Wałek roller do masażu EVA 45c - 0
Wałek roller do masażu EVA 45c - 1
Wałek roller do masażu EVA 45c - 2
Wałek roller do masażu EVA 45c - 3
Wałek roller do masażu EVA 45c - 4
Wałek roller do masażu EVA 45c - 5
Wałek roller do masażu EVA 45c - 6
Wałek roller do masażu EVA 45c - 7
Wałek roller do masażu EVA 45c - 0
Wałek roller do masażu EVA 45c - 1
Wałek roller do masażu EVA 45c - 2
Wałek roller do masażu EVA 45c - 3
Wałek roller do masażu EVA 45c - 4
Wałek roller do masażu EVA 45c - 5
Wałek roller do masażu EVA 45c - 6
Wałek roller do masażu EVA 45c - 7
Hop-Sport
-10%

Wałek roller do masażu EVA 45cm niebieski

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

63.98 zł

57.58 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 63.98 zł

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h
Paczkomat InPost / Punkt odbioru DPD Pickup

Kolor:

Opis

Skuteczny przyrząd do precyzyjnego rozluźnienia całego ciała oraz do wykorzystania podczas ćwiczeń jogi lub treningów crossfit. Szczególnie sprawdzi się jako pomoc w przypadku mocno napiętych, większych partii mięśni. Stanowi również ceniony sposób na walkę z cellulitem . Wypustki w wałku HS – A045YG zapewniają intensywny i głęboki masa ż, zdecydowanie mocniejszy niż w przypadku rollerów o gładkiej lub lekko strukturalnej powierzchni. Z tego względu ten model polecany jest dla osób o co najmniej przeciętnej lub atletycznej budowie ciała. Cechą charakterystyczną rollera jest pusty rdzeń, który zapewnia użytkownikowi bardziej komfortowy chwyt niż w przypadku wałka o pełnym środku.

Regeneracja mięśni

Rolowanie ciała pomaga przygotować mięśnie do wysiłku fizycznego , zmniejszając ich napięcie i poprawiając elastyczność, natomiast po intensywnych treningach wspomaga regenerację mięśni oraz łagodzi dolegliwości bólowe, nazywane „zakwasami”. Ponadto rolowanie pobudza krążenie krwi, sprawiając, że ciało staje się bardziej jędrne i smukłe . Model HS – A045YG z uwagi na swój rozmiar i powierzchnię z wypustkami, zapewniającymi głęboki docisk, polecany jest do intensywnego rozluźniania całego ciała , w szczególności większych partii mięśniowych (pleców, ramion, pośladków, ud, etc.).

Skuteczny automasaż

Zaletą rollerów jest to, że dają Ci możliwość samodzielnego rozluźniania mięśni . Automasaż polega na powolnym, precyzyjnym rolowaniu wybranych partii ciała oraz dociskaniu punktów, w których odczuwany jest ból. W celu wykonania automasażu tylnych części ciała, połóż roller na twardej podłodze i dociskaj lub roluj konkretne mięśnie. Możesz też umieścić roller między plecami a powierzchnią ściany. W zależności od własnych preferencji , możesz zmieniać siłę nacisku rollera na ciało, tak, aby masaż dawał przyjemny ucisk, lecz nie sprawiał przy tym nadmiernego bólu.

Wodoodporny materiał

Rollery HS – A045YG wykonane są ze sprężystej pianki EVA o średnim stopniu twardości, która jest trwała, bardzo lekka, ale jednocześnie zapewnia odpowiedni ucisk podczas masażu. Ponadto, pianka nie wchłania wody , jest łatwa w czyszczeniu, nie zawiera substancji zapachowych, dzięki czemu zapewnia pełną higienę i bezpieczeństwo użytkowania.