Ławka treningowa HS-2030HB - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 8
 - 9
 - 10
 - 11
Ławka treningowa HS-2030HB - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 8
 - 9
 - 10
 - 11
Hop-Sport
-15%

Ławka treningowa HS-2030HB

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

408.00 zł

346.80 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 408.00 zł

32 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h

Opis

Ławka 2030BH marki Hop-Sport model to uniwersalna i funkcjonalna ławka wolnostojąca. Wyposażona w regulację oparcia i siedziska, blokadę nóg umożliwia zróżnicowany trening wielu partii mięśniowych. Dołączone do ławki ekspandery pozwalają na uatrakcyjnienie rozgrzewki i treningu. Dodatkowym atutem tego modelu jest możliwość złożenia po skończonym treningu.

Ekspandery do rąk

Do ławki 2030HB dołączone są ekspandery. Można je przypiąć, za pomocą karabińczyków, zarówno z przodu jak i z tyłu ławki . Trenuj z ekspanderami w różnych pozycjach: siedząc na ławce przodem, stojąc przodem do ławki, leżąc na plecach i leżąc brzuchu. W każdej z nich ćwiczysz inne partie mięśni. Trening z ekspanderami może pełnić rolę rozgrzewki przed właściwym treningiem z wykorzystaniem hantli lub sztangi.

Gąbka ochronna

Blokada nóg została osłonięta grubą i wytrzymałą gąbką, która chroni kości nóg w trakcie ćwiczeń siłowych . Osłona wykonana jest z szybkoschnącej pianki. Materiał ma strukturę porowatą, co zapewnia stabilność i komfort nawet w trakcie intensywnego treningu.

Wytrzymała konstrukcja

Oparcie i siedzisko zbudowane są z kilku warstw : deski zapewniającej stabilność konstrukcji, grubej pianki dającej wygodę w trakcie ćwiczeń oraz miłego w dotyku obicia z efektem naturalnej skóry. Całość osadzona jest na mocnej i wytrzymałej konstrukcji. Stalowe profile oraz grube blachy łączą poszczególne elementy ławki i zapewniają stabilność i wytrzymałość sprzętu . Dzięki najwyższej jakości wykonaniu, trening na ławce jest bezpieczny i przyjemny.

Wielostopniowa regulacja

Budowa ławki 2030HB umożliwia dostosowanie jej do rodzaju wykonywanych ćwiczeń, przez co jest niezwykle wygodna. Oparcie regulowane jest w 6 poziomach - istnieje możliwość rozłożenia go “na płasko”, a także ze skosem ujemnym. Siedzisko regulowane jest w 2 poziomach. Każde ustawienie ławki pozwala oddziaływać na inne z partii mięśni. Dzięki temu poczujesz jak na profesjonalnej siłowni bez wychodzenia z domu!

Łatwe składanie

Zaletą tej ławki jest możliwość złożenia jej na płasko - dzięki temu łatwo przechowasz ją pomiędzy treningami, np pod łóżkiem.