Stojaki wolnostojące pod sztang - 0
 - 1
 - 2
 - 3
Stojaki wolnostojące pod sztang - 4
Stojaki wolnostojące pod sztang - 5
Stojaki wolnostojące pod sztang - 6
Stojaki wolnostojące pod sztang - 7
Stojaki wolnostojące pod sztang - 8
Stojaki wolnostojące pod sztang - 9
Stojaki wolnostojące pod sztang - 10
Stojaki wolnostojące pod sztang - 0
 - 1
 - 2
 - 3
Stojaki wolnostojące pod sztang - 4
Stojaki wolnostojące pod sztang - 5
Stojaki wolnostojące pod sztang - 6
Stojaki wolnostojące pod sztang - 7
Stojaki wolnostojące pod sztang - 8
Stojaki wolnostojące pod sztang - 9
Stojaki wolnostojące pod sztang - 10
Hop-Sport
-10%

Stojaki wolnostojące pod sztangę HS-1002L

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

348.00 zł

313.20 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 348.00 zł

21 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Stojaki HS-1002L pod sztangę

Stojaki HS-1002L z regulacją wysokości to solidne narzędzie, zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić Ci odpowiednią asekurację podczas ćwiczeń siłowych. Możesz używać ich w zestawie z ławeczką lub samodzielnie .

Zastosowane w nich rozwiązania, pozwolą Ci się skupić na wykonywaniu ćwiczeń bez obawy o swoje bezpieczeństwo. Dzięki siedmiu stopniom regulacji wysokości z łatwością dopasujesz stojaki do swoich indywidualnych potrzeb. Mocne profile o wymiarach 40 x 40 mm i 50 x 30 mm oraz trwałe elementy łączące, zapewniają wytrzymałość aż do 250 kg ! Do pomalowania stojaków zastosowano technikę proszkową, która gwarantuje dokładne i trwałe pokrycie całej konstrukcji.

Widełki stojaków HS-1002L posiadają specjalne, gumowe nakładki , które tłumią hałas i amortyzują uderzenie podczas odkładania gryfu. Ze stojakami Hop-Sport nie musisz obawiać się o stan swoich podłóg. Produkt został wyposażony w stopki ochronne z tworzywa sztucznego , które skutecznie zabezpieczą podłoże przed zarysowaniami i zapobiegną przesuwaniu się stojaka.

Decydując się na zakup modelu HS-1002L otrzymasz komplet narzędzi do samodzielnego montażu - klucze w rozmiarach 13 oraz 17. Niczego więcej nie potrzebujesz, aby złożyć stojaki i jak najszybciej wykorzystać je w swojej domowej siłowni.

Uwaga – gryfy i obciążenia widoczne na zdjęciach nie są dołączone do produktu.

None

Wyjątkowa wytrzymałość

Stojaki HS-1002L zapewnią Ci wytrzymałość, jakiej potrzebujesz!  Dzięki zastosowaniu solidnej konstrukcji, bez problemu umieścisz na nich sztangę o maksymalnej wadze 250 kg, a gumowe nakładki na widełki stłumią hałas przy odkładaniu gryfu. Ćwicz bezpiecznie razem z Hop-Sport!

None

Regulacja wysokości

Z Hop-Sport ćwiczysz komfortowo! Zastosowany w stojakach, system regulacji wysokości umożliwi Ci dopasowanie narzędzia do swoich aktualnych wymagań treningowych. Do dyspozycji masz szeroki, siedmiopoziomowy zakres położenia – od 87 do 145 cm. Wysokość stojaków ustawiasz za pomocą pokrętła dociskowego oraz stalowej przetyczki blokującej.

None

Stabilna podstawa

W ćwiczeniach ze sztangą najważniejsza jest stabilność. Odpowiednio dopasowany wymiar podstawy i jej przemyślana konstrukcja to priorytet, który wpływa na Twoje bezpieczeństwo. Dlatego, stojaki HS-1002L wyposażone zostały w podstawę o wymiarach 50 x 41 cm, dzięki czemu nie przesuwają się podczas treningu.

Dane techniczne:

  • Producent: Hop-Sport
  • Model: HS-1002L
  • Instrukcja w języku polskim
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Waga brutto: 2x6,5 kg
  • Konstrukcja: stalowa, malowanie proszkowe
  • Maksymalne obciążenie: 250 kg
  • Długość podstawy: 49 cm
  • Regulowana wysokość: 7 poziomów (87-145 cm)
  • Profile konstrukcyjne: 40x40 mm