Wałek roller do masażu EPP pełn - 0
Wałek roller do masażu EPP pełn - 1
Wałek roller do masażu EPP pełn - 2
Wałek roller do masażu EPP pełn - 3
Wałek roller do masażu EPP pełn - 4
Wałek roller do masażu EPP pełn - 5
Wałek roller do masażu EPP pełn - 6
Wałek roller do masażu EPP pełn - 0
Wałek roller do masażu EPP pełn - 1
Wałek roller do masażu EPP pełn - 2
Wałek roller do masażu EPP pełn - 3
Wałek roller do masażu EPP pełn - 4
Wałek roller do masażu EPP pełn - 5
Wałek roller do masażu EPP pełn - 6
Hop-Sport

Wałek roller do masażu EPP pełny 30cm niebieski

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

Opis

Roller do masażu EPP 30 cm - niebieski to skuteczny przyrząd do precyzyjnego rozluźnienia i regeneracji mięśni, którego nie może zabraknąć w Twoim kąciku fitness lub w domowej siłowni. Jego gładka powierzchnia zapewni Ci delikatny masaż całego ciała. Polecany zarówno dla sportowców, osób prowadzących siedzący tryb życia oraz dla każdego, kto chce zadbać o swoją formę fizyczną. Ze względu na wysoką efektywność, rollery coraz częściej stosowane są jako narzędzie wspomagające w rehabilitacji. Masaż rollerem (nazywanym również wałkiem) przynosi ukojenie obolałym i napiętym mięśniom, poprawia ich elastyczność, stanowi również skuteczny sposób walki z cellulitem.

Produkt dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: czarno-niebieskim oraz czarno-czerwonym.

Regeneracja mięśni

Rolowanie ciała pomaga przygotować mięśnie do wysiłku fizycznego, zmniejszając ich napięcie i poprawiając elastyczność, natomiast po intensywnych treningach wspomaga regenerację mięśni oraz łagodzi dolegliwości bólowe, nazywane „zakwasami”. Ponadto rolowanie pobudza krążenie krwi, sprawiając, że ciało staje się bardziej jędrne i smukłe. Model HS-P030SYG z uwagi na swój rozmiar i gładką powierzchnię, polecany jest do delikatnego rozluźniania całego ciała (pleców, ramion, pośladków, ud, łydek, etc.).

Skuteczny automasaż

Zaletą rollerów jest to, że dają Ci możliwość samodzielnego rozluźniania mięśni. Automasaż polega na powolnym, precyzyjnym rolowaniu wybranych partii ciała oraz dociskaniu punktów, w których odczuwany jest ból. W celu wykonania automasażu tylnych części ciała, połóż roller na twardej podłodze i dociskaj lub roluj konkretne mięśnie. Możesz też umieścić roller między plecami a powierzchnią ściany. W zależności od własnych preferencji, możesz zmieniać siłę nacisku rollera na ciało, tak, aby masaż dawał przyjemny ucisk, lecz nie sprawiał przy tym nadmiernego bólu.

Wodoodporny materiał

Rollery HS-P030SYG wykonane są z piankowego tworzywa EPP o wysokim stopniu twardości, które jest trwałe, bardzo lekkie, ale jednocześnie zapewnia odpowiedni ucisk podczas masażu. Ponadto, pianka EPP nie wchłania wody, jest łatwa w czyszczeniu, nie zawiera substancji zapachowych, dzięki czemu zapewnia pełną higienę i bezpieczeństwo użytkowania.

Dane techniczne:

Model: HS-P030SYG

Kolor: niebiesko - czarny

Materiał: pianka EPP

Długość: 30 cm

Średnica: 10 cm

Waga: 160 g