Zestaw obciążeń kompozytowych 2 - 0
Zestaw obciążeń kompozytowych 2 - 1
Zestaw obciążeń kompozytowych 2 - 2
Zestaw obciążeń kompozytowych 2 - 3
Zestaw obciążeń kompozytowych 2 - 4
Zestaw obciążeń kompozytowych 2 - 0
Zestaw obciążeń kompozytowych 2 - 1
Zestaw obciążeń kompozytowych 2 - 2
Zestaw obciążeń kompozytowych 2 - 3
Zestaw obciążeń kompozytowych 2 - 4
Hop-Sport

Zestaw obciążeń kompozytowych 2x10kg

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

104.98 zł

575 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h
Paczkomat InPost / Punkt odbioru DPD Pickup

Waga:

Opis

Obciążenia bitumiczne 20kg (2x10kg) to niezbędny sprzęt dla osób rozpoczynających przygodę z treningiem siłowym oraz ceniących dobrą jakość w niskiej cenie. Ich zewnętrzną powłokę wykonano z wielowarstwowego tworzywa sztucznego, wzmocniono dodatkowymi profilami i wypełniono mieszanką piasku i cementu. Taka budowa sprawia, że obciążenia kompozytowe są trwałe i nie rysują podłogi. Dodatkowo, posiadają one ściętą krawędź, która zapobiega przetaczaniu się ciężaru oraz czytelne oznaczenia wagi w postaci tłoczeń. Obciążenia bitumiczne mają uniwersalny otwór o średnicy 31 mm , pasujący do większości gryfów na rynku. Można wykorzystać je do treningu siłowego, łącząc z gryfami lub ćwiczyć tylko z użyciem ciężarów.

W naszym sklepie znajdziesz obciążenia o różnej wadze, za pomocą których uzupełnisz swój zestaw do treningu siłowego lub od podstaw stworzysz nowy.

Uniwersalny otwór o średnicy 31 mm

Talerze bitumiczne posiadają uniwersalny otwór o średnicy 31 mm . Pasuje on do większości standardowych gryfów o średnicy pręta 30 mm.

Najwyższa jakość wykonania

Tym co wyróżnia obciążenia bitumiczne od Hop-Sport jest ich solidna konstrukcja. Wewnętrzne profile wzmacniające gwarantują wyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne i pęknięcia. Z kolei wielowarstwowa powierzchnia zewnętrzna o chropowatej strukturze jest mniej podatna na zarysowania niż w przypadku gładkich obciążeń. Wypełnienie ciężarów bitumicznych stanowi połączenie piasku i cementu.

Ścięta krawędź

Dla jeszcze większej wygody treningowej obciążenia kompozytowe zbudowano w taki sposób, że jedna z krawędzi talerzy jest ścięta. Zaślepka skutecznie blokuje obciążenia w pozycji pionowej, dzięki czemu ciężar zabezpieczony jest przed przypadkowym toczeniem się , co wpływa nie tylko na wygodę, ale również bezpieczeństwo ćwiczącego.

Wygoda i bezpieczeństwo użytkowania

Nie musisz więcej obawiać się o swoją podłogę ćwicząc z ciężarami. Obciążenia bitumiczne powlekane są kilkoma warstwami tworzywa sztucznego , dzięki czemu w razie przypadkowego upuszczenia nie zniszczą kafelków, czy posadzki. Ponadto, ciężary kompozytowe są bardzo ciche w użytkowaniu , redukując do minimum hałas podczas ich odkładania.

Wiele zastosowań

Wybierając obciążenia bitumiczne masz kilka możliwości ich użycia. Możesz założyć je na gryf sztangi lub hantli i wykonać trening na wolnych ciężarach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyś używał jedynie samych obciążeń do wykonywania ćwiczeń takich jak  wznosy, rozpiętki czy przysiady.

Bieżnia elektryczna HS-750WP Walk
- 25%
Mata fitness TPE z otworami 0,8cm - szara

Mata fitness TPE z otworami 0,8cm - szara

66.74 zł
88.98 zł

Najniższa cena: 88.98 zł

- 15%
Piłkarzyki Ultra - czarno-białe

Piłkarzyki Ultra - czarno-białe

1268.00 zł
1488.00 zł

Najniższa cena: 1488.00 zł

Wyciąg pionowy HS-1003LT uniwersalny
- 20%
Mata puzzle EVA 2cm czarno/czerwona - 8 sztuk

Mata puzzle EVA 2cm czarno/czerwona - 8 sztuk

171.98 zł
214.98 zł

Najniższa cena: 214.98 zł