Stojaki pod sztangę regulowane - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
Stojaki pod sztangę regulowane - 5
Stojaki pod sztangę regulowane - 6
Stojaki pod sztangę regulowane - 7
Stojaki pod sztangę regulowane - 8
Stojaki pod sztangę regulowane - 9
Stojaki pod sztangę regulowane - 10
Stojaki pod sztangę regulowane - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
Stojaki pod sztangę regulowane - 5
Stojaki pod sztangę regulowane - 6
Stojaki pod sztangę regulowane - 7
Stojaki pod sztangę regulowane - 8
Stojaki pod sztangę regulowane - 9
Stojaki pod sztangę regulowane - 10
Hop-Sport

Stojaki pod sztangę regulowane HS-1006L

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

524.00 zł

129 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h

Model:

Opis

Trenujesz siłowo i potrzebujesz skutecznej asekuracji podczas treningu? Stojaki pod sztangę HS-1006L marki Hop-Sport dadzą Ci możliwość wykonania profesjonalnego treningu we własnym domu. Stojaki HS-1006L mają regulacją wysokości, szerokości rozstawu oraz asekuracji . Możliwość wszechstronnej regulacji sprzętu pozwala dostosować go do indywidualnych potrzeb oraz skoncentrować się na ćwiczeniach bez obaw o bezpieczeństwo. Stojaki umożliwiają wykonanie różnorodnych ćwiczeń m.in. wyciskania na leżąco i stojąco. Zastosowanie mechanizmu asekuracji sprawia, że ćwiczenia ze sztangą można wykonywać samodzielnie, bez pomocy i asysty dodatkowej osoby czy trenera .

Decydując się na zakup modelu HS-1006L, otrzymasz komplet narzędzi do samodzielnego montażu wraz z kluczem. Nie potrzebujesz niczego więcej, aby złożyć stojak i jak najszybciej wykorzystać go w swojej domowej siłowni.

Wytrzymała konstrukcja

Stojaki HS-1006L są bardzo wytrzymałe. Mocne stalowe profile o przekroju 50x50 mm oraz grube blachy, łączące poszczególne elementy, zapewniają stojakom stabilność. Stojaki osiągają wytrzymałość do 200kg. Zastosowanie techniki malowania proszkowego gwarantuje dokładne pokrycie metalowych powierzchni, zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz osłabia działanie niekorzystnych czynników, takich jak np. wilgoć. Budowa i wykonanie stojaków HS-1006L gwarantuje, że posłużą długie lata. Ćwicz bezpiecznie i komfortowo razem z Hop-Sport!

Regulacja rozstawu stojaków

Istotnym kryterium wyboru stojaków jest możliwość regulacji rozstawu. W modelu HS-1006L masz możliwość 6-stopniowej regulacji rozstawu w zakresie od 85 do 111 cm. Możesz ćwiczyć z wieloma rodzajami sztangi, dostosować szerokość do ćwiczeń z ławką lub przysiadów ze sztangą.

Asekuracja z możliwością regulacji

Stojaki HS-1006L posiadają haki asekuracyjne, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo podczas treningu. Dzięki nim możesz bezpiecznie odrzucić gryf, gdy nie będziesz w stanie wykonać pełnego ruchu podczas wyciskania. Wysokość haków asekuracyjnych można ustawić na różnych poziomach, jej wysokość zależy od ustawienia wysokości samych stojaków.. Maksymalne obciążenie haków to 200 kg. Specjalne gumowe nakładki na hakach amortyzują i tłumią niepożądane dźwięki przy odkładaniu sztangi.

Regulacja wysokości stojaków

Wysokość stojaków można ustawić na 15 różnych poziomach. Aby zmienić wysokość należy odkręcić pokrętła, ustawić stojaki na pożądanej wysokości i z powrotem zakręcić końcówki. Dzięki regulacji stojaki z powodzeniem można używać do innych ćwiczeń niż wyciskanie: stojaki ustawione z odłożoną na nich sztangą na najwyższej wysokości mogą być użyte np. do podciągania się i odwrotnego wiosłowania.

Stabilna podstawa

W ćwiczeniach siłowych bardzo ważna jest stabilność sprzętu. Odpowiednio dopasowany wymiar podstawy i jej przemyślana konstrukcja to priorytet, który wpływa na Twoje bezpieczeństwo. Stojaki HS-1006L wyposażone zostały w szeroką podstawę i nie przesuwają się podczas treningu.

Trzpienie na obciążenia

W modelu HS-1006L na dolnym profilu znajdziesz dwa pręty o długość 20 cm i średnicy 25mm. To tzw. trzpienie, na które możesz odłożyć wolne obciążenia. To bardzo wygodne rozwiązanie, które przekłada się także na zwiększenie stabilności stojaków.

Bestseller - 30%
Stojaki pod sztangę HS-1007L regulowane

Stojaki pod sztangę HS-1007L regulowane

481.60 zł
688.00 zł

Najniższa cena: 688.00 zł

- 10%
Zestaw hantelek kompozytowych sześciokątnych 2x8kg

Zestaw hantelek kompozytowych sześciokątnych 2x8kg

85.48 zł
94.98 zł

Najniższa cena: 94.98 zł

- 13%
Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-095CF Prizm czarny

Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-095CF Prizm czarny

2598.00 zł
2998.00 zł

Najniższa cena: 2998.00 zł

Bestseller
Gryf prosty 150 cm (30 mm)