Zestaw taśm oporowych+Skakanka+ - 0
Zestaw taśm oporowych+Skakanka+ - 1
Zestaw taśm oporowych+Skakanka+ - 2
Zestaw taśm oporowych+Skakanka+ - 3
Zestaw taśm oporowych+Skakanka+ - 4
Zestaw taśm oporowych+Skakanka+ - 5
Zestaw taśm oporowych+Skakanka+ - 6
Zestaw taśm oporowych+Skakanka+ - 7
Zestaw taśm oporowych+Skakanka+ - 0
Zestaw taśm oporowych+Skakanka+ - 1
Zestaw taśm oporowych+Skakanka+ - 2
Zestaw taśm oporowych+Skakanka+ - 3
Zestaw taśm oporowych+Skakanka+ - 4
Zestaw taśm oporowych+Skakanka+ - 5
Zestaw taśm oporowych+Skakanka+ - 6
Zestaw taśm oporowych+Skakanka+ - 7
Hop-Sport

Zestaw taśm oporowych+Skakanka+Mata fitness 1cm z pokrowcem

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

Opis

Chcesz poprawić kondycję i popracować nad sylwetką? Zestaw składający się z maty do ćwiczeń, zestawu taśm oporowych, skakanki crosfitt oraz woreczka do ich przechowywania to idealny wybór. Ćwiczenia z wykorzystaniem taśm i skakanki łatwo dopasujesz do swojego poziomu zaawansowania, można z nimi wykonać treningi o różnym stopniu intensywności. Mata zapewnia komfortowe podłoże do treningów i wygłuszy wszelkie hałasy. Dzięki woreczkowi sprzęt łatwo spakujesz i zabierzesz ze sobą wszędzie.

None

Grubość

Miękka i komfortowa mata treningowa o wymiarach 180 x 61 cm, wykonana z syntetycznej pianki (NBR). Idealna do fitnessu, jogi, ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz siłowych. Mata zwiększa Twoją stabilność i bezpieczeństwo podczas treningów - nie ślizga się podczas ćwiczeń i doskonale amortyzuje każdy Twój ruch. Ciesz się treningiem w każdych warunkach! Na macie Hop-Sport możesz wygodnie ćwiczyć w domu, w klubie fitness, jak również na plaży lub na trawie. Ten model o grubości 1 cm, zapewnia odpowiednią izolację od różnego rodzaju podłoża, zapewniając Ci komfort użytkowania.

None

Progresywne obciążenie

Zasada działania taśm oporowych polega na tym, że im mocniej je rozciągasz, tym większy generują opór. Dzięki temu możesz z łatwością dopasować obciążenie do etapu treningu, na którym właśnie się znajdujesz. Każda z czterech gum, zawartych w zestawie HS-L550RL, generuje inny zakres obciążenia – żółta 2-3 kg, jasnozielona 2,5-3,5 kg, ciemnozielona 3-4 kg, niebieska 4-7 kg.

Ćwiczenia z zastosowaniem taśm oporowych znacząco zwiększają rezultaty treningów. Pomogą Ci skutecznie wzmocnić mięśnie  (w szczególności kończyn) i ukształtować całą sylwetkę. Opór generowany przez taśmy sprawia, że Twoje mięśnie musza wykonać jeszcze większą prace niż podczas zwykłych ćwiczeń bez dodatkowego oporu. Taśmy mogą być stosowane także w rehabilitacji po przebytych urazach kończyn - pozwalają zwiększać ruchomość stawów poprzez ich aktywizowanie i zmuszanie do pokonywania wzrastającego obciążenia.

None

Zaawansowany trening

Ćwiczenia na skakance zaangażują do pracy prawie całe Twoje ciało, od nóg aż po barki i klatką piersiową. Stanowią nieoceniony sposób na poprawę krążenia i wytrzymałości organizmu, rozwijanie refleksu oraz koordynacji ruchowej. W odróżnieniu od skakanek z linką z PVC, modele z metalową linką są cięższe i pozwalają uzyskać szybsze tempo obrotów, umożliwiając przez to bardziej intensywne i różnorodne ćwiczenia. Są szczególnie polecane dla osób trenujących crossfit, sztuki walki oraz dla wszystkich, którym zależy na zaawansowanym treningu wzmacniającym.

None

Wygodne przechowywanie

Woreczek na akcesoria 66x30 HS-OF066CB to praktyczne rozwiązanie dla każdego pasjonata fitnessu. Możesz w nim schować rollery (mini oraz średniej wielkości), piłeczki do masażu, taśmy fitness, skakanki, maty fitness (niektóre modele) lub inne rzeczy, które będą Ci potrzebne podczas treningu. Górna oraz dolna część worka została wykonana z mocnego materiału, wytrzymałego na przedarcia. Środkowa cześć, wykonana z siatki o drobnych oczkach, zapewnia dopływ powietrza, dzięki czemu akcesoria szybciej wyschną po intensywnym treningu. Woreczek posiada zamknięcie na ściągacz oraz poręczny uchwyt z regulacją długości, co sprawia, że przenoszenie w nim akcesoriów będzie wygodne i bezpieczne.

Zawartość zestawu:

 • mata NBR 1 cm
 • skakanka plastikowa crossfit
 • zestaw taśm 500x50 mm
 • woreczek

Dane techniczne maty:

 • Kolor: niebieski
 • Materiał: NBR
 • Wymiary: 160 x 61 cm
 • Grubość: 1 cm

Dane techniczne zestawu taśm:

 • Materiał: lateks
 • Wymiary: 50 x 5 cm
 • Generowany opór: 2-3 kg, 2,5-3,5 kg, 3-4 kg, 4-7 kg

Dane techniczne skakanki:

 • Kolor: niebieski
 • Długość linki: 300 cm
 • Średnica linki: 2,5 mm
 • Materiał: lina metalowa, uchwyty PP