Mata puzzle EVA 1cm szaro/fiole - 0
Mata puzzle EVA 1cm szaro/fiole - 1
Mata puzzle EVA 1cm szaro/fiole - 2
Mata puzzle EVA 1cm szaro/fiole - 3
Mata puzzle EVA 1cm szaro/fiole - 4
Mata puzzle EVA 1cm szaro/fiole - 5
Mata puzzle EVA 1cm szaro/fiole - 6
Mata puzzle EVA 1cm szaro/fiole - 7
Mata puzzle EVA 1cm szaro/fiole - 0
Mata puzzle EVA 1cm szaro/fiole - 1
Mata puzzle EVA 1cm szaro/fiole - 2
Mata puzzle EVA 1cm szaro/fiole - 3
Mata puzzle EVA 1cm szaro/fiole - 4
Mata puzzle EVA 1cm szaro/fiole - 5
Mata puzzle EVA 1cm szaro/fiole - 6
Mata puzzle EVA 1cm szaro/fiole - 7
Hop-Sport

Mata puzzle EVA 1cm szaro/fioletowo/różowa - 9 sztuk

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

115.98 zł

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h

Kolor:

Opis

Chcesz zabezpieczyć podłoże przed zniszczeniami oraz wytłumić niepożądane dźwięki, które towarzyszą ćwiczeniom? Mata Puzzle EVA 1 cm 9 sztuk HS-A010PM to uniwersalny produkt, który przyda się w każdym mieszkaniu i idealnie nadaje się zarówno do ćwiczeń, jak i zabaw z dziećmi.

Mata Puzzle EVA została wykonana z pianki EVA. Jest to antypoślizgowy materiał, który posiada właściwości amortyzujące i izolacyjne. Mata Puzzle EVA stanowi doskonałe podłoże pod sprzęt i urządzenia sportowe, takie jak rowery stacjonarne, orbitreki, wioślarze, bieżnie czy ławeczki. Ponadto Matę Puzzle możesz wykorzystać do ćwiczeń siłowych, treningu pilates i wielu innych aktywności fizycznych. Nic Cię nie ogranicza.

Model HS-A010PM składa się z 9 płytek wraz z obrzeżami. Po rozłożeniu wymiary maty wynoszą 180 x 180 cm.

Logo - Atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny

Certyfikowany produkt

Maty Puzzle marki Hop-Sport posiadają Atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny - Państwowy Instytut Badawczy potwierdzający jakość ich wykonania.
Maty są produkowane zgodnie z najnowszymi normami bezpieczeństwa, pomyślnie przeszły również obligatoryjne testy NIZP PZH - Państwowy Instytut Badawczy. Świadectwo jakości zdrowotnej oznacza, że produkt o zadeklarowanym przez producenta składzie i wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka.
Maty puzzle wykonane są w całości z bezpiecznej pianki EVA, nie zawierają szkodliwych substancji.
•    Zgodność z normami: EN 71-1:2014, EN-71-2:2011+A1:2014, EN-71-3:2013+A1:2014
•    Atest NIZP PZH nr. F.FB.60412.124.2023 (Data wystawienia świadectwa: 11.05.2023. Termin ważności świadectwa 10.05.2026)

Dziewczyna siedzaca na macie Puzzle Hop-Sport szaro-fioletowo-różowej

Izolacja akustyczna i termiczna

Mata stanowi doskonałą izolację zarówno akustyczną, jak i termiczną. Materiał redukuje drgania wywołane ćwiczeniami, tłumi niepożądane dźwięki i izoluje od chłodu w przypadku nieogrzewanego pomieszczenia lub podłoża wykonanego z płytek ceramicznych.

Dziecko siedzące na macie puzzle szaro-fioletowo-różowej

Bezpieczeństwo

Mata Puzzle Eva może zostać wykorzystana jako mata edukacyjna. Nie zwija się i nie roluje podczas użytkowania dzięki czemu jest stabilną powierzchnią do nauki i zabawy. Może służyć np. przy nauce chodzenia. Podłoże jest na tyle twarde, że wspomaga prawidłowe ułożenie ciała, ale na tyle miękkie, że upadki nie są niebezpieczne. Łączenie elementów maty jest dobry ćwiczeniem rozwijającym spostrzegawczość i koordynację ruchową dzieci.

Dziewczyna ćwicząca na sprzęcie fitness, który stoi na macie puzzle szaro-fioletowo-różowej

Ochrona podłogi

Mata HS-A010PM, dzięki 1 cm grubości, stanowi doskonałe zabezpieczenie dla podłóg z paneli, drewna lub płytek ceramicznych. Zmniejsza ryzyko zarysowania lub zabrudzenia podłoża sprzętem treningowym lub akcesoriami siłowymi. Ponadto, mata zwiększa amortyzację i stabilność ustawionego na niej sprzętu. Skutecznie redukuje hałas i drgania, które powstają w trakcie intensywnego treningu. Mata Puzzle dzięki optymalnej twardości i sprężystości materiału świetnie nadaje się do ćwiczeń gimnastycznych, takich jak aerobik, fitness, pilates, czy joga. Matę można stosować również jako podłoże podczas treningu karate lub judo. Antypoślizgowy materiał chroni przed kontuzjami.

Kropelki wody na macie Hop-Sport

Wodoodporność

Do produkcji maty wykorzystano wysokiej jakości piankę EVA. Jej atutem jest wodoodporna struktura, dzięki której pianka nie wchłania wilgoci i potu. Mata jest też łatwa w utrzymaniu w czystości - wystarczy przetrzeć ją zwilżoną ścierką.

Łączenie mat puzzle Hop-sport w kolorze szaro-fioletowo-różowym

Łatwe rozkładanie i mobilność

Opakowanie produktu zawiera dziewięć głównych płytek o wymiarach 60x60 cm każda (3 szare, 3 fioletowe i 3 różowe) oraz 12 elementów, które stanowią gładką ramę maty. Łączenie wszystkich części jest łatwe i intuicyjne, szybko można zmienić ustawienie maty. Krawędzie elementów precyzyjnie przylegają do siebie tworząc płaską powierzchnię.

- 25%
Mata puzzle EVA 2cm czarno/czerwona -12 sztuk

Mata puzzle EVA 2cm czarno/czerwona -12 sztuk

236.99 zł
315.98 zł

Najniższa cena: 315.98 zł

Mata ochronna PVC 0,6cm 220x110cm
Wieszak bilardowy
Trenażer mięśni brzucha HS-2001ABT
Gryf prosty 40 cm (30 mm)
Piłkarzyki Corner - czarno-złote
- 14%
Rower magnetyczny składany X-bike HS-3030X Apeks Szary

Rower magnetyczny składany X-bike HS-3030X Apeks Szary

598.00 zł
698.00 zł

Najniższa cena: 698.00 zł

Bestseller
Zestaw taśm oporowych 600x50mm  różowe