybu życia.

Oprócz tego uzyskamy dostęp do narzędzi rozszerzających nasz trening, w tym do m.in.:

  • systemu monitorowania naszego ciała za pomocą pulsometru kompatybilnego z aplikacją,
  • programu szybkiego startu do błyskawicznego rozpoczynania jednostki treningowej,
  • programu interwałów treningowych z ćwiczeniami w krótkich jednostkach czasowych,
  • filmów wideo z poradami treningowymi,
  • planer tras, uwzględniający geolokalizację Street View oraz rzeczywiste ukształtowanie terenu,
  • zaawansowanych planów treningowych.

Korzystając z nich urozmaicimy standardowe ćwiczenia na maszynach fitness, uzyskamy precyzyjne dane dotyczące naszej wydolności oraz dowiemy się jeszcze więcej o metodach zaawansowanego treningu.

Ponadto, w panelu użytkownika znajdziemy sekcję dedykowaną inne popularnej aplikacji – Kinomap . Korzystając z niej oraz z iConsole+ training wyniesiemy nasz domowy trening na niewyobrażalny poziom realizmu. Od tej pory będziemy mogli ćwiczyć stacjonarnie i zwiedzać wirtualnie najlepsze trasy treningowe biegaczy oraz cyklistów. Sprzęty kompatybilne z aplikacją Kinomap również znajdziesz w ofercie sklepu Hop-Sport, a wśród nich m.in. rowerki stacjonarne leżące oraz orbitreki .

.